Fogiel o krytyce Schetyny ws. obchodów w Katowicach: Nie jest się w stanie wznieść ponad swoje drobne polityczne interesiki

| Aktualizacja:

Grzegorz Schetyna obraża pamięć Powstań Śląskich i pokazuje, że nawet w święto narodowe nie umie wznieść się ponad swoje polityczne interesiki i partyjne myślenie - powiedział PAP zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel, odnosząc się do wypowiedzi lidera PO ws. wyboru Katowic na obchody święta.

wróć do artykułu
  • ~starszypan
    (2019-08-17 07:36)
    Grzesiu ryby lowic a nierzondzic jestez zaglupi
  • ~Oj SkneRUS SkneRUS
    (2019-08-16 16:49)
    Grzegorz w dzień WOJSKA POLSKIEGO wybrał się z żona do maks DONALD na dwie pieczenie z dzika Grzegorz je żona nie je obok stolika studenci czy pani jest wegetarianką nie czekam na szczęki od Grzegorza
  • ~Ślązak
    (2019-08-16 16:26)
    Patrzyłem z wysokiego WIEŻOWCA tak na oko było z POnad 300 tyś ludzi a może i POnad 400tyś bo od barierek to było z SIEDEM RZĘDOW na całej DŁUGOŚCI PO obuch STRONACH
  • ~starsza
    (2019-08-16 16:18)
    Po prostu nie mieści się w głowie, ile Pis musi wydawać na tę gebelsowską propagandę. Każdy myślący człowiek jest świadomy, że zrobili defiladę na Śląsku nie z miłości do ukrytej opcji niemieckiej, tylko dlatego, ze Morawiecki tam startuje, a jakiś (tu mi brak słów) pisze, że Schetyna obraził Ślązaków, bo napisał prawdę.
  • ~Hans ze Zogłymbio
    (2019-08-16 16:16)
    Schetyna to buc ale PIS-owi życza jak nojgorzy. Nojgożi !
  • ~coła prowda coło doba
    (2019-08-16 15:47)
    Wspaniałą defiladę w Katowicach podziwiało tysiące Ślązaków ! Niemiecki drugi sort schował się w chlewiku !
  • ~oma
    (2019-08-16 15:44)
    A gdzie się tyn gupek z PO ulong ?
  • ~KRYSTEK
    (2019-08-16 12:54)
    SZREK TO TAKI ZULIK LWOWSKI ON NIGDY PRAWDY NIE POWIE JAK I RESZTA TO JEST WYPOWIEDZ ZEKOMO HISTORYKA ON MYLI POJECIA TYLKO SZCZUC NIE WIEDZA JAKICH ARGUMENTOW MAJA JUZ SIE CHWYTAC TO JEST GRA NA OBYWATELACH JAK ZAREAGUJA TO JEST KPINA ZE SLAZAKOW
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-16 12:16)
    Forrest Gump do Schetyny - POznać głupiego po czynach jego.
  • ~dziękiciPOKO
    (2019-08-16 09:14)
    dzięki takim słowom padającym ze strony POKO , jest duża szansa na przekroczenie 50% poparcia dla PIS w nadchodzących wyborach ! BRAWO WY !!! prezes Kaczyński powinie wysłać oficjalne podziękowania do Schetyny , bo w następnym sondażu notowania w PIS pójdą w górę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~lwowskiżuliktozło
    (2019-08-16 09:08)
    a co ty Lwowski żuliku robiłeś w Warszawie ? , czy ty nie startujesz z 1 w Warszawie ? , więc robiłeś bezczelną kampanię w tak podniosłej chwili , jesteś zakłamaną łajzą !!!
  • ~cuda
    (2019-08-16 09:01)
    Czy to prawda że PO-KO co drugi to bałwanek na czele Schetyna po wypowiedzi w w dniu Święta Wojska Polskiego w Katowicach .Schetyna lekarz się kłania .
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-16 08:51)
    Moi drodzy spróbujcie zrozumieć tego gumbasa ,jego POzycja jest wciąż zagrożona i dlatego mota się jak mucha w pajęczynie.Co chwila wykręci jakiś numer albo coś takiego chlapnie że ręce i scccenki opadają. Ludzie się z niego śmieją w olbrzymiej większości go nie akceptują a do tego ciągle czuje oddech ryżego na plecach. gumbas - patrz film p.t. SUPER MARIO BROS
  • ~.......
    (2019-08-16 08:14)
    I tym sposobem PO umacnia swój obraz partii nie polskiej, nawet tego nie rozumiejąc...
  • ~prezes
    (2019-08-16 06:34)
    Tyż prowda panie Fogiel.schetyna to nieporozumienie.
  • ~viola da gamba
    (2019-08-16 06:02)
    Fogiel czyli cimel ,czyli wróbel tak sobie ćwierka ,bo co ma robić ?
  • ~ze Śląska
    (2019-08-16 05:51)
    Obrazą Powstań Śląskich i wielu Ślązaków było urządzenie defilady i przemawianie pod pomnikiem Powstańców i przy Rondzie Gen Ziętka ,którego wy PiSubraty odsądzacie od czci i wiary .My przy waszych śmiesznych pomnikach defilować nie będziemy. Mojego głosu nie kupiliście !!!!!!
  • ~J.b.
    (2019-08-16 05:25)
    Ten dyplom historyka dla Schetyny to chyba honoris causa.To kompletny ignorant tak samo jak rzekomi lekarze z PO co ich nikt nie chce w poradniach aby nie narazac swoich dzieci. Szkoda ze blokowali miejsca na saudisch dla prawdziwych lekarzy.Dzisiaj byliby potrzebni
  • ~J.B.
    (2019-08-16 05:00)
    Pech dla kosmopolitow z KO.Niemcy chwala Polske za cud gospodarczy,Polscy lekkoatleci najlepsi w Europie,siatkarze super, defilada w Katowicach pelnym sukcesem.Dla KO to prawdziwa kleskwa.Przeciez mialo byc tak zle.Trzeba chyba bratniej pomocy. Ale skad?
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-08-15 19:59)
    PiSbolszewicy (tfuj !!!) są tak bezczelni, że nawet święto Wojska Polskiego przerabiają na partyjną propagandówkę !!!!

Może zainteresować Cię też: