Morawiecki w niemieckich mediach nie tylko o reparacjach, ale i wydatkach na obronność. "Nie powiedziałbym, że Niemcy są pasożytem, ale..."

| Aktualizacja:

Szef polskiego rządu Mateusz Morawiecki w czwartkowym wywiadzie dla dzienników koncernu medialnego Funke przypomniał, że Polska nie dostała od Niemiec adekwatnych odszkodowań za straty, jakie poniosła podczas drugiej wojny światowej.

wróć do artykułu
  • ~POVoter
    (2019-08-22 06:34)
    pisokomusze bicie piany przed wyborami i żenująca próba przykrycia olbrzymiej afery z farmami trolli :D - mateuszek, jestes nie tylko głupi ale i żałosny :D
  • ~stary solidaruch
    (2019-08-22 06:44)
    matołusz znowu sie pokazał
  • ~KIEDY WYRZUCĄ NAS Z UNII
    (2019-08-22 06:45)
    miliony wyjadą do Niemiec i innych krajów Unii.
  • ~dakfak
    (2019-08-22 07:10)
    tragiczny jest ten facet matoł lubiący bardzo pieniążki a reszcie miska ryżu
  • ~gosc z zagranicy
    (2019-08-22 07:12)
    W roku PL byla w bloku sowieckim ,a Niemcy byly podzielone na 4-tery Strefy gdzie STACJONOWALY 4-ry MOCARSTWA, Niemcy nigdy nie oddaly dobrowolnie SWOICH WSCHODNICH ZIEM ,zmuszono ich do tego, panie Morawiecki . Uwaga premierze jak Slask wroci do Niemiec to stracisz swoje HEKTARY ZIEMI ktore odkupiles za grosze od KOSCIOLA.
  • ~eu
    (2019-08-22 07:13)
    Mateuszku a jusz pieniedzy zabraklo a ciemny lud to kupi
  • ~Treściwy
    (2019-08-22 07:14)
    Faktem jest, Niemcy boją się podnoszenia tej sprawy, nie mówiąc o procesie. Zdania prawników są tutaj podzielone. Nawet w przypadku utrącenia polskich roszczeń sąd musiałby pochylić się nad moralnym zobowiązaniem Niemiec.
  • ~seneka
    (2019-08-22 07:17)
    Pinokio ponownie wydał z siebie dźwięk miły suwerenowi. Ekspert prawa międzynarodowego od San Escobar mu pewnie doradza?
  • ~Eu
    (2019-08-22 07:20)
    A kiedy odaja Slask Pomorze Mazury
  • ~Gdańsk zawsze polski
    (2019-08-22 07:20)
    Niemcy dali stolek Tuskowi na 5 lat i mysleli,ze sprawa zalatwiona. Na szczescie narod sie obudzil.
  • ~Apolitycznyj
    (2019-08-22 07:25)
    Proszę o opinie. Dwie instytucje większa i mniejsza mają zobowiązania wobec jednego wierzyciela. Następnie wierzyciel zawarł anulował dług tej mniejszej. Po czym większy podmiot przejmuje mniejszego z anulowanym długiem. Czy dług tego większego względem wierzyciela zostaje automatycznie anulowany?
  • ~Hej ho hola
    (2019-08-22 07:28)
    A od Rosji? Miłośnik Putina w życiu nie zajaknie się otym co za poziom... Z kloaki.
  • ~Viktoria
    (2019-08-22 07:32)
    Panie Premierze 100% racji po pana stronie i uczciwych Polaków którzy Pana popierają .
  • ~Koneser
    (2019-08-22 07:34)
    Sporo niemieckich głosów - szkoda że cześć troli tak plugawa.
  • ~Jamka Lech
    (2019-08-22 07:35)
    Aje waje1 nie drażnić Niemców a i Ruskich także, Najważniejsze to spokój cicho i sza!
  • ~Krakus
    (2019-08-22 07:43)
    Pisom marzy sie znowu Ksiestwo Warszawskie, czyli Polska od Wisly do Buga, no bo jak dostaniemy reparacje to bedziemy musieli oddac Mazury, Pomorze, Slask. A co z Gdanskiem ? Gdansk znowu wolny ? Hura? Przeprowadzam sie do Gdanska ! A dlaczego nie zadamy reparacji od Austrii za panowanie Franza Josepha? Moj dziadek jako obywatel austriacki , no bo z Krakowa musial walczyc dla Austriakow. Ach, to moze ja osobiscie wystapie po reparacje u Austriakow no to jest pomysl! A jeszcze mam pytanie na koniec: kiedy Pis wystapi z zadaniem o reparacje u Rosji za napad, krzywdy, S y b i r , tulaczke milionow, utrate ziem, miast, wsi?
  • ~kos
    (2019-08-22 07:44)
    Sklerotyczał kompletnie.
  • ~KtoTo
    (2019-08-22 07:47)
    A ja żądam anulowania wszystkich świadectw wydanych przez PRL. Historia, wiedza powszechna zmanipulowana przez Sowiety etc. Jedyna (jak widzę) metoda rozprawienia się z "sprawiedliwością" historyczną, to odebranie swojego metodą kymską "eto nasze". Na Berlin, panieateuszku, na Berlin...
  • ~rumor xyz
    (2019-08-22 08:05)
    na czterech najwżniejszych stanowiskach,czyli prezydent,pemier,marszałkowie sejmu i senatu, Polska jest reprezentowana przez, inb...li!!!
  • ~alf
    (2019-08-22 08:06)
    Chcą szybko przykryć niewiarygodny skandal z farmą troli. Żałosny ten Morawiecki !