Premier Morawiecki lata średnio co dwa dni. A jak byli premierzy? ZESTAWIENIE i MAPY

| Aktualizacja:

Kto latał najczęściej? Skąd dokąd? Co ile dni? – oto szczegółowe zestawienie lotów byłych premierów Donalda Tuska, Ewy Kopacz, Beaty Szydło i urzędującego Mateusza Morawieckiego.

wróć do artykułu
  • ~rychu
    (2019-08-21 13:53)
    w tym zestawieniu brakuje Lecha Kaczynskiego i jego lotow na Hel !!!!!!!!!!!! pisze o tym jezeli porownujemy, to porownujmy wszystkich !!!! dlaczego nie ma w zestawieniu danych od AirKuchcinski - warto by zobaczyc jak ciemna niemota wyglda na tle premiera czy prezydenta ??!!!!!
  • ~amber i gold
    (2019-08-21 14:04)
    za PO-PSL umofa PEUFA ,1,96 do ZUS co miesiac wstyd banda łotrow teraz umofa PIS ,volne NIEDZIELE BO BOZA YES URLOP , 2X500 ZYJE ZYJE za pis PREMIER JEZDZI DBA O LUD BOZY W tylko LODY KRECILI BANDA ,LUD GŁOdem przymierał
  • ~reg
    (2019-08-21 14:14)
    Jaki jest sens i morał tego artykułu? Równie dobrze moglibyście zestawic "lotów" do publicznej toalety sejmowej toalety poszczególnych premierów.
  • ~Żenada
    (2019-08-21 14:20)
    Głupi i tendencyjny Dzienniku ALE JAK PRACUJE TEN PREMIER? Jest taki nierób co to na hulajnodze jeździł ale zrobił tylko kupę kamieni.
  • ~taka prawda_
    (2019-08-21 14:33)
    Zalezność jest prosta , kto dużo pracuje to i duzo lata...A Pani żmija Kopacz??? brak słów jak rządy Tuska były leniwe.
  • ~pola
    (2019-08-21 14:38)
    premier morawiecki -jezdzi i widac efekty --nieraz to zastanawiam sie czy on mieszka w domu -to spotkania z polakami to wizyta w zakladach pracy to spotkania z politykami -to bruksela to inne panstwa -wszedzie osoba premiera ---cos na rzeczy bo polska sie rozwija i polacy szczesliwi ---praca dla polski i polakow --jaki efekt tuska --grac w pilke i podroze zycia oraz jak podac polske na talerzu niemcom ---by dostac stolek -czy byli polacy zadowoleni czy polska sie rozwijala ---jak mogla ---polskosc to nienormalnosc tak tlumaczyl ----kasa byla to najwazniejsze za nic nie odpowiadal --mafia watowska hulala amber Gold dzialal ---
  • ~Bronek
    (2019-08-21 14:51)
    Mapa nie prezentuje lotu życia Donalda do Peru>
  • ~viola da gamba
    (2019-08-21 15:25)
    Jak on lata co drugi dzień to umówmy się .Premier jest nam nie potrzebny .Powiedzmy można zatrudnić orangutana lub małpiatkę . EFEKT BĘDZIE TEN SAM ALE ZWIERZĄTKA SĄ SĄ POWAŻNIEJSZE !
  • ~Vox Populi
    (2019-08-21 15:52)
    Rządy na tym świecie ma krajów wiele lecz tylko jeden ma fircyka na czele .
  • ~cyc
    (2019-08-21 16:15)
    Trole pisowskie płatne ze spółek skarbu państwa, będziecie kiedyś rozliczeni z tego haniebnego procederu , wy piebiaki i inne rydzyki siewcy nienawiści
  • ~rumor xyz
    (2019-08-21 17:18)
    kochani. i wy się dziwicie,że w naszej histori mamy trzy rozbiory?
  • ~zojka
    (2019-08-21 18:07)
    Morawiecki to NAJLEPSZY premier Polski od 1945r.
  • ~obserwator10001
    (2019-08-21 18:46)
    Der dziennik oczywiście jak zawsze judzi. Zajmijcie się swoim krajem, od nasze wara Czy polska prasa pisze o podróżach polityków niemieckich? Chyba coś wam się pomerdało
  • ~Arek81
    (2019-08-21 19:53)
    Premier dużo pracuje więc co w tym dziwnego że lata po Polsce. Taka jest rola premiera!
  • ~hal
    (2019-08-21 19:58)
    Pan Premier Morawiecki to najbardziej pracowity człowiek jakiego mieliśmy do tej pory na tym stanowisku.Dziękujemy Panu Panie Premierze.
  • ~a potem 7 na 7
    (2019-08-21 20:11)
    Cieszy się przestrzenią jeszcze buhahahaha
  • ~bilikta
    (2019-08-21 21:30)
    Tylko, że między premierem a innymi jest jedna zasadnicza różnica: premier Morawiecki bardzo ciężko pracuje w terenie. A inni niekoniecznie tak robili.
  • ~kaszkai
    (2019-08-21 21:32)
    Regularnie sobie czytuję co, kiedy i gdzie robi premier. To jest nieprawdopodobnie ciężko pracujący polityk. Inni powinni brać z niego przykład.
  • ~mushroom
    (2019-08-21 21:42)
    Niezależnie jakie ma się preferencje polityczne, premiera Morawieckiego każdy musi docenić za pracowitość i solidne podejście .
  • ~Edek
    (2019-08-21 21:43)
    Sądowy Kłamca..Morawiecki...jeżdżąc busem po kraju...powinien za kierowcę mieć... Szydło... - jeździłby wtedy...BEZPIECZNIE...