Fogiel o pokazie drag queen w Poznaniu: Oczekuję tej samej reakcji, gdy kilku narodowców powiesiło portrety posłów

| Aktualizacja:

Wydarzenie z jednego z poznańskich klubów dotyczące abpa Marka Jędraszewskiego to horrendalny pokaz nienawiści - ocenił w czwartek zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel. Jego zdaniem, było to "absolutne kuriozum i skandal".

wróć do artykułu
  • ~znaj proporcje mociumku
    (2019-08-16 22:29)
    Wstydu nie ma ten Figiel - co się dzieje w sprawie mordercy P.Adamowicza ? PIS wycisza temat i skandaliczne prowadzenie sprawy przed wyborami 13 października ?
  • ~╲╱.├─┤
    (2019-08-16 22:19)
    Pan Fogiel już zapomniał jak to uczestnicy Błękitnego Marszu dla Europy w 2006 roku którym patronował Donald Tusk nieśli Lecha Kaczyńskiego powieszonego?
  • ~les
    (2019-08-16 16:45)
    Czy pamietacie spalenie kukly albo ceremoni staroslowianskiej pokazujacej stare tradycje ile bylo krzyku o antysemityzmie ,procurator automatycznie sie tym zajol a teraz prawie cisza ,gdzie ta wolnosc slowa I wyznania
  • ~Rafał
    (2019-08-16 11:13)
    Do młodych ludzi o lewackich poglądach prosty przekaz LGBT=ISIS
  • ~Fil
    (2019-08-16 09:40)
    O co ci chodzi Fogiel? Jak ktoś jest błaznem i poprzez skandaliczne wypowiedzi dzieli naród to przedstawia się go jako błazna i nie ma w tym niczego niewłaściwego!!!
  • ~---------ziutek
    (2019-08-15 14:15)
    Znaczy: NIE MA U WAS WOLNOSCI SLOWA I WYZNANIA, panie obserwatorze sieci! Przepuszczasz tylko wypowiedzi katolickich pisuarow!
  • ~jędras
    (2019-08-15 12:57)
    Tania pisowska prowokacja. Tyle w temacie.
  • ~inga
    (2019-08-15 12:55)
    Stara pisowska szkoła. To PiS uczy ludzi takich zachowań, demonstracyjnie przyzwalając na takie naziolskie zachowania jak akty zgonu wystawiane przez Wszechpolaków samorządowcom czy wieszanie portretów polityków opozycji.
  • ~sanczez
    (2019-08-15 12:47)
    GDZIE BYŁEŚ ZAKŁAMAŃCU gdy pisowska prokuratura zamiatała pod dywan sprawę wieszania portretów opozycyjnych polityków?
  • ~Ola B.
    (2019-08-15 12:29)
    Panie Fogiel jest taka jedna malusienka roznica. LGBT nie ma nienawisci w programie i dlatego za ten czyn drag queen w Poznaniu przeprosili niestety nasi narodowi "patrioci" niestety nie przeprosili a wrecz odwrotnie sa przekonani ze to dobre co zrobili.
  • ~wit
    (2019-08-15 12:08)
    Tak, to jest "absolutne kuriozum i skandal", jak i wcześniejsze inscenizowanie wieszania. A Pan Fogiel potępia jedno i drugie?
  • ~Kalder
    (2019-08-15 11:29)
    Taka sama czyli żadna?
  • ~Pp
    (2019-08-15 11:13)
    Robią to specjalnie żeby ludzie ich z nienawidzili! Później jak coś się wydarzy to wyskoczą z tolerancją!
  • ~egon
    (2019-08-15 11:02)
    Trzeba było reagować gdy naziole wieszali portrety opozycji, gdy zwyrodnialec Gwiazda usprawiedliwiał groźby pod adresem Dulkiewicz. GDZIE BYŁEŚ WTEDY ZAŁGAŃCU?
  • ~!!!!!!!!!!!!!!!
    (2019-08-15 10:59)
    Reakcja pisowskiej prokuratury na wieszanie portretów posłów opozycji albo na wyroki śmierci na opozycję nauczyły widać niektórych, że takie zachowanie jest w Polsce normą. Dziękujemy PiS!!!!!!!!!
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-08-15 10:53)
    a ja oczekuję takiego stopnia oburzenia że ze strachu przed nim zboki będą bali się wyjść ze swoich nor. fizycznie wyeliminować sodomitów z życia społecznego
  • ~Krystyna
    (2019-08-15 10:37)
    Czy być tolerancyjnym w stosunku do LGBT to znaczy zgadzać się na wszystko ?! Nie i jeszcze raz N I E !!!
  • ~haniebna wypowiedz rzecznika
    (2019-08-15 10:36)
    Juz glupszej i bardziej skandalicznej wypowiedzi polityka nie slyszalem. Czlowiek, ktory z wlasnej iniciatywy, i bez uzgodnienia z organizatorami, byc moze nawet na czyjes zamowienie (to byloby ciekawe wiedziec na czyje) ten haniebny i koarygodny pokaz nienawisci zrobil musi byc tak samo ostro ukarany jak ci narodowi pseudopatrioci. Stronnictwo pana rzecznika w tej sprawie jest zaskakujace.
  • ~cuda
    (2019-08-15 10:29)
    Wszystkich zbo-czeń-ców kastrować z tego by-dła potomstwa nie będzie .
  • ~bbb
    (2019-08-15 10:19)
    LGBT to jedno wielkie obrzydlistwo. Tolerowałam tych ludzi ale od niedawna czuję odrazę,

Może zainteresować Cię też: