Wulgarne pocztówki do prezes Gersdorf. Wszczęto postępowanie ws. działań sędziego Wytrykowskiego

Sędzia Konrad Wytrykowski, obecnie członek Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego, stoi za akcją wysyłania pocztówek z hasłem "Wypier..." do I Prezes SN Małgorzaty Gersdorf - ujawnia Onet.

wróć do artykułu
  • ~Gdańsk zawsze polski
    (2019-08-22 07:13)
    Ale afera! Ile milionow Polska stracila na tym, ze Gersdorf dostala widokowke? Bicie piany, bo programu PO jak nie bylo, tak nie ma.
  • ~Ajrnek
    (2019-08-22 07:19)
    Jaka jest gwarancja, że tych pocztówek sama do siebie nie wysyłala,? Po drugie powinna mieć kilkadziesiąt lub kilkaset bo takie rzeczy należy trzymać. A 3 sztuki to żart. Nadzwyczajną kastę należy błyskawicznie zreformować. Izba Dyscyplinarna pownna działać bezwzględnie i wyeliminować z zawodu tych co się nienadają, Markiewicza, Gersdorf i tego kalekę nieudacznika z dziobatą twarzą. Tuleja to w ogóle z prawem nie pownien mieć nic wspólnego, najlepiej do cyrku rumuńskiego.
  • ~Zenada
    (2019-08-22 07:23)
    3 kartki !!!. Jezeli to mafia to nie PiS. Róża przed wyborami " twierdziła" ze jej wolontariusze zostali oblani fekaliami. Jacy wy z PO jesteście żałośni .
  • ~prawda
    (2019-08-22 07:23)
    ksiąrzeczke do modlenia i do koscioła ,.,.
  • ~eu
    (2019-08-22 07:27)
    Zbyszek jeszcze na wolnosci to niech sie cieszy wolnoscia ale juz nie dlugo
  • ~Pottt
    (2019-08-22 07:28)
    To sa metody mafijnopiskatolskie! Pis potrafi!
  • ~T LIS
    (2019-08-22 07:29)
    ROPUCHA !!!!!!!!
  • ~kos
    (2019-08-22 07:36)
    Banda kulawego - to zorganizowana grupa przestępcza ? Jestem na TAK!!!!!
  • ~Derwisz
    (2019-08-22 07:37)
    Okazuje się,że ten najgorszy element wśród sędziów skupił się pod skrzydłami PiS a w szczególności min. Ziobry. Jak zwykle jak PiS szuka układów to znajduje pod własnym nosem.
  • ~Aurel
    (2019-08-22 07:40)
    kampania wyborcza zaczyna przyjmować formę farsy i żenady. To jest nie do wytrzymania jak dwie główne strony konflktu rwą na sobie szaty i robią z siebie świętoszków. PRZESTAŃCIE ROBIĆ SOBIE JAJA Z LUDZI!!!
  • ~alfalfa
    (2019-08-22 07:45)
    Grupa na Whatsapp? To są metody nastolatków a nie mafijne. Dzieci takie rzeczy robią i przy okazji wygadują brednie, prowokują i przeklinają przez co czują się ważniejsze i bardziej dorosłe. Ta historia raczej budzi niesmak niż przerażenie. Dorośli ludzie na stanowiskach zachowujący się jak banda dzieciaków.
  • ~Artur
    (2019-08-22 07:45)
    Onset, der dziennik jedynie donosami sie zajmuja, w gw...nie grzebia i jatrza ludzi!!!
  • ~VAT i amber
    (2019-08-22 07:50)
    mafijo to ino VATofsko znom
  • ~amira
    (2019-08-22 07:51)
    stajnia trolli na tym forum chamska podła i bezwzględna ludzi z porąbaną psychiką.Właściwie to mi ich żal bo nie rozumiem jak można być tak nędznymi
  • ~konspira
    (2019-08-22 07:54)
    Ściśle tajna grupa "kasta" jest tak liczna, że nie dało rady w ramach konspiracji omówić tej operacji w knajpie czy na rybach i trzeba było użyć komunikatora. Efekt przeszedł wszelkie oczekiwania spiskowców - 3 pocztówki dosięgły celu. Możliwe, że po tym artykule takich pocztówek będzie 3 tysiące.
  • ~amira
    (2019-08-22 07:55)
    Ona dalej będzie tym czym jest bo ma wiedzę i klasę a wy z tego forum zostaniecie ludzką mierzwą na którą tylko splunąć
  • ~Sokular
    (2019-08-22 08:03)
    I TO SĄ STANDARDY PRAWNIKA?????????????????? TAKICH MY NA ŚWIECZNIKU NIE CHCEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Geniitaliusz
    (2019-08-22 08:08)
    czy to ta kobieta kłamała mówiąc o świeczkach na jednym z wieców KOD-u ? Jeżeli tak to nie wierzę w jej żadne słowo.
  • ~pat
    (2019-08-22 08:13)
    sędziów społeczeństwo bronić nie będzie. ta "afera" wyniku wyborów nie zmieni. Kodziarze 2 lata chodzili z transparentami "wolne sądy" i nic pisowi to nie zrobiło.
  • ~uijkml,
    (2019-08-22 08:15)
    "Portal donosi, że w sędzia Konrad Wytrykowski w zamkniętej grupie o nazwie "kasta" na komunikatorze WhatsApp miał zaproponować akcję wysyłania pocztówek z wulgarnym hasłem do I Prezes Sądu Najwyższego." - na miejscu sedzi, nazwanego z imienia i nazwiska w zwiazku z przestepstwem w mediach, wcale bym sie nie patyczkowala. To pomowienie i za to sa kary. A co do "kasty", to wydaje mi sie, ze to raczej ta probuje uderzyc w tych "innych" sedziow, oczerniajac co rusz i to jeszcze w mediach, przed wyborami, to jednego, to drugiego. Bo w polityce nie ma zbiegow okolicznosci.