KPRM opublikowała wykaz lotów Donalda Tuska. Lista zawiera 573 pozycje

| Aktualizacja:

Wykaz lotów b. premiera Donalda Tuska opublikowanych na stronie kancelarii premiera zawiera 573 pozycje.

wróć do artykułu
  • ~pilot
    (2019-08-16 11:37)
    Niby o Tusku Ale tylko w tytule. Kiedy przestaniecie manipulować Informacjami.?
  • ~szukanie niemców na kampanię
    (2019-08-16 11:45)
    iiii tam, 7 lotów na miesiąc ? Słaby wynik. Nawet nie każdy weekend tam i z powrotem.
  • ~el choclo
    (2019-08-16 11:45)
    A kto płacił za lot tego miglanca Tuska do i z Peru ? On sam ?
  • ~Schetyna chce wykonczyc TUSKA
    (2019-08-16 11:45)
    TUSK wraz z rodzinka oraz dzialaczami partyjnymi z po na koszt podatnika polecial na tygodniowy pobyt do PERU ,Czy rowniez zaplaca za ten pobyt w PERU !!!! Czy Borusewicz zaplaci za loty do Gdanska bo pieskowi chcialo sie siusiac !!! Hipokryci z PO !!! A moze Schetyna w ten sposob chce wykonczyc Tuska i robi sztuczna awanture ???
  • ~bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!
    (2019-08-16 11:47)
    Porażające! Tusk latał samolotem zamiast jeździć rowerem! bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!! bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!! bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!! bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!! bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!! bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!! bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!! bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!! bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!! bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!
  • ~slonzak
    (2019-08-16 11:50)
    Gębba menela niemieckiego !!!!!
  • ~przykrywka PIS-u
    (2019-08-16 11:51)
    Czy te loty to ma byc przykrywka czegos przed wyborami. Wyborcy chca nowych aktualnych wiadomosci a nie odgrzanych kotletow
  • ~asia
    (2019-08-16 11:53)
    Tłusk i Klapacz do kasy wzywani . Zapłacić za loty i za rodziny . I to natychmiast .
  • ~T LIS
    (2019-08-16 11:53)
    Czekam na pełny wykaz lotów Bogdana Borusewicza.
  • ~rusin
    (2019-08-16 11:54)
    Podwyższenie podatku VAT, zabranie Polakom 190 miliardów złotych z OFE, podwyższenie wieku emerytalnego, praca aż do śmierci. Podniesienie długu publicznego w ciągu 8 lat z 500 miliardów złotych do biliona 160 miliardów złotych. Bezrobocie na poziomie 15%.
  • ~A.A
    (2019-08-16 11:54)
    Największy oblatywacz. 3 dni pracy i do domu do Gdańska.I po co Wam to było, hipokryci z PO. Jeszcze pokażcie listę lotów marszałka Borusewicza co latał w odwiedziny do psa.
  • ~Peng
    (2019-08-16 11:55)
    Zemsta piskich jest juz groteskowa, czy im nie wstyd?
  • ~fermęt
    (2019-08-16 11:56)
    Czy to prawda że były loty po koszulę dla Kuchcińskiego? Czy Tusk latał po koszulę albo łgał w żywe oczy na temat swoich lotów?
  • ~GRU
    (2019-08-16 11:59)
    O CZYM jest TA INFORMACJA???!!! Ze TUSK latal samolotem?!!! RESZTA informacji jest POCHWALA ZLODZIEJI ZLAPANYCH na GORACYM UCZYNKU!!! ZLODZIEJ UKRADL,ale ODDAL!!! """HONOROWY ZLODZIEJ"" !!! pisuary w GLUPOCIE przescigaja samych siebie!!!
  • ~Pottt
    (2019-08-16 12:02)
    A ile razy Tusk byl na nocniku, tez sporzadzili Pisy liste ? Ale on chodzil tam sam, wlasnymi nogami, a PREZESA WIELKIEGO PIERWSZEGO nosza w lektyce , te jego pacholki go tam nosza !
  • ~KubaW
    (2019-08-16 12:07)
    No, proporcja nie wypada na korzyść PIS A miało być tak tanio. A miało nie być Bizancjum. A miał o być słuchanie Polaków. A miał być pakiet demokratyczny. A jest tylko hipokryzja
  • ~w
    (2019-08-16 12:08)
    Jak doić kasę państwa pokazał prezes. Wszystkie wycieczki na Wawel były organizowane przez marszałka sejmu, zaś Kaczyński był tylko osobą towarzyszącą. Jako zwykłemu posłowi nie przysługiwał samochód służbowy wraz z obstawą. Do tego możliwość wjazdu na Wawel. To samo działo się w Warszawie, też korzystał z ochrony na koszt podatnika podczas miesięcznic.
  • ~Perfidny Schetyna wykonczy Tuska ?
    (2019-08-16 12:14)
    Schetyna dobrze wie ,ze wywolujac awanture z lotami rzadowym samolotem szkodzi TUSKOWI ,Przeciez to TUSK a takze BORUSEWICZ wyjatkowo wykorzystywali rzadowe samoloty do prywatnych lotow ,Latali rowniez oprocz rodzin w/w politykow /zona ,corka ,syn TUSKA / inni dzialacze partyjni ,,,np,NOWAK ,ARABSKI ,GRAS ,,,,
  • ~Gdańsk zawsze polski
    (2019-08-16 12:20)
    Tylko latał i haratał w gałę, a Polskę rozkradali.
  • ~DO DYMISJI RYZY PRZEKRECIE!!!
    (2019-08-16 12:22)
    Czyli ryzy latal za ludzka kase, uczyl sie angielskiego za ludzka kase a glu-po-ta po-midtown kiwala sie jak chocholy ze szczescia!

Może zainteresować Cię też: