KPRM opublikowała wykaz lotów Donalda Tuska. Lista zawiera 573 pozycje

| Aktualizacja:

Wykaz lotów b. premiera Donalda Tuska opublikowanych na stronie kancelarii premiera zawiera 573 pozycje.

wróć do artykułu
  • ~el choclo
    (2019-08-16 11:45)
    A kto płacił za lot tego miglanca Tuska do i z Peru ? On sam ?
  • ~Schetyna chce wykonczyc TUSKA
    (2019-08-16 11:45)
    TUSK wraz z rodzinka oraz dzialaczami partyjnymi z po na koszt podatnika polecial na tygodniowy pobyt do PERU ,Czy rowniez zaplaca za ten pobyt w PERU !!!! Czy Borusewicz zaplaci za loty do Gdanska bo pieskowi chcialo sie siusiac !!! Hipokryci z PO !!! A moze Schetyna w ten sposob chce wykonczyc Tuska i robi sztuczna awanture ???
  • ~7-7
    (2019-08-16 13:40)
    BASTA !!!! nie da sie tego sluchac. Pan Donald Tusk podróżował skromnie w klasie "biznes" bez żadnego zabezpieczenia. W przeciwieństwie do pewnego Kaczyńskiego, którego potrzeby są równe potrzebom Amerykańskiego Prezydenta, z siłami bezpieczeństwa kosztującymi więcej niż wszystkie podróże służbowe Donalda razem !!!! PiS dziochy !!
  • ~slonzak
    (2019-08-16 11:50)
    Gębba menela niemieckiego !!!!!
  • ~pilot
    (2019-08-16 11:37)
    Niby o Tusku Ale tylko w tytule. Kiedy przestaniecie manipulować Informacjami.?
  • ~Peng
    (2019-08-16 11:55)
    Zemsta piskich jest juz groteskowa, czy im nie wstyd?
  • ~fermęt
    (2019-08-16 11:56)
    Czy to prawda że były loty po koszulę dla Kuchcińskiego? Czy Tusk latał po koszulę albo łgał w żywe oczy na temat swoich lotów?
  • ~szukanie niemców na kampanię
    (2019-08-16 11:45)
    iiii tam, 7 lotów na miesiąc ? Słaby wynik. Nawet nie każdy weekend tam i z powrotem.
  • ~GRU
    (2019-08-16 11:59)
    O CZYM jest TA INFORMACJA???!!! Ze TUSK latal samolotem?!!! RESZTA informacji jest POCHWALA ZLODZIEJI ZLAPANYCH na GORACYM UCZYNKU!!! ZLODZIEJ UKRADL,ale ODDAL!!! """HONOROWY ZLODZIEJ"" !!! pisuary w GLUPOCIE przescigaja samych siebie!!!
  • ~bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!
    (2019-08-16 11:47)
    Porażające! Tusk latał samolotem zamiast jeździć rowerem! bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!! bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!! bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!! bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!! bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!! bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!! bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!! bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!! bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!! bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!
  • ~A.A
    (2019-08-16 11:54)
    Największy oblatywacz. 3 dni pracy i do domu do Gdańska.I po co Wam to było, hipokryci z PO. Jeszcze pokażcie listę lotów marszałka Borusewicza co latał w odwiedziny do psa.
  • ~przykrywka PIS-u
    (2019-08-16 11:51)
    Czy te loty to ma byc przykrywka czegos przed wyborami. Wyborcy chca nowych aktualnych wiadomosci a nie odgrzanych kotletow
  • ~Gdańsk zawsze polski
    (2019-08-16 12:20)
    Tylko latał i haratał w gałę, a Polskę rozkradali.
  • ~w
    (2019-08-16 12:08)
    Jak doić kasę państwa pokazał prezes. Wszystkie wycieczki na Wawel były organizowane przez marszałka sejmu, zaś Kaczyński był tylko osobą towarzyszącą. Jako zwykłemu posłowi nie przysługiwał samochód służbowy wraz z obstawą. Do tego możliwość wjazdu na Wawel. To samo działo się w Warszawie, też korzystał z ochrony na koszt podatnika podczas miesięcznic.
  • ~NOR
    (2019-08-16 12:37)
    Sie latalo haha , nikt nie wyl i nie wyliczal jak drogo belo latac za PelO . Piniadze z OFE tylko 150 miliardow zniknely , nie mowiac 250 Miliardow z VAT, zeby zylo sie lepiej i byla ciepla woda w kranie . Byl ch... d... i kamieni kupa i byly mo.dy w kubel zamkniete , nikt nie wyl , ha ? Rudy wroc bajerowac wszystkich , bo belo tak wesolo grac w gale na orlikach haha .
  • ~Pottt
    (2019-08-16 12:02)
    A ile razy Tusk byl na nocniku, tez sporzadzili Pisy liste ? Ale on chodzil tam sam, wlasnymi nogami, a PREZESA WIELKIEGO PIERWSZEGO nosza w lektyce , te jego pacholki go tam nosza !
  • ~DO DYMISJI RYZY PRZEKRECIE!!!
    (2019-08-16 12:22)
    Czyli ryzy latal za ludzka kase, uczyl sie angielskiego za ludzka kase a glu-po-ta po-midtown kiwala sie jak chocholy ze szczescia!
  • ~Perfidny Schetyna wykonczy Tuska ?
    (2019-08-16 12:14)
    Schetyna dobrze wie ,ze wywolujac awanture z lotami rzadowym samolotem szkodzi TUSKOWI ,Przeciez to TUSK a takze BORUSEWICZ wyjatkowo wykorzystywali rzadowe samoloty do prywatnych lotow ,Latali rowniez oprocz rodzin w/w politykow /zona ,corka ,syn TUSKA / inni dzialacze partyjni ,,,np,NOWAK ,ARABSKI ,GRAS ,,,,
  • ~KubaW
    (2019-08-16 12:07)
    No, proporcja nie wypada na korzyść PIS A miało być tak tanio. A miało nie być Bizancjum. A miał o być słuchanie Polaków. A miał być pakiet demokratyczny. A jest tylko hipokryzja
  • ~Ubersliezjen
    (2019-08-16 12:44)
    Typisz gębbba menela aus Dojczland!