Onet: Prawa ręka Ziobry stoi za hejtem wobec sędziów. Lewica zawiadamia prokuraturę ws. działań Piebiaka

Wiceszef resortu sprawiedliwości i prawa ręka Zbigniewa Ziobry stoi za zorganizowanym hejtem wobec sędziów krytykujących PiS - donosi Onet.

wróć do artykułu
  • ~cyc
    (2019-08-19 22:05)
    I takie pisowskie elyty miały zastąpić wolne sądy. Sędzia Piebiak poręczyciel całej pisowskiej KRS
  • ~Jan Niepoważny
    (2019-08-19 22:08)
    żeby skompromitować tą kastę wystarczy tylko pozwolić im na spontaniczne wyrażanie poglądów - nic więcej nie trzeba... ale coraz bardziej czuję się doceniony patrząc na to z jakim zacięciem i natężeniem das media walczą z Polakami - to znaczy tylko jedno - obrana droga jest słuszna... nie idealna, ale właściwa
  • ~areał
    (2019-08-19 22:11)
    czy dalej będą tępogłowi klakierzy oklaskiwać doj.ą zmianę ?
  • ~wolę **** ale w kupkach...
    (2019-08-19 22:15)
    Brzydzę się tą PiS-owską PADLINĄ i jej brudnymi metodami ! Wyszło szydło z worka !!!!! Niczego już nie odkręcicie...! Jakieś "ośmiorniczki", to po prosto "pryszcz" w stosunku do tego co od czterech lat "odwalacie" WY .... Takiej bandy , podłych cwaniaczków jak wy, jeszcze Polska nie przerabiała ....... Macie prawo się bać...!
  • ~krzyhoo1
    (2019-08-19 22:23)
    Cóż, jak min. Macierewicz jeździł "służbowo" do T. Rydzyka w kilka samochodów, z których dwa rozbił, to Kaczyński rechotał. Jak marszałek Kuchciński zrobił z samolotu służbowego taksówkę rodzinną, to Kaczyński oświadczył, że naruszenia prawa nie było (spróbuj burmistrzu Kowalski wysłać służbową Skodziną żonę na zakupy,to poznasz smak Art 231). Pewnie haniebne i karalne postępowanie Plebiaka zostanie usprawiedliwione znowu przez pana Kaczyńskiego, ale "z powodu niezrozumiałej nagonki polskojęzycznych mediów,w obliczu kampanii wyborczej, dla dobra łojczyzny" gość zniknie w jakiejś radzie nadzorczej spółki skarbu państwa
  • ~??????????????
    (2019-08-19 22:24)
    czy typowe KGB-owskie metody pisowskiej "elyty" są dziełem przypadku????????????
  • ~JMK
    (2019-08-19 22:24)
    Szef tego całego Stowarzyszenia nadzwyczajnej kasty swym zachowaniem sam się kompromituje.
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-08-19 22:28)
    Podłe PiSbolszewictwo !!! W wolnej Polsce rozliczymy was ze wszystkich przestępstw !!!!
  • ~Wilga
    (2019-08-19 22:29)
    POtomkowie ubeków stworzyli sobie Stowarzyszenie i zaciekle bronią przywilejów nadzwyczajnej kasty otrzymanej przy okrągłym stole.
  • ~zapytowujem
    (2019-08-19 22:38)
    To teraz Zbynio płaczliwym głosem pokaże dowód na smartfonie ??
  • ~CONDOR
    (2019-08-19 22:39)
    Ale gangrena. Mentalność nie różniąca się niczym od najgorszych mętów ubeckich. Ale w sumie niczego innego się po pisowskiej władzy nie spodziewałem.
  • ~sd2017
    (2019-08-19 22:44)
    Właściwe byłoby, gdyby z-ca tow. 0 wszystkiemu zaprzeczył i podał ONET do sądu.
  • ~Caryca K.
    (2019-08-19 22:58)
    Ale patologia. Skąd oni biorą tych zwyrodnialców?
  • ~Mik
    (2019-08-19 23:01)
    Mafia
  • ~viona
    (2019-08-19 23:06)
    Plugawe metody, plugawi ludzie, plugawa zmiana...
  • ~narzędzia
    (2019-08-19 23:12)
    Uważam, że akcja dyskredytowania sędziów przeciwnych pisowskiej rozwałce wymiaru sprawiedliwości to nie wymysł Piebiaka czy Ziobry. Żaden z nich palcem by nie kiwnął bez zgody Kaczyńskiego. Jak długo ten rządzi Polską, będziemy mieli do czynienia z takimi wyczynami jak nagonka na sędziów organizowana w Ministerstwie Sprawiedliwości.
  • ~fermęt
    (2019-08-19 23:16)
    "Prawa ręka Ziobry"... nieźle cuchną mu te łapska.
  • ~hańba i zdrada
    (2019-08-19 23:17)
    co za głupi naród. przy okazji libacji kolejnego bogacza część suwerena w ogóle dowiedziała się o skali bandytyzmu jaki zaserwowali transformacją ustrojowo własnościową solidarni bohaterscy obrońcy narodu. kolejna rodzina która za złotówkę przejęła państwowy przemysł farmakologiczny polfę herbabol które sprywatyzowali solidarni patrioci z po za przyzwoleniem pis bo nic nie zrobili ,przez co naród który je wytworzył traci rocznie kilkaset milionów które idą do prywatnych kieszeni . 6 miliardów to szacunkowy majątek jaki stracił tu naród. a to tylko mała cząstka jaką oddali solidarni wszystkim mafiozom. całe pomorze, góry zostały przejęte przez bandytów deweloperów budujących swoje biznesy w obszarach chronionych. nawet na tak bandyckim zachodzie tak szybko nie zdobywano tak wielkich fortun . solidarni bohaterowie żeby ich piekło pochłonęło nawet w mikro skali nie mają zamiaru ani ukarać tych co rozdali nieprawnie kraj ani zrekompensować ludziom tą grabież. a suweren nadal żre się między sobą o koryto dla tych zdrajców którzy za sprzedaż narodu powinni wisieć jak karano zdradę. mam nadzieję że któregoś dnia Polacy odzyskają rozum i odbiorą bandziorom majątki i kraj.
  • ~definicja
    (2019-08-19 23:23)
    korupcja - nadużycie stanowiska publicznego w celu uzyskania prywatnych korzyści. (źródło: wikipedia). W tym przypadku chodzi o osiągnięcie osobistych korzyści przez Jarosława Kaczyńskiego, którego osobista władza rośnie w miarę słabnięcia przeciwników wszawej zmiany, takich jak Iustitia.
  • ~ale jaja!
    (2019-08-19 23:28)
    niemiecki ONET donosi, niemi3ecki Dziennik POwiela. Kto będzie przepraszał za hejt Rudej?

Może zainteresować Cię też: