Nie pani Emilia, ale całe komando hejtu. Afera Piebiaka może skutkować brudną wojną wewnątrz PiS

| Aktualizacja:

Afera Piebiaka może naruszyć kruchy układ sił w Zjednoczonej Prawicy.

wróć do artykułu
  • ~xxxx
    (2019-08-28 08:24)
    Ziobro za bardzo wyrósł mogą go chcieć przyciąć.
  • ~ob10
    (2019-08-27 13:33)
    Co tam u Pana Brejzy?
  • ~Watt.
    (2019-08-27 07:13)
    Jakoś zapomina się o Trybunale Stanu za aferę watt.
  • ~Edek
    (2019-08-26 22:05)
    Myślę że Ziobro gdyby miał krztę honoru...wyjąłby swojego Colta...i strzelił sobie w ŁEB... - cyniczny i zakłamany...ŁEB...
  • ~kierowca
    (2019-08-26 12:41)
    Pani Emilia Szmidt stała się kozłem ofiarnym już całe zło skupiło się na niej a całe PiS z Piebiakiem na czele sprytnie się jeżeli nie już się nie wywineło to się wywinie.
  • ~Niezorganizowany wolontariusz od sorosa
    (2019-08-26 08:31)
    Zabawne jest to szukanie zorganizowanych i opłacanych hejterów i trolli.
  • ~Wacek
    (2019-08-26 07:57)
    uczciwosc w Ministerstwie sprawiedliwosci nie istnieje a honor dawno sie zwolnil pozostalo Ministerstwo Hejtu z tymi boze sie pozal miernotami
  • ~nomen
    (2019-08-26 07:48)
    PiS jest brudny, PiS jest zły, Pis ma bardzo wielkie kły. No może poza ich capo di tutti capi, ale to tylko pozór.
  • ~Stefek Michniczek
    (2019-08-26 07:34)
    Ja duchem tej POubeckiej kasty.
  • ~konstytucja10
    (2019-08-25 09:26)
    A to nie stowarzyszenie sędziów hejtowało sędziów którzy podejmowali pracę w MS?
  • ~.
    (2019-08-23 12:37)
    To nie jest są zawodowcy, to nie jest komando hejtu to zwykły GANG OLSENA.
  • ~konserwatysta
    (2019-08-23 10:47)
    Proponuję taką zabawę. Co motywowało słodką Emi? 1. Chęć zdobycia popularności i sławy, 2. Zemsta za zdradę ( małżeńską, koleżeńską), 3.Duże pieniądze zapłacone przez przeciwników aktualnej władzy 4.Niespełnione obietnice ( kariery, pozycji, finansowe) 5.Złamanie szantażem 6.Od początku grała na dwa fronty, Termin ujawnienia sprawy nie jest przypadkowy, sprawa obrasta w nowe informacje, zaczyna się efekt kuli śniegowej. Strona rządząca nie jest na nią przygotowana. Nie jest znany pełny zakres zagrożenia. Nie wiadomo kto jeszcze jest w to umoczony. W związku z tym popełnia kardynalne błędy w polityce informacyjnej. Część urzędników sprzedaje informacje na boku, licząc na lepsze traktowanie w przypadku zmiany bandery na okręcie.
  • ~jaboja
    (2019-08-23 09:45)
    i oby skutkowala brudna wojna, trzymam za to kciuki
  • ~Patrzę ,słucham ,opisuję
    (2019-08-23 07:11)
    Im dalej w las tym bardziej mam wrażenie ,że rządzi Polską CZARNA SOTNIA ,a czas mamy DUŻEJ SMUTY po smoleńskiej .
  • ~jula
    (2019-08-23 07:08)
    Gdyby w składzie orzekającym mnie sądzącym była tak szlachetna twarz jak PiEBIAKOWA poprosiłabym o zmianę składu ze względu na oprychowaty wygląd "sędziego" Mam do tego prawo . Ziobro miłuje takich bo spełniają rolę przysłowiowej ciupagi czemu dał wyraz hejtując .
  • ~era sprawiedliwości i prawa
    (2019-08-23 07:03)
    Kaczyński Jarosław czyli Patologios I
  • ~Don Corleone
    (2019-08-23 07:01)
    Czyli nie Jarosław lecz Zbysiu jest naczelnym ojcem chrzestnym Wolski .A miał być leszczem ?
  • ~AlCapone
    (2019-08-23 06:36)
    Viva Piskatolomafiosi! Viva al Caczone, viva fratelli !
  • ~Cracovia
    (2019-08-23 06:33)
    Grüzzi Republika Kaczobananowa, grüzzi!
  • ~Beneficiusz
    (2019-08-23 06:28)
    Beneficjantow 500+ i innych piskich plusow, 60letnie emerytki, i innych, ktorzy otrzymuja piskie prezenty , tym sa wszelkie skandale Pisu obojetne. Pan nieszczery, pan skandaliczny, ale Pan daje, no i dopoki daje, jestesmy za Panem! Pan wybory wygral!