Kwaśniewski zagrzewa lewicę: Wspólna lista daje nadzieję na lepszą Polskę

| Aktualizacja:

Wspólna lista wyborcza lewicy daje nadzieję na lepszą Polskę - mówił były prezydent Aleksander Kwaśniewski w przesłaniu skierowanym do uczestników sobotniej konwencji ugrupowań lewicowych: SLD, Wiosny i Lewicy Razem, które wspólnie startują w jesiennych wyborach.

wróć do artykułu
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-26 14:18)
    Nalejcie mu gorzały i włączcie jakąś muzyczkę a zobaczycie prawdziwe oblicze postkomunistycznego prezydenta.
  • ~miecio 34
    (2019-08-26 12:42)
    sluchajcie stolcmana wracac CIEMNOGRODZIANIE dalej chca pracowac za 5zl HWALA sie ze maja jeszcze GORY LASY MORZE wracac i sprzedac z DOPLATA CIEMNOGRODZIAN I RESZTE CO IM ZOSTALO z po dadza sobie rade i spelni sie ich mazenie polska zniknie z mapy
  • ~40%
    (2019-08-26 10:55)
    Prawilno gawarit. Aleksjej Maładiec. Vodku mu dac
  • ~tttt.
    (2019-08-26 09:43)
    Przeciez to alkocholik.
  • ~Endi
    (2019-08-26 08:33)
    Soltzman znow nawalony!!
  • ~Śmieszek
    (2019-08-26 03:25)
    Lewicowe rządy kojarzą mi się jedynie z zaciskaniem pasa i liczeniem na wyrozumiałość narodu .
  • ~STIWEK
    (2019-08-25 22:00)
    my juz przezylismy ta wasza lepsza Polske za waszych komunistycznych rzadow zywnosc na kartki i palowanie i kto tu mowi o lepszej POLSCE
  • ~tttt.
    (2019-08-25 21:45)
    Aljieksandr Nawalony.
  • ~kot Bazyli
    (2019-08-25 12:19)
    Czerwone pająki znowu wychodzą zza obrazu.
  • ~bd
    (2019-08-25 11:24)
    Jaką lepszą Polskę ? Dla was lewicowców, którzy zwykłych ludzi mają gdzieś... karierowicze
  • ~Orzel bialy
    (2019-08-25 07:06)
    Mam powazne pytanie i bardzo prosze o powazna odpowiedz:po co polsce lewica (czerwona czy rozowa cze lgbt czy inne lewactwo) ??? Napadli na polske w 1920 poyem 17 wrzesnia 1939 okupowali polske od 45 do 89 roku wymordowali wielu polakow prl tobyl czas biedy z nedza i przez ostatnich 30 lat prubujemy sie odbudowac z zacofania w jakim nasz kraj zostawili its wiec po co polsce lewica???
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-24 20:22)
    A taki był piękny socjalistyczny. Najmłodszy minister rosyjskiego rządu w Polsce , znaczit aparatczik. I dziś protegowny Jaruzela i Kiszczaka ma czelność mówić o lepszej Polsce.Miejmy nadzieję że jeszcze kiedyś dopadnie go filipiński wirus i publicznie opowie nam jak ze swoją żonką robili Polaków w bambuko.....ole ole ole ole
  • ~89uoijklm
    (2019-08-24 18:54)
    "Kwaśniewski zagrzewa lewicę: Wspólna lista daje nadzieję na lepszą Polskę" - swiety sie znalazl. Powinno byc: wspolna lista daje nadzieje na powrot do koryta...... w
  • ~Wa-wa
    (2019-08-24 18:02)
    Wariat oleksow napraniec tańczący
  • ~Trol Brejzy
    (2019-08-24 17:53)
    Tego CZARZASTEGO doprowadziłeś do takiego stanu stary PIJAKU że ten CZARZASTY ma NOSEK BARDZO CZERWONY nie idz tą drogą wesoły tancerku
  • ~Bubu
    (2019-08-24 17:32)
    Konkordat i 3 lata paki za skreta to zaslugi tego indywiduum .Dzieciaki nie glosujcie na to dziadostwo.
  • ~internautka 50+
    (2019-08-24 17:14)
    ,,Zbudują lepszą Polskę", chyba lepszą czerwoną zarazę. Bo teraz tych z lgbt jakby przybywa i jeszcze opluwają tych( katolików) których w tym kraju jest jednak większość!
  • ~W.Borsa
    (2019-08-24 16:48)
    Czy to nie jedna i ta sama grupa, mająca wpływ na poprzednie i obecny rząd, a mająca nawet swój „oddział” w episkopacie? Czy tej zażydzonej grupie potrzebna jest KAŻDA zadyma, także międzynarodowa, aby nadal spokojnie DOIĆ i niszczyć Polskę? Czy nasi fornale, przy żłobie, krzyżem przed nią leżą i jeszcze dotują?
  • ~JA:
    (2019-08-24 16:46)
    Wspolne dobro polegalo na tym, ze wspolnie pana rzad sprzedawal Polske. Teraz moze mielibysmy niemiecki jako jezyk urzedowy a ludzie wsi i malych miasteczek nie wiedzieliby jak przezyc jutro. Za pana rzadow w szkolach wiejskich dzieciom burczaly brzuchy z glodu. Mowi pan o lewicy, o wladzy, o jakies demokracji. A gdzie jest Polska, gdzie sa ludzie? Widze, ze pana demokracja i moja demokracja, niestety roznia sie od siebie.
  • ~krystek
    (2019-08-24 16:43)
    temu panu o procenty uderzaja zlikwidowali przemysl w prowadzili kuroniowki i bezrobocie a dzis on chce odbudowac nowe uklady aby doreszty co polskie zniklo oto im tylko chodzi i dewacie rzadzily ale te marzenia im sie nie spelnia