Wałęsa: 30 lat temu zawarłem historyczne porozumienie. Dziś Polska znów znalazła się na rozdrożu

Deklarację Obrony Demokracji podpisali w piątek w Gdańsku przedstawiciele pomorskich struktur KOD, PO, Nowoczesnej, SLD i Wiosny. Wśród sygnatariuszy dokumentu, którego głównym celem jest kontrola wyborów parlamentarnych, są też Lech Wałęsa, Henryka Krzywonos-Strycharska i Bogdan Lis.

wróć do artykułu
  • ~ajax
    (2019-08-16 15:39)
    Tu już nawet najwybitniejsi światowej sławy psychiatrzy nie pomogą. Ludzie chorzy na władzę, którzy dalej nie są w stanie pogodzić się z decyzją większości wyborców.
  • ~Krystyna
    (2019-08-16 15:46)
    Pani H.Krzywonos i Pan L.Wałęsa W s t y d. P.Wałęsa własne porachunki, osobistą nienawiść do p.J.Kaczyńskiego przedkłada nad dobro Polski. P.H.Krzywonos wygląda na bardzo z tego zadowoloną,ale co tu wymagać!!!
  • ~Mark Twain
    (2019-08-16 15:59)
    Ałturytety knajackiego PO=lactwa TW Bolek i tramwajarka której w czasie strajku energetyka wyłaczyła prąd czyniąc ją bohyterką Siepnia !!!
  • ~greg
    (2019-08-16 15:47)
    Skompromitowany Ot..au wraz z wykreowaną sztucznie tramwajarą która nic nie zrobiła i przyznała się do tego Pani Annie Walentynowicz. Dwa pry..mitywy.
  • ~Dura lex sed lex
    (2019-08-16 15:44)
    W raz z czasem i staroscia czlowiek staje sie wrakiem kiedy zdrowe komorki obumieraja. Towarzystwo wzajemnej adoracji i tego samego koryta sie odezwalo.
  • ~pola
    (2019-08-16 15:40)
    ten obraz mowi za siebie jak to falszywe ---matka boza ojciec swiety krzyz .i bratanie sie z ludzmi co wszystko niszczy te swietosci -öbluda do kwadratu ---tej pary ---jak mozna uprawiac taka polityke obludy --i co chca ze glupi to kupi ---------nie mamy rozum oczy i uszy --juz nie nabierzemy sie klamstwa -gebelsa ---klam klam zawsze cos zostanie -za dobrze sie poznalismy na was obludnicy
  • ~u8iojkm,
    (2019-08-16 16:02)
    "Wałęsa: Rozliczyć i odstawić oszustów. A jeśli nie, to się skończy wojną domową" - no to kto mu teraz da te dwa melony, zeby te wojne domowa zorganizowal..........?
  • ~Fezuj
    (2019-08-16 16:08)
    Czerwony sztandar zamienił Bolek na tęczowy. Dalej pragnie rewolucji bolszewickiej. Co za kretyn
  • ~Aa
    (2019-08-16 15:38)
    Może ktoś wyłączyć prąd?
  • ~Motorówkarz
    (2019-08-16 16:01)
    Mamo ja głopak kup mi TRAMWAJ
  • ~Komandos
    (2019-08-16 17:08)
    Apel do rodziny i znajomych tego politycznego pacana!!! Schowajcie go gdzieś skąd nie będzie już więcej kompromitował naszego kraju i naszych rodaków. Bezczelne i zadufane w sobie b...le.
  • ~brat
    (2019-08-16 16:39)
    ...lechu czytaj książki o osobistej kulturze...idź do szkoły uczyć się...
  • ~Do nory komuszy burku
    (2019-08-16 17:15)
    Bolęsa, rozliczymy cię z rozkradania Polski, z donoszenia, a od koryta już cię odstawiliśmy.
  • ~LW
    (2019-08-16 16:40)
    To jest parodia, TW Bolek nawet nie wiedział gdzie się podpisać. 15 organizacji a na tablicy może 8! To jest żałosne Ci ludzie podpisują coś na ulicy! Jakie to ma znaczenie dla Polski i ich Obywateli - żadne! Polacy Ich już znają. Co dla nich zrobili, a raczej czego nie. Nie macie żadnych szans w wyborach w jesieni - pogońcie się z tym, szczególnie myślę o Tobie TW Bolek
  • ~Gasiuk Pichsiuk
    (2019-08-16 16:56)
    POsibrzuchy POsożytnicze
  • ~funkol
    (2019-08-16 16:43)
    Ta para utuczonych miałaby wojować,to chyba żart!
  • ~hi PO kryzja
    (2019-08-16 16:57)
    Dofinansować psychiatrię, dofinansować placówki leczenia zamkniętego, pomóc wreszcie temu pacjentowi.
  • ~KRYSTEK
    (2019-08-16 17:15)
    WALESA TY JUZ DOSC NAM NA MIESZALES ZDRADZILES KLASE ROBOTNICZA Z TA TOWARZYSZKA GROZIZ NAM WOJNA DOMOWA TY JESTES JUZ NIE WIARYGODNY OSOBNIK W TOTKA JUZ NIE WYGRYWASZ TO ZABRALES SIE TO MIESZANIA TYLKOTWOJ CZAS JUZ MINOL I NIE WROCI WIECEJ TY LEPIEJ DAJ SWOIM WNUKA DOBRY PRZYKLAD A NIE ROZROBY I NIE POUCZAJ INNYCH BO NIE JESTES AAUTORYTETEM
  • ~hi PO kryzja
    (2019-08-16 17:44)
    Już to robimy Bolku, już rozliczamy złodziei POstkomuny, a tfuski, kwachy, balcerki i takie men dy jak ty zostaną rozliczone.
  • ~kob .
    (2019-08-16 17:58)
    skąd się ci ludzie utrwali z choinki, im jest potrzebny dobry psychiatra, bo z głowa coś nie tak