Gersdorf: Władza robi wszystko, żeby zohydzić sędziów

| Aktualizacja:

Proceder opisany przez Onet to walka urzędników Ministerstwa Sprawiedliwości z sędziami - powiedziała w czwartek pierwsza prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Gersdorf. Jej zdaniem, władza robi wszytko żeby zohydzić sędziów.

wróć do artykułu
  • ~moja osoba
    (2019-08-23 06:40)
    nowa Kasta Pi Siorkow jest słuszna, prawa i sprawiedliwa ? KPISz sobie, jarkowaty ! Nawet Qrski tego nie puści
  • ~Natan
    (2019-08-23 06:44)
    Akurat. Sedziowie sami sie zohydzają. Nadzwyczajna kasta zerujaca na ludziach. Skad oni sie wzieli? Kto ich namascil? Dozywotnie posadki za chamstwo. Wiekszosc z nich to zakompleksione osoby.
  • ~Bartosz
    (2019-08-23 06:56)
    Gdzie towarzyszka sędzina aktualnie przebywa? Niech towarzyszka posłucha co od lat przeciętni obywatele sądzą o sądownictwie w naszym kraju. Naprawdę trudno się doszukać pozytywnej opinii a słowa, które padają pod adresem nadzwyczajnej kasty trudno zaliczyć do powszechnie stosowanych. Towarzyszko czas na odpoczynek po nieudanej próbie zniszczenia kraju, któremu ślubowała towarzyszka służyć.
  • ~MA
    (2019-08-23 06:57)
    Świeczka nie rozumie, że oni sami się zohydzają uniewinniając sędziów złodziei? Robi to SN, więc jego prezes powinna podać się do dymisji.
  • ~E meryt
    (2019-08-23 06:57)
    Brała pani udział w manifestacjach antyrządowych ZOHYDZILA SIĘ PANI SKUTECZNIE
  • ~Żenada
    (2019-08-23 06:59)
    Sami jesteście byle jacy, bez kręgosłupa moralnego, awanturni i zaprzyjaźnieni z PO.
  • ~Ella
    (2019-08-23 07:00)
    Lustro prawde powie. Czy to władza zohydza czy natura?
  • ~Gdańsk zawsze polski
    (2019-08-23 07:06)
    Szkoda komentarza na tą panią.
  • ~rusin
    (2019-08-23 07:13)
    Ciekawe, czy w europejskim i światowym sądownictwie standardem jest, aby wysokiej rangi sędziowie wzywali do dymisji ministrów????
  • ~asia
    (2019-08-23 07:13)
    GERSDORFINA,SIO DO KĄTA! I KLĘCZEĆ NA GROCHU DO WYBORÓW!
  • ~T LIS
    (2019-08-23 07:14)
    Nadzwyczajna kasta która uniewinnia Najsztuba który wiele wskazuje morduje staruszkę !!! To jest MAFIA to jest OŚMIORNICA
  • ~Soros
    (2019-08-23 07:16)
    To "nadzwyczajna kasta" zrobiła i robi wszystko aby się zohydzic
  • ~Laicky
    (2019-08-23 07:22)
    Sami sędziowie robią dużo w tym kierunku.
  • ~internautka 50+
    (2019-08-23 07:32)
    Kasta sama się zohydzała wydajać wyroki uniewinniające np sędziów, celebrytów, stając po stronie opozycji a najbardziej zohydziła p Gersdorf opluwając polski rząd u Niemców.
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2019-08-23 07:46)
    W państwach o utrwalonej demokracji, po takiej aferze, premierzy podają się do dymisji.
  • ~Bn
    (2019-08-23 07:56)
    Kasta robi wszystko, aby dorównać Targowicy w obronie własnych przywilejów. Jak długo sędziowie nie będą płacić składek zusowskich?
  • ~KRYSTEK
    (2019-08-23 07:58)
    TAK TO JEST WSZYSCY SA WINNI TYLKO USIEBIE TEGO NIEWIDZA ZE WESZLI W BUTY PARTYJNE SEDZIA NIE MOZE BYC PARTJNY TO WYMAGA KODEKS I PRZYSIEGA NIETYLKO BO PONIEKTORZY SEDZIOWIE CZYNYUDZIAL BIORA W MANIFESTACH I WYPOWIADAJA SIE SZKALUJAC SWOJ KRAJ I OBYWATELI I ROWNIEZ PANI JEST TA OSOBA KTORA PRZEKRESLILA WIARYGODNOSC SADOW I SEDZIOW TO JEST ZAMACH STANU
  • ~iojklm,
    (2019-08-23 08:14)
    Kazda wojna na haki jest dobra, bo czysci.
  • ~Jezow
    (2019-08-23 08:22)
    Kasta sędziów ska sama siebie niszczylo w oczach zdrowej części społeczeństwa.
  • ~Geniitaliuszz
    (2019-08-23 08:25)
    Pani sędzio jak tam świeczka ?