Sędzia Markiewicz nie wierzy w niezależną prokuraturę. "Ma szkodzić swojemu szefowi?"

| Aktualizacja:

Domyślałem się, kto może za tym stać – mówił w programie "Fakty po Faktach" w TVN24 sędzia Krystian Markiewicz, przewodniczący Stowarzyszenia Sędziów Polskich "Iustitia". Komentował w ten sposób ustalenia Onetu, który poinformował, że wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak "aranżował i kontrolował akcję" mającą między innymi skompromitować Markiewicza.

wróć do artykułu
  • ~sic.
    (2019-08-20 20:23)
    PiS to kryminalisci ...
  • ~JMK
    (2019-08-20 22:26)
    Ja nie wierze w niezależne sądy.Dopóki nadzwyczajna kasta nie zostanie zreformowana nie ma mowy o niezależnych sądach.
  • ~Wilga
    (2019-08-20 22:32)
    Jeżeli nie usunie się z sądownictwa politykierów nie ma mowy o uczciwych sędziach. Panowie Tuleja,Łączkowski albo sędziowanie albo politykierstwo.
  • ~kaloP
    (2019-08-20 21:58)
    Ja natomiast nie wierzę sędziemu Markiewiczowi. To konfabulant i kłamca. PATOLOGIA to jest w "Iustitii"
  • ~Anonim.
    (2019-08-20 21:50)
    Sedzia ktory szkaluje innego czlowieka bez dowodow a tylko na podstawie swoich domyslow tak jak pan Markiewicz powinien przestac byc sedzia.
  • ~i to by było na tyle
    (2019-08-20 21:56)
    ten facet udający sędziego powinien zostać usunięty z sądu za działalnośc polityczną. Koniec z kastą specjalną, najwyższy czas na oczyszczenie sądu z polityków.
  • ~Alina
    (2019-08-20 20:17)
    P.Markiewicz, ja nam nazwisko tej hejterki. Wszyscy internauci też je znają. Mam też pytanie, czy to co o sędziach pisała ta hejterka to prawda czy fałsz?
  • ~łi pipul
    (2019-08-20 20:54)
    lepsza prokuratura zależna od wybranego przez ludzi rządu, jak niezależna i nietykalna sitwa..., ludzie głosują na PiS, bo maja dość bezkarności hipokrytów w togach i chcą wyrwania polskiej Temidy z rąk spadkobierców "prawniczej elity" przywiezionej w 1944 na ruskich tankach
  • ~Anonim
    (2019-08-20 21:46)
    Niemiecko lewacki atak na Polske w ktorym udzial biora sedziowie. Sedziow nalezy wybrac od nowa i powinni to robic obywatele a nie sedziowie. Prace sedziow powinni oceniac obywatele a nie sedziowie. Majatki seeziow powinny byc powszechbie znane. CBA powinno obdarzyc sedziow specjalna piecza. Za korupcje sedziwie powinni byc karani dlugoletnim wiezieniem.
  • ~Anonim.
    (2019-08-20 21:53)
    Jesli pan markiewicz uwaza ze prokuratura jest bieuczciwa to widocznie na podstawie wlasnych zachowan. Jak taki czlowiek mogl zostac sedzia. Pan markiewicz powininen natychmiast zostac usuniety z zawodu.
  • ~M
    (2019-08-20 21:35)
    Nadzwyczajna kasta jak wydawała wyroki na niewinnych ludzi to było ok. Jak niszczyła i rabowała Polaków,to też dobrze. Przecież oni przywiezieni na ruskich tankach lub przyszli w walonkach. To jest prawdziwa bolszewicka elita, poziom buraka pastewnego.
  • ~Tosia
    (2019-08-20 21:23)
    Was nie trzeba kompromitować już dawno się skompromitowaliście stojąc w jednym rzędzie z ubekami pod szyldem KOD i występując przeciwko własnemu państwu
  • ~Aplik
    (2019-08-20 21:42)
    Sędziowskie posadki , bezpieczne, wysokie wynagrodzenia, a w dużym stopniu obsadzone nazwiskami od lat , pokoleń tymi samymi. Dar, talenty czy nepotyzm ?
  • ~Alina
    (2019-08-20 21:20)
    Najwyższy czas na poważnie zakończyć bezkarność nadzwyczajnej kasty. Czy to Matczak . czy to Zoll, czy też Markiewicz powinni tak samo odpowiadać za wypowiadane przez siebie opinie a za kłamstwa , pomówienia i obelgi odpowiadać przed NIEZAWISŁYM sadem.
  • ~Krystyna
    (2019-08-21 07:44)
    Ja mam gdzieś pańskie domysły . Fakty Panie Markiewicz,liczą się tylko fakty!!! M.innymi faktem jest,że na podstawie własnych domysłów,a nie rzetelnej wiedzy, stara się Pan, oraz Panu podobni, zdyskredytować obecną władzę. N I E U D A się W A M !!!
  • ~pola
    (2019-08-20 21:48)
    wiarygodnosc -tego pana i tego towarzystwa .jest niczym ---kasta walcza by bylo jak bylo -bylejak -ponad 80 procent Polakow -zada wyrwac z korzeniami -spatkobiercow prawniczej elity przywiezionej 1944 r -i nadanej z rosji -----ile prawych polakow patriotow zniszczono ----nie bylo dekomunizacji -odpowiedzialnosci ---i to dalej sie panoszy dzieci wnukowie ------czym za mlodu sie nasiaknie to tym pachnie pozniej -------czy uda im -sie ta awantura i sensacja czy grubymi nicmi to szyte okaze sie ---Prawda Prawda nas wyzwoli ---prawdziwa Prawda a nie zaklamana ---i bedzie sie nazwac wymiar sprawiedliwosci a nie K A S T A
  • ~sic.
    (2019-08-20 20:22)
    W tym ministerstwie pod rzadami Ziobry dzieja sie wieksze swinstwa niz to ... Ziobro to przestepca ... dla dobra Polski powinien byc natychmiast zdymisjonowany ... opieszalosc w tej sprawie mowi o stanie naszego panstwa, mowi o stannie praworzadnosci i demokracji ... Czekamy az Kaczynski podejmie decyzje ...
  • ~Gość z Zadupia
    (2019-08-20 20:24)
    Mafia PIS idzie po trupach, Stachowiak, Blida, Kostecki i inni świadczą że za chwilę PIS weźmie się za nas.
  • ~pytanko?
    (2019-08-20 20:37)
    a on kto ? prawnik ,prokurator , a może adwokat ?,-------------jak gorąco koło d e p a to trza dmuchać ,,,,co nie?
  • ~Norymberdzki
    (2019-08-20 20:25)
    Od kiedy to w PIS-ie można samodzielnie myśleć i działać bez porozumienia ?

Może zainteresować Cię też: