Wałęsa: 30 lat temu zawarłem historyczne porozumienie. Dziś Polska znów znalazła się na rozdrożu

Deklarację Obrony Demokracji podpisali w piątek w Gdańsku przedstawiciele pomorskich struktur KOD, PO, Nowoczesnej, SLD i Wiosny. Wśród sygnatariuszy dokumentu, którego głównym celem jest kontrola wyborów parlamentarnych, są też Lech Wałęsa, Henryka Krzywonos-Strycharska i Bogdan Lis.

wróć do artykułu
  • ~krif
    (2019-08-20 17:20)
    A czemu Wałęsa żąda żeby go odstawić?No i jeszcze gdy go odstawimy podziękuje nam? Panie Prezydencie - Tworki stoją otworkiem! cyt:" Przypilnujcie tych oszustów, tych bezczelnych ludzi, którzy niszczą Polskę. Przypilnujcie ich i odstawcie ich - to jest moja prośba, to jest moje żądanie. Jak to zrobicie, to jeszcze raz się z wami spotkam i podziękuję - dodał Wałęsa."
  • ~nostradamus
    (2019-08-19 17:07)
    sprzedał Polskę i Polaków i dla tego Kiszczak go chronił
  • ~E meryt
    (2019-08-18 17:57)
    Zapowiada wojnę laureat nagrody Nobla-kpina pelną gęba . Czy to nie powinno być karane?
  • ~i tyle w temacie
    (2019-08-18 15:10)
    Lech Wałęsa - kupa mięsa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~co za wstyd
    (2019-08-18 15:09)
    Chyba się POwieszę ? Ja na tego oszołoma dwa razy głosowałem !!!
  • ~Kargul
    (2019-08-18 15:08)
    Nie będę czekał, jadę na wieś, gospodarstwo Balcerowicz mi wykończył, ale w oborze jeszcze widły zostały ! Nie będę czekał na Bolka w domu z pustymi rękami !
  • ~tttt.
    (2019-08-17 18:03)
    Takie rzeczy wygaduje czlowiek ktory pelnil stanowisko Prezydenta Polski i dostal Pokojowa Nagrode Nobla.Ten typ powinien juz siedziec w psychiatryku lub wiezieniu.
  • ~NS
    (2019-08-17 16:51)
    Boże przebacz mi , ale od dzisiaj jestem za aborcją
  • ~NS
    (2019-08-17 16:15)
    Chciałbym coś napisać ,ale przez pamięć dla moich przodków ,którzy gineli za Polskę pominę to minutą milczenia
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-17 14:56)
    Bzyk schował się za żółtymi okularami i sądził że go nikt nie pozna. A to przecież Boluś ,Bolek , ten który z Kiszczakiem wyrolował Polaków przy okrągłym stole. A teraz kosmita straszy wojną domową ,ten nasz nobel elektryk , matoł z pustą głową.
  • ~szarosc dnia
    (2019-08-17 14:01)
    Walesa chce szkodzic Polsce do samego konca, bo teraz lubi teczowe.
  • ~Fan Bolka Walesy
    (2019-08-17 10:36)
    O Q...a, wojna domowa w Polsce zbliza sie szybkimi krokami. My ja Q...a wygramy i bedziemy strzelac, palowac i przez sciezki zdrowia gonic tych z PiS i tych, ktorzy nie sa z nami !
  • ~Józef 79
    (2019-08-17 10:03)
    Bolek konfident w towarzystwie łamistrajku Krzywynos. W czasie strajku ,kiedy motorniczowie odmówili jazdy tramwajem ta haniebna baba wsiadła i pojechala. W pospiechu elektrycy odlączyli zasilanie linii.
  • ~ela
    (2019-08-17 09:28)
    Szanowny p. Wałęsa,te bajki to lubią słuchać pana wnuki?
  • ~zau
    (2019-08-17 09:00)
    Mało która pasuje do siebie jak ulał. Oni własnie pasują super
  • ~XAW
    (2019-08-17 08:59)
    NASZ KRAJ PRZYPOMINA PSYCHUSZKE- W EKIPIE RZADZACEJ SAMI PACJENCI
  • ~XAW
    (2019-08-17 08:58)
    ALE PIS TROLOWNIA TU PILNUJE- ZA TO TROLOWANIE- WIEZIENIE
  • ~Great game
    (2019-08-17 08:55)
    Stary WYPASIONY KRETYN z rownie wypasiona maciora - WSTYD!!!
  • ~Leon wstydliwy
    (2019-08-17 08:42)
    najpierw ograbili a teraz wojna straszą,polaków i lechitów?całkiem czosnkowe zwariowali?,twierdza nam będzie każdy próg tak nam dopomóż bóg,
  • ~tttt.
    (2019-08-17 08:27)
    Pociagnac do odpowiedzialnosci tych dzialaczy solidarnosci ktorzy wiedzieli ze Walesa to TW Bolek, ze zostal przemycony do stoczni motorowka i nieuk z pomu zostal zgloszony na przewodniczacego solidarnosci.