Iustitia żąda powołania komisji śledczej. W tle afera Piebiaka i profil Kasta Watch na Twitterze

| Aktualizacja:

Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia w przyjętej w środę uchwale zażądało powołania przez Sejm RP komisji śledczej ds. wycieku z resortu sprawiedliwości informacji dotyczących sędziów . Iustitia domaga się także ponownego rozdzielenia funkcji ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego.

wróć do artykułu
  • ~GRU
    (2019-08-21 16:38)
    To marszalka Kuchcinskiego mozna porownac do Pilsudskiego!!! Za Kuchcinskim IDA jak po sznurku wszelkie MIERNOTY!!! WODZU PROWADZ!!! Ziobro,Antek,Blaszczaki ,konusy ida za toba do cywila!!!
  • ~kocie łby
    (2019-08-21 15:51)
    Żądamy natychmiastowej dymisji mgr.Ziobro ! Prezesie , wysłuchaj woli suwerena i zwolnij ze sprawowanej funkcji pana magistra Z. , tak jak to uczyniłeś w stosunku do byłego marszałka hipisa (pseudonim "Penelopa" czy "Członek" - nie pamiętam) pana Kuchcińskiego .... No niby odwołać ministra-magistra Z. może jedynie premier, no ale przecież wszyscy wiedzą, że to zwykły poseł kieruje naszym państwem, więc to pańskie zadanie pośle Jarosławie K. . Działaj, bo się jeszcze suweren na was obrazi - a wybory blisko ....
  • ~NOR
    (2019-08-21 15:18)
    Lustita do dymisji , subito .
  • ~Rt.
    (2019-08-21 14:48)
    Ale oni mają groźne miny,trzęsę się ze strachu.
  • ~miksa
    (2019-08-21 14:34)
    no i pisowskie szambo wybiło
  • ~i to by było na tyle
    (2019-08-21 14:06)
    Kastę do prokuratora za szkodzenie państwu Polska i jej obywatelom. Odebrać immunitety i postawić przed sądem.
  • ~Edek
    (2019-08-21 14:01)
    Piebiak gdyby miał honor...powinien strzelić sobie ...w ŁEB...pusty łeb... - jestem ciekaw jakie będą w najbliższym czasie reakcje CANALII ...i ZERA... - co zrobią...aby "obronić" swoją Zorganizowaną Grupę Przestępczą...przed własnym partyjnym BETONEM...
  • ~?????????????????????
    (2019-08-21 13:55)
    ZIOBRO DO DYMISJI!!!!! Dlaczego prokuratura nie zabezpieczyła jeszcze pomieszczeń, komputerów, dokumentów w jego ministerstwie?????????????????????
  • ~89uiokl,
    (2019-08-21 13:54)
    O, kupa panowie........wczoraj onet opisal, a dzisiaj banda przedstawicieli kasty uprzywilejowanej stoi przed..........Ministerstwem Sprawiedliwosci i......rozmawia z dziennikarzami..........Hm! Ale mamy sedziow! Daja swiadectwo swojej dojrzalosci.........
  • ~Zlodziejaszki chca komisji
    (2019-08-21 13:54)
    Zlodziejska kasta sedziowska chce komisji, A moze zrobic komisje i sprawdzic majatki sedziow np,ZURKA .A moze komisje powolac jak to sedziowie kradna w sklepach czy na stacjach benzynowych , Jedno wiem ,,,trzeba przegonic ta sitwe sedziowska oraz pseudo prawnikow z UW ,UJ !!!!
  • ~deron
    (2019-08-21 13:47)
    S k u r w i e n i e pisowskiej władzy to jedno - ale reakcja jej elektoratu na to kompletne zezwierzęcenie, to drugie...
  • ~Komandos
    (2019-08-21 13:43)
    Apel do właściwych władz Rzeczpospolitej!!! Wielki czas aby raz na zawsze zrobić porządek z tą nadzwyczajną kastą. Zajęcia dla nich nie zabraknie. Nasze lasy i ulice miast są pełne śmieci a te pacany do tego się nadają.....
  • ~neuron
    (2019-08-21 13:41)
    A ja chce zeby kaste kolesi zlikwidowano i ujawniono nazwiska wszystkich ktorzy dorobili sie nielegalnie majatku
  • ~czuć PADLINĄ
    (2019-08-21 13:39)
    Żądać mogą miejsca przy KORYCIE ale wtedy gdy GRZEGORZ DYNDAŁA wygra wybory a. tak mogą tyle co jąkaty Adaś za okupacji
  • ~Dghj
    (2019-08-21 13:37)
    Sądowni miłośnicy wiertarek w akcji!
  • ~sanczez
    (2019-08-21 13:31)
    Mam pytanie do premiera Mateusza M. ps. "Pinokio" który chciał już szybciutko "zakończyć sprawę": czy pańscy podwładni z ministerstwa pana Ziobry liczyli, że ujawniając prywatne dane i adresy sedziów jakieś oddane "dobrej zmianie" zwyrole ich napadną, pobiją, zamordują - czy chodziło tylko o terroryzowanie tych ludzi?
  • ~Prezes
    (2019-08-21 13:30)
    Ok będzie komisja ale musi się na to zgodzić trybunał 😂😂😂😂😂
  • ~Fan_sądokracji
    (2019-08-21 13:25)
    A ja nie chcę świętych krów typu sędziowie, celebryci, lekarze, itp. Tu Europa, a nie Indie.
  • ~abra
    (2019-08-21 13:21)
    Najpierw niech Iustitia opublikuję oświadczenie męża pani Emilii a potem zastanowi się czy warto wierzyć w słowa osoby uzależnionej od alkoholu i mającej problemy psychiczne!
  • ~ot tak
    (2019-08-21 13:14)
    Kasta chce i kasta ma.