Braun: Konfederacja jest za suwerennością RP, a nie tęczowej republiki zboczeńców czy przyjaciół POLIN

Grzegorz Braun i Andrzej Zapałowski wystartują do Sejmu z pierwszych miejsc list KW Konfederacja Wolność i Niepodległość w dwóch podkarpackich okręgach wyborczych: rzeszowsko-tarnobrzeskim i krośnieńsko-przemyskim.

wróć do artykułu
  • ~oni_mówią
    (2019-08-23 14:54)
    Chcesz wiedzieć kto tobą rządzi? Przekonaj się o kim nie wolno mówić.
  • ~polak_mały
    (2019-08-23 14:39)
    Byłoby wesoło w stusunkach z ameryką i rzydami gdyby osiągnęli dobry wynik
  • ~erbi
    (2019-08-23 14:56)
    Wartości reprezentowane przez Konfederację i ludzi takich jak pan Braun przeczą w sposób fudamentalny głoszonym przez nich hasłom - są nie do pogodzenia z "bezpieczeństwem wiary, rodziny, własności, bezpieczeństwem życia ludzkiego w jego naturalnych, wyznaczonych przez Boga Stwórcę granicach, za suwerennością państwa polskiego". Państwo które chcieliby zbudować odbiera wolność wiary, najczęściej zagraża własności i bezpieczeństwu życia ludzkiego szczując na ludzi w sposób pokazany przez pana Brauna. Jedyne bezpieczeństwo jakie zapewnia to bezpieczeństwo zwyrodniałej, faszystowskiej władzy.
  • ~samo zło
    (2019-08-23 15:33)
    Ten czysty Polak ? O umysłowości robaczka świętojańskiego ,po prostu świeci i bełkoce .
  • ~buc
    (2019-08-23 16:21)
    zle mi sie kojarzy jego nazwisko
  • ~Wojtulek
    (2019-08-23 17:14)
    Braun,po prostu z ciebie zły człowiek.Szuja bez tolerancji.
  • ~Ala
    (2019-08-23 16:56)
    Braun to polskie nazwisko? Przypadek?
  • ~Ateist
    (2019-08-23 16:52)
    A w Polsce postawili kukle Chrystusa , jest prawdopodobnie najwiekszy na swiecie. Kazdemu jego swietosci! Ja nie potrzebuje zadnych!
  • ~nie ma jak wieloetniczna RP
    (2019-08-23 16:55)
    Okaże się ,że Braun (jak brąz) ma korzenie w POLIN .Przywódcy III rzeszy też wydawało się inaczej a tu masz babo placek jedna babcia była z tamtąd
  • ~7ziujkm
    (2019-08-23 17:10)
    "Konfederacja jest za bezpieczeństwem wiary, rodziny, własności, bezpieczeństwem życia ludzkiego w jego naturalnych, wyznaczonych przez Boga Stwórcę granicach, za suwerennością państwa polskiego, Rzeczypospolitej Polskiej, a nie jakiejś tęczowej republiki zboczeńców czy republiki przyjaciół POLIN, albo innych tworów politycznych, do których Polska, w sposób bardzo niebezpieczny zbliża się, rezygnując z suwerenności w najważniejszych dla siebie sprawach" - pod wszystkim bym sie podpisala, ale nie pod ostatnim kawalkiem wypowiedzi. Cos takiego nie powinno padac z ust polityka.......Ale skoro ten pan sie nazywa .........Braun...Dlaczego wlasciwie nie Bruner?
  • ~zak
    (2019-08-23 18:00)
    kiedy ciemnota katolicka zrozumie ze spoleczenstwo sklada tez ztakich ludzi ktorych oni nie akceptuja Minely setki lat ze tacy ludzie przyznali siekim sa i rzadaja swoich praw
  • ~md
    (2019-08-24 13:32)
    Panie Braun, wszystko pięknie, tylko ta wasza Konfederacja zbyt chętnie wdycha smród z Moskwy.
  • ~dawid
    (2019-08-25 18:38)
    Odważne słowa, macie moje poparcie
  • ~Dobra rada
    (2019-08-24 04:20)
    Panie Braun, nigdy na Was nie zagłosuje, dopóki w Waszych szeregach, czy też na czele jest ten stary duren Korwin. To jest nie do przyjęcia!

Może zainteresować Cię też: