Premier Morawiecki lata średnio co dwa dni. A jak byli premierzy? ZESTAWIENIE i MAPY

| Aktualizacja:

Kto latał najczęściej? Skąd dokąd? Co ile dni? – oto szczegółowe zestawienie lotów byłych premierów Donalda Tuska, Ewy Kopacz, Beaty Szydło i urzędującego Mateusza Morawieckiego.

wróć do artykułu
  • ~marcin, marcin
    (2019-08-22 10:44)
    O co tu chodzi ????? Ma chodzić pieszo czy jeżdzić konno ????? Niektórym już wysechł mózg i wypisują te brednie.
  • ~a-go
    (2019-08-22 10:08)
    Mam nadzieję, że skoro tak duzo lata, to już niedługo wyleci na dobre.
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-22 09:46)
    POproszę o wykaz miejsc w których Kopacz najczęściej kupowała wyborców za jajecznicę a także miejsc gdzie piesek Borusewicza zrobił najwięcej kupek. Jeśli to nie kłopot to POproszę również o informację czy D.Tusk będąc z rodziną na wycieczce w Peru , za pamiątki w tym także swą sławetną czapkę płacił złotem z Amber Gold. Dziękuję.
  • ~Żenada
    (2019-08-22 07:35)
    Żaden tak nie pracował !!!!!
  • ~areał
    (2019-08-21 21:55)
    to jest podłe i nikczemne ! dojna zmiana i jej oklaskiwacze potrafią Judaszy przekształcać w ANIOŁY(!?) ......ale kto im daje rozgrzeszenie!
  • ~streps
    (2019-08-21 21:54)
    Najlepszy premier ever. W tej chwili w Polsce nie ma lepszego polityka. Morawiecki jest bezkonkurencyjny.
  • ~Edek
    (2019-08-21 21:43)
    Sądowy Kłamca..Morawiecki...jeżdżąc busem po kraju...powinien za kierowcę mieć... Szydło... - jeździłby wtedy...BEZPIECZNIE...
  • ~mushroom
    (2019-08-21 21:42)
    Niezależnie jakie ma się preferencje polityczne, premiera Morawieckiego każdy musi docenić za pracowitość i solidne podejście .
  • ~kaszkai
    (2019-08-21 21:32)
    Regularnie sobie czytuję co, kiedy i gdzie robi premier. To jest nieprawdopodobnie ciężko pracujący polityk. Inni powinni brać z niego przykład.
  • ~bilikta
    (2019-08-21 21:30)
    Tylko, że między premierem a innymi jest jedna zasadnicza różnica: premier Morawiecki bardzo ciężko pracuje w terenie. A inni niekoniecznie tak robili.
  • ~a potem 7 na 7
    (2019-08-21 20:11)
    Cieszy się przestrzenią jeszcze buhahahaha
  • ~hal
    (2019-08-21 19:58)
    Pan Premier Morawiecki to najbardziej pracowity człowiek jakiego mieliśmy do tej pory na tym stanowisku.Dziękujemy Panu Panie Premierze.
  • ~Arek81
    (2019-08-21 19:53)
    Premier dużo pracuje więc co w tym dziwnego że lata po Polsce. Taka jest rola premiera!
  • ~obserwator10001
    (2019-08-21 18:46)
    Der dziennik oczywiście jak zawsze judzi. Zajmijcie się swoim krajem, od nasze wara Czy polska prasa pisze o podróżach polityków niemieckich? Chyba coś wam się pomerdało
  • ~zojka
    (2019-08-21 18:07)
    Morawiecki to NAJLEPSZY premier Polski od 1945r.
  • ~rumor xyz
    (2019-08-21 17:18)
    kochani. i wy się dziwicie,że w naszej histori mamy trzy rozbiory?
  • ~cyc
    (2019-08-21 16:15)
    Trole pisowskie płatne ze spółek skarbu państwa, będziecie kiedyś rozliczeni z tego haniebnego procederu , wy piebiaki i inne rydzyki siewcy nienawiści
  • ~Vox Populi
    (2019-08-21 15:52)
    Rządy na tym świecie ma krajów wiele lecz tylko jeden ma fircyka na czele .
  • ~viola da gamba
    (2019-08-21 15:25)
    Jak on lata co drugi dzień to umówmy się .Premier jest nam nie potrzebny .Powiedzmy można zatrudnić orangutana lub małpiatkę . EFEKT BĘDZIE TEN SAM ALE ZWIERZĄTKA SĄ SĄ POWAŻNIEJSZE !
  • ~Bronek
    (2019-08-21 14:51)
    Mapa nie prezentuje lotu życia Donalda do Peru>