Onet: Prawa ręka Ziobry stoi za hejtem wobec sędziów. Lewica zawiadamia prokuraturę ws. działań Piebiaka

Wiceszef resortu sprawiedliwości i prawa ręka Zbigniewa Ziobry stoi za zorganizowanym hejtem wobec sędziów krytykujących PiS - donosi Onet.

wróć do artykułu
  • ~BSK
    (2019-08-21 14:59)
    minister do dymisji
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-21 12:16)
    Proponuję aby po 13 pażdziernika po przegranych wyborach parlamentarnych , Platformersi poddali się pewnego rodzaju terapii,swoistego rachunku sumienia....A mianowicie niech zadają sobie kilka pytań : Co zrobiliśmy dla Polski ? Co daliśmy Polakom? Co zrobiliśmy ,czego dokonaliśmy? A potem niech na nie SZCZERZE odpowiedzą.
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-21 12:00)
    Platformersy omamione przez kosmitę Wałęsę i oszusta Tuska ,nie próbujcie wmawiać Polakom że przez osiem lat waszych rządów byliście niewinni jak owieczki.Oszołomy opamiętajcie się i zakończcie ten hejtowski bratobójczy spór . Z czasem pogodzicie się z goryczą następnej POrażki a wtedy może pójdziecie po rozum do głowy i stworzycie konstruktywną oPOzycję z programem konkurencyjnym do rządzących. Ulica i zagranica oraz targowica się nie sprawdziły.
  • ~PAWLO
    (2019-08-20 21:53)
    PiS nic nie straci w sondażach, bo "ciemny lud" ogląda tylko TVP, nic więcej nie ogląda, nie czyta, nie myśli, nie zastanawia się, dostaje "darmo" pieniądze i tyle...szkoda, że w Polsce jest aż 40% takich ludzi
  • ~krystek
    (2019-08-20 18:39)
    kasta sama opinie wystawila zeim nie ma prawa nikt prawdy powiedziec bo oni sa roztargnieni mozna wszystko mowic jak kaminska , stempien i zurek i innym im podobnym ale czas sie zmienia i trzeba naprawic to co sami nie wszyscy sedziowie zepsuli aby sady byly sprawiedliwe a niezawisle ibronili swoich pupilkow
  • ~Edek
    (2019-08-20 18:16)
    Nie zazdroszczę tej Ludzkiej Szmacie...życia ...po wyborach...
  • ~Wiadomo o kogo chodzi
    (2019-08-20 16:06)
    Skompromitowana ładajcka kasa będzie potraktowana rałndapem
  • ~wera
    (2019-08-20 16:03)
    tak oczerniali PO i dalej to robią z PiS a zwykli ludzie którzy się nie znają na rzeczy powtarzają te brednie oraz dziennikarze tvp .
  • ~NM
    (2019-08-20 16:02)
    czytam tutejsze komentarze i widze tylko wzajemne opluwanie sie Polakow --ludzie czy wyscie juz kompletnie sfiksowali -- dlaczego nikt nie interesuje sie meritum sprawy -- EMILIA PISZE PRAWDE CZY NIE i nic wiecej nie jest tu wazne -- ani pis ani reszta swiata nie moze tu nic zmienic -- PRAWDA CZY KLAMSTWO?????
  • ~W-wa
    (2019-08-20 16:01)
    KOPACZOWA MJAŁA 50 HEJTOWNIKOPW a Tow ,,, SLND tysięcy najwiecej rządowych z Cimoszewiczami Łoleksiakami na PRZODKU
  • ~jaja
    (2019-08-20 15:58)
    Czyli hejtować to można tylko Po,PSL,SLD prawda!
  • ~nm
    (2019-08-20 15:58)
    jakos nie moge sie doczytac czy te listy pani Emili zawieraly PRAWDE CZY KLAMSTWA -- przeciez to takie proste -- skoro klamstwa to pani Emilka ma problem i odpowiedzialnosc karna ale jesli to PRAWDA to dlaczego minister nic z tym nie zrobil
  • ~najstersztyk
    (2019-08-20 15:37)
    Jak strasznie trzeba się s k u r w i ć aby sięgać do takich ubeckich metod? Jak trzeba się zeszmacić aby barć udział w takim szczuciu i oszukiwaniu Polaków?
  • ~jaja
    (2019-08-20 15:12)
    Czy na każde "piardnięcie"Onetu trzeba reagować?
  • ~Demaskator
    (2019-08-20 15:07)
    Manipulanci którzy rozdają pieniądze i biorą sami większe na osobę boją oderwać się od koryta. I to miała być reforma sprawiedliwości. A jest strażnica teksasu.
  • ~usmiałem się
    (2019-08-20 15:05)
    POKOnane trolle mało się nie zaplują :))
  • ~Zza granicy
    (2019-08-20 15:01)
    Nikt z ministerstwa sprawiedliwości ani z PiS się w tej sprawie nie wypowiadał. Muszą się najpierw skonsultować z najwyższym naczelnikiem. Wtedy będą wiedzieć co o tym myślą
  • ~a gonić to to