Afera hejtera. Nie tylko Piebiak przeszedł na ciemną stronę mocy

| Aktualizacja:

O Łukaszu Piebiaku, głównym bohaterze hejterskiego skandalu, środowisko mówi dziś jako o najgorszym w historii sędzim, który dostał misję reformy sądów. Nie jest on jednak pierwszym, który po otrzymaniu stanowiska w resorcie przeszedł na ciemną stronę mocy

wróć do artykułu
  • ~ja ja
    (2019-08-26 15:25)
    Po ciemnej stronie MOcy tkwią dwaj Brejowie
  • ~Toga
    (2019-08-26 09:14)
    der dziennik znow w gw....nie grzebie:):):)
  • ~honorowy jerzy
    (2019-08-26 08:20)
    Pan Ziobro Zbyszek ma HONOR i HONOROWO do DYMISJI się nie podda!!!
  • ~Ministrewstwo Sprawipodłości
    (2019-08-25 23:23)
    Nie tylko w MS dochodzi do skandalicznego zaprzaństwa, czynów i zaniechań jaskrawo naruszających pryncypia, misje i zadania. Przyjrzyj się Czwarta Władzo wszystkim resortom siłowym. Sprawdź jakie mają ustawowe obowiązki i jak je w rzeczywistości wypełniają Ministrowie i ich prawe rąsie.
  • ~nikt ważny
    (2019-08-25 22:13)
    Ale do Ćwiąkalskiego o honorze mówił i do dymisji go wzywał. To gdzie honor Ziobry się podział? Gdzie dymisja?
  • ~faktem jest
    (2019-08-25 21:21)
    Farma trolli PiS-u to pestka w porównaniu do holdingu trolli od PO-KO itp. Aż razi w sieci.
  • ~amira
    (2019-08-25 20:08)
    Panie Wójcik,Ziobro. nie zdymisjonował Piebiaka tylko zaaprobował wniosek o dymisję.A to znaczna różnica panie Wójcik
  • ~Min. Nienawiści
    (2019-08-25 18:37)
    Przede wszystkim przed sąd trafić powinny także osoby, prawdopodobnie szeregowi pracownicy Ministerstwa, które udostępniały szajce nienawistników dane z teczek osobowych sędziów i informacje o toczących się postępowaniach .
  • ~pereo
    (2019-08-25 15:06)
    Za Ziobro weźmie się niebawem pani Wasserman.Ta dama ma we krwi gen SPRAWIEDLIWOŚCI,a na etyczne wsparcie zawsze może liczyć na MISTRZA KAMELEONA-prokuratora Piotrowicza.👁
  • ~87zuijkm,
    (2019-08-25 14:19)
    Teraz leci na zdf info: Countdown zum zweiten Weltkrieg.
  • ~sz
    (2019-08-25 14:17)
    Jak sędziowie zwalczają rząd to ten jest zmuszony z nimi walczyć.Co w tym dziwnego ?
  • ~Dzidka
    (2019-08-25 13:52)
    Czemu ci z Pisu to takie s z k a r a d y, co drugi to brzydszy. Widocznue jak juz nikt nie che zevwstretu na niego patrzec, to iidzie do Pisu i robi kariere, no wtedy wazny! W PO ,jest paru przystojniachow,!
  • ~faltystyn
    (2019-08-25 13:14)
    Prezes SN brala udzial w manifestacjiach anty rzadowych potem jezidzila swoje zale wylewac do Niemiec na Polakow i dala przyklad a teraz wszyscy zdziwieni poprostu podkladaja sobie swinie w swoim srodowiskubo to unich jest normalne a tu wielkie zdziwienie i chalo na jednego a przyklad idzie z gory
  • ~jula
    (2019-08-25 11:35)
    Jestem przekonana ,że sprawa dotyczy najgorszego zestawu p"prawników",których nazwać trzeba ZIOBIAK.
  • ~adas
    (2019-08-25 11:25)
    Do 13.10.2019 będzie hejt, klamstwa manipulacja (ze strony pewnych mediów). Są środowiska które tęsknią za karuzelami VAT, mafiami paliwowymi, prowizjami od prywatyzacji, chcą kamienic za lewe testamenty . Chcą wysokich emerytur dla zbrodniarzy z SB i UB i pracy do śmierci dla zwykłych Polaków . Spokojnie głosujemy na PiS :-)
  • ~psycholog kliniczny
    (2019-08-25 11:21)
    Nienawiść jest jedną z ludzkich uczuć. Po drugie , za co ma ten Piebak kochać neomarksistów ? Ochłonijcie trochę ludziska, nie POdniecajcie się niezdrowo.
  • ~bubba
    (2019-08-25 09:16)
    Co na to PAD? Pluł na starych sędziów w Polsce i w świecie. Powołał nowych w zachwycie. No i ?
  • ~CHolota
    (2019-08-25 09:03)
    to co wczoraj zobaczylem w szkle kontaktowym jak w toruniu d---il wyszedl na scene i zaczal wrzeszczec mateusz to ten oszust i klamca mochery zaraz nie zajaraly o co chodzi a ten sie drze dalej az wreszcie moher zastartowl jak wyszedl nierob bo powinien byc w warszawie to zrozumieli ja sie ciesze ze jestem drugim sortem bo mam honor i kulture i jestem patriota tym prawdziwym a nie pisowcem falszywym
  • ~media w Polskie ręce