Onet: Prawa ręka Ziobry stoi za hejtem wobec sędziów. Lewica zawiadamia prokuraturę ws. działań Piebiaka

Wiceszef resortu sprawiedliwości i prawa ręka Zbigniewa Ziobry stoi za zorganizowanym hejtem wobec sędziów krytykujących PiS - donosi Onet.

wróć do artykułu
  • ~Zaginiony ksiądz ze Srebrnej
    (2019-08-20 10:46)
    Afera Półbiedziaka to kolejna z setek obrzydliwych pisowskich afer za którymi stoi skrajne bezprawie i bezkarność z wykorzystaniem płatnych hejterów. Ale jak wróci wolna demokratyczna Polska i prawdziwe państwo prawa to będzie trzeba wyjaśnić działanie niejakiego Szachermachera, którego trolle opłacane z naszych podatków hasają w komentarzach tu na stronie Dziennika.
  • ~amira
    (2019-08-20 12:20)
    zarazPiS (uciśniony) będzie miał 50%
  • ~PiS to groteska i patologia
    (2019-08-20 11:29)
    PiS to groteska i patologia.
  • ~hańba i zdrada
    (2019-08-19 23:17)
    co za głupi naród. przy okazji libacji kolejnego bogacza część suwerena w ogóle dowiedziała się o skali bandytyzmu jaki zaserwowali transformacją ustrojowo własnościową solidarni bohaterscy obrońcy narodu. kolejna rodzina która za złotówkę przejęła państwowy przemysł farmakologiczny polfę herbabol które sprywatyzowali solidarni patrioci z po za przyzwoleniem pis bo nic nie zrobili ,przez co naród który je wytworzył traci rocznie kilkaset milionów które idą do prywatnych kieszeni . 6 miliardów to szacunkowy majątek jaki stracił tu naród. a to tylko mała cząstka jaką oddali solidarni wszystkim mafiozom. całe pomorze, góry zostały przejęte przez bandytów deweloperów budujących swoje biznesy w obszarach chronionych. nawet na tak bandyckim zachodzie tak szybko nie zdobywano tak wielkich fortun . solidarni bohaterowie żeby ich piekło pochłonęło nawet w mikro skali nie mają zamiaru ani ukarać tych co rozdali nieprawnie kraj ani zrekompensować ludziom tą grabież. a suweren nadal żre się między sobą o koryto dla tych zdrajców którzy za sprzedaż narodu powinni wisieć jak karano zdradę. mam nadzieję że któregoś dnia Polacy odzyskają rozum i odbiorą bandziorom majątki i kraj.
  • ~pat
    (2019-08-20 08:19)
    Jeśli tak korespondencja jest prawdziwa to jeszcze dzisiaj powinien wylecieć z roboty. Ale to onet więc trzeba zaczekać. Pisali że będzie odwołany szczyt NATO, że USA zerwie z nami stosunki, że idziemy w odstawkę. Redaktor Stankiewicz i spółka mają zadania do wykonania. Poczekajmy.
  • ~dokładnawiktoria
    (2019-08-20 08:26)
    ktoś coś napisał , ktoś komuś powiedział ,ktoś komuś zaszkodził , co to jest ? Jeśli złamał prawo i są na to dowody , to należy złożyć zawiadomienie do prokuratury !!!!!!!!!!! Jeśli nie zrobicie tego , to znaczy że są to brednie wyssane z palca !
  • ~kowal ski
    (2019-08-20 10:00)
    Jak sa fakty , to co tu jest do wyjasniania ? To jest pis w pigulce .
  • ~Biebiak
    (2019-08-20 10:18)
    Afera będzie dopiero jeśli się okaże, że podobne metody działania stosowali lub stosują ludzie z kancelarii Pinokia.
  • ~Bingo
    (2019-08-20 11:12)
    Wiedzieliśmy że PiSowcy używaja trolli ale myślałem że to tylko szefernaker ale żeby wice minister !!!! Ziobro dał polecenie to zastępca robił hejt.
  • ~dobekmg
    (2019-08-20 08:51)
    Kacza zupa !!!!!!!!!! Dawniej z braćmi Marx dzisiaj z Kaczyńskim !!!!!!!!!!
  • ~Zza kulis
    (2019-08-20 13:52)
    Przychodzą mi na myśl dwa słowa: Państwo bezprawia. Brzydzę się tym rządem i tymi rodakami którzy na niego głosowali i będą głosować patrząc tylko żeby przelew pińcet się zgadzał
  • ~90iopklö,.
    (2019-08-20 14:23)
    O, czytam i uszom nie wierze, bo dziennik kupil sobie "informacje" chyba od onetu........Ale onet podawal choc nazwisko sedziego z samozwanczej iustitii, ktory idzie na walke o te incydenty, ktore podobno zaaranzowal PiS........Taaak, nawet pokazuja zdjecie tego sedziego, ustylowanego na Kennediego.....Ciekawa wiec jestem, ile taki Krystian Markiewicz ma obywatelstw. Dziennikarze inwestygatywni, do dziela........
  • ~NOR
    (2019-08-20 13:29)
    Czyli kasta moze legalnie atakaowac wladze i robic co chce , ale kasty juz nie mozna ,bo to nilegalne .
  • ~NPełO
    (2019-08-20 01:59)
    W newsweeku jest wywiad z profesorem Stuhrem, a skomentować może swój. Czy wiecie, że profesor ma na smarfonie wgraną aplikację, która umożliwia mu oglądanie przekazów TVN na bieżąco ? Nieciekawe ? Ale on ogląda TVN na bieżąco: w przerwie spektaklu w Italii, w kiblu i jak się obudzi w środku nocy ! Jaka to jednostka chorobowa ? A tak w ogóle to: jak to jest, że u nas profesora dostają - z różnych dziedzin - osoby, które dostają febry widząc najprostsze zadanie z fizyki ? A dostaną takie, które widziały pod Cedynią polskie dzieci przywiązywane do tarcz w szarży na wroga ? Czy można dostać habilitację z rozstrząsania roli w filmie Shrek ?
  • ~kuba
    (2019-08-20 11:31)
    Wygląda na to, że nie tylko Pani Emilia pracowała dla Pana Ministra Piebiaka. Jest jeszcze trochę innych, którzy się tu odzywają.
  • ~a gonić to to
    (2019-08-20 14:58)
    A gdzie ONET--owe lisisko?Przyczaiło się i będzie kury podbierać--POKO=konom?Odkąd onetto go zatrudniło to onetto już dla mnie nie istnieje
  • ~Karmen
    (2019-08-20 10:27)
    Ta na zdjęciu to jest ta lewa Emilka Ziobry ?. Piękna to ona nie jest i ma gębę jak ........
  • ~Jaro
    (2019-08-20 09:28)
    Pierwsze skojarzenie, co do Wymiaru Sprawiedliwości Ziobry? Tylko Gogol: "Jeden tam tylko jest porządny człowiek: prokurator; ale i ten, prawdę mówiąc, *************
  • ~hal
    (2019-08-20 14:04)
    Co jeszcze bez mózgi z PO-KO wymyślą,a co z waszym programem,co proponujecie Polakom na kolejne 4 lata?Miskę ryżu i pracę do śmierci?
  • ~Kalinka Maja
    (2019-08-20 13:00)
    s k u r w i e n i e pisowskich aparatczyków osiągnęło poziom całkowicie chorobliwy, a najgorsze, że jest to choroba zaraźliwa, udzielająca się części pisowskiego elektoratu

Może zainteresować Cię też: