Listy wyborcze PSL do Sejmu. Oto nieoficjalne nazwiska "jedynek"

W sobotę po godz. 13 w Płocku rozpoczęła się krajowa konwencja wyborcza PSL, podczas której zostaną zaprezentowani liderzy list wyborczych komitetu PSL-Koalicja Polska. Z informacji PAP wynika, że wśród nich mają znaleźć się m.in. liderzy: PSL - Władysław Kosiniak-Kamysz i Kukiz'15 - Paweł Kukiz.

wróć do artykułu
  • ~zin-ka
    (2019-08-17 13:24)
    Bardzo duzo nazwisk tylko kim Oni sa
  • ~Kuzyn mojej siostry
    (2019-08-17 13:27)
    "Antysystemowcy" w natarciu
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-08-17 13:43)
    no i pięknie. a tak na poważnie to one żartują czy nie, kto one są ?
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-17 13:56)
    Kiedy widziałem Kukiza jak całował po rękach Kamysza to miałem cofkę . Muzyk z niego daremny a polityk to już ciemna d..pa. Szkoda tylko tych paru ludzi którzy przy nim byli bo niektórzy to w porzo goście.
  • ~W-wa
    (2019-08-17 14:01)
    Kukizek to ściemiacz Tow, , Oleinikow w TVN ie i ta pani mu dała takie cięgi że teraz jest gdzie jest w CZERWONEJ TĘCZOWEJ KONICZYNCE PEZZELU na CZERWONEJ ZARAZIE STOŁKOWEJ od czasow Tow..,,.,,GOMULCA
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2019-08-17 14:03)
    Ścigałka --/--- przeszła resztki kultury POlitycznej ta banałka
  • ~rusin
    (2019-08-17 14:05)
    Powiem tak Kukiz to taki przegryw który pójdzie zawsze do kolejnej ku..y żeby mu znowu przez chwile było dobrze .
  • ~CIEPŁY
    (2019-08-17 14:07)
    Kukiz zeszmaciłeś się biedny spocony grajku.Miałeś walczyć z partyjniactwem,a kolaborujesz z największą partyjną prostytuką ZSL.
  • ~CIEPŁY
    (2019-08-17 14:10)
    Chłop stracił kontakt z bazą. Chyba za dużo TYSZczaka.
  • ~lisowy
    (2019-08-17 14:11)
    Kukiz nie wiedział jak się zachować.....wdepnął w takie gó…..ze śmierdzi do dzisiaj
  • ~toi toi zamachowiec