Sędzia Markiewicz nie wierzy w niezależną prokuraturę. "Ma szkodzić swojemu szefowi?"

| Aktualizacja:

Domyślałem się, kto może za tym stać – mówił w programie "Fakty po Faktach" w TVN24 sędzia Krystian Markiewicz, przewodniczący Stowarzyszenia Sędziów Polskich "Iustitia". Komentował w ten sposób ustalenia Onetu, który poinformował, że wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak "aranżował i kontrolował akcję" mającą między innymi skompromitować Markiewicza.

wróć do artykułu
  • ~Wars i Sawa
    (2019-08-21 12:50)
    Piebiak to papuga ktora kracze to co mu każe ZIOBRO. Ten osobnik za łamanie konstytucji i okłamywanie społeczeństwa powinien siedzieć
  • ~Górnik
    (2019-08-21 12:41)
    Piebiak to pisowiec przełożony z lewej do prawej nogawki, minister od bezprawia
  • ~iopklö,.-
    (2019-08-21 10:35)
    Jak to bylo z domniemaniem uszkodzenia ciala dziecka? Jakis sprytny dziennikarz inwestygacyjny wie, co jest na rzeczy?
  • ~Bingo
    (2019-08-21 08:29)
    straszne jest to że pisowska maszyna broni przestępcza grupę w Ministerstwie Sprawiedliwości
  • ~Zks
    (2019-08-21 07:45)
    Ale się pis trolle z ministerstwa niesprawiedliwości opłacane z naszych podatków uaktywniły. Plują, szczują, kłamią i pomawiają. Czyli robią to co potrafią najlepiej. Wasz czas się kończy. Wróci wolna demokratyczna Polska i prawdziwe państwo prawa to rozliczy się waszych mocodawcow.
  • ~Krystyna
    (2019-08-21 07:44)
    Ja mam gdzieś pańskie domysły . Fakty Panie Markiewicz,liczą się tylko fakty!!! M.innymi faktem jest,że na podstawie własnych domysłów,a nie rzetelnej wiedzy, stara się Pan, oraz Panu podobni, zdyskredytować obecną władzę. N I E U D A się W A M !!!
  • ~ Przemo
    (2019-08-21 07:41)
    Kasta nie robuw i jeszcze twierdzi ze ciezko pracujom
  • ~J.B.
    (2019-08-21 06:48)
    Uzyc kobiety chorej psychicznie z uzaleznieniami do. takiej prowokacji moze tyiko PO. To samo bylo w Gdansku gdzie zamach psychicznie chorego probowano wcisnac PIS. Do czego moze doprowadzic chorobliwa rzadza wladzy i skok na Finance.Ohyda KO! Od takich gangsterow i manipulantow Musimy sie w pazdzierniku obronic.
  • ~J.b.
    (2019-08-21 06:28)
    To kolejna ustawka z hejtami,ostatnia bron PO. Powinno sie tych pseudo- sedziow wywalic i wybrac sedziow pokoju. Schetyna powinien zorganizowac nowe bojowki,na te prymitywne Polacy Sie nie nabiora.Sa duzo inteligentniejsi niz ci zawodowi rozrabiacze z KOD i lgtb.
  • ~jajakoja
    (2019-08-21 05:58)
    co to za krai! ten caly pieniewicz, czy jak mu tam powinien wylecic z zawodu dyscyplinarnie, a do dymisji powinien podac sie ziobro, ze takie r5zeczy dzieja sie za jego urzedowania, ale nie mam zludzen, jeszcze sobie pewnie przyzna za to premie.
  • ~eko
    (2019-08-21 02:33)
    Od dawna wiadomo, że PiS i kler to mafia.
  • ~Dm 2
    (2019-08-21 00:15)
    Ależ tu piSShejterów. Chłopy dejta se spokój, sprawa się rypła i wypłaty nie będzie. Idźta spać albo walnijta se lufe na otarcie łez. Popatrzta na tvpiSS jak z tej kobitki zrobili alkoholiczkę, ćpunkę i wariatkę. PiSSfasziony w natarciu, chytojcie za giwery, bagnety na sztorc i zajmijta se ziemie od Wisły do Buga, bydzie wam bliżej do swoich za Bugiem.
  • ~Mr.Majestic
    (2019-08-21 00:04)
    PiS stworzył w Polsce klasyczny mafijny system, w którym nadzór nad kastą pisowskich partyjniaków sprawuje kasta pisowskich partyjniaków. Do jakiego zwyrodnienia i zezwierzęcenia to prowadzi pokazał przykład pana ministra Piebiaka - a to dopiero początek "występów" pisowskiej kasty. Jak wygrają wybory, rozwiną na dobre "skrzydła"...
  • ~Jadwiga1
    (2019-08-20 23:47)
    S k u r w i e n i e pisowskiej władzy właśnie ujawniło się w pełnej okazałości.
  • ~erbi
    (2019-08-20 23:45)
    Gdyby PiS chciał w tej chwili odebrać Polakom całą własność prywatną i strzelać do ludzi na ulicach, nie istnieją już żadne instytucje które mogłyby im w tym przeszkodzić. Tego się dorobiliście przez te 4 lata, durnie głosujący na PiS.
  • ~NOR
    (2019-08-20 23:45)
    sedzia markiewicz powinien natychmiast byc usuniety z zawodu za swoja wypowiedz !
  • ~Don Carlos
    (2019-08-20 23:35)
    To są typowe działania mafijne, taki mamy teraz klimat i najwyższy czas, aby w wyborach przegonić to ohydztwo niszczące Naszą Wspólnotę. Polki i Polacy przyszedł czas, aby przegonić to ohydztwo, bo zniszczy Nam Nasz Wspólny Dom Polskę.
  • ~Baczny obserwator
    (2019-08-20 23:21)
    Nie rozumiem, dlaczego taki człowiek jak Markiewicz pełni jeszcze funkcję sędziego? Jak polityka go interesuje, to nie powinien być sędzią, niech idzie do polityki. W Polsce musi być prawo aby tak niekompetentych ludzi usuwać z zawodu. To co ten człowiek uskutecznia to jest totalna kompromitacja zawodu sędziego.
  • ~Treściwy
    (2019-08-20 23:11)
    Panie sędzio. Prokuratura nie ma być niezależna. Sama nazwa jak choćby Staatsanwalt (niem.) czy district attorney (amer.) mówi tyle co adwokat państwa. Niezależny to ma być sąd! Upraszczając w zdrowym procesie powinny być 3 podmioty: adwokat oskarżonego, adwokat państwa i niezależny sąd. Tzw. niezależna prokuratura w praktyce prowadzi do patologii, bezradności państwa wobec przestępczości, czego mieliśmy już okazję doświadczyć.
  • ~Byly sedzia
    (2019-08-20 22:40)
    Sedziowie to najgorszy element w Polsce , wyroki na tzw celebrytow, sedziow, kolezkow , poltykow swiadcza o tym ze PIS ma racje i poparcie 80 procent narodu w tej sprawie , tak dlugo jak kaste sie nie wypleni z korzeniami , tak dlugo nie bedzie spokoju i demokracji w Polsce, trzeba z ta kasta walczyc i wyrywac z korzeniami

Może zainteresować Cię też: