Prof. Rzepliński: Banda łobuzów zgromadziła się wokół Ziobry. Kaczyński jest głową tego systemu

| Aktualizacja:

Ofiarą to nie, bo ofiarą to można ich nazwać, ale przedmiotem tak, oczywiście. Byłem, nie to, że czułem się - tak prof. Andrzej Rzepliński odpowiedział na pytanie zadane na antenie TVN24, czy czuł się ofiarą operacji hejterskiej.

wróć do artykułu
  • ~jarekk
    (2019-08-26 09:36)
    Nooo, to tak jak wcześniej wokół Tuska i Rzeplińskiego, statek płynie dalej
  • ~Alek
    (2019-08-26 09:39)
    Lepiej byłoby, żeby Rzepiliński milczał!!!!Dlaczego on będąc prezesem TK nic nie zrobił jak PO ukradła nam 153 miliardów z OFE?!
  • ~NIEMOZLIWE
    (2019-08-26 09:40)
    jak pan mogl nazwac tak delikatnie tych bandytow
  • ~się wypowiedział
    (2019-08-26 09:41)
    Herszt bandy szubrawców
  • ~Fedor
    (2019-08-26 09:45)
    Dla Łączewskiego, który chciał uczyć Lisa, jak zwalczać PiS, i sędziów, którzy skazywali na podstawie nieobowiązującego jeszcze dekretu o stanie wojennym, oraz tych, co im się do lepkich rączek przyklejały wiertarki, pendrajwy i pięćdziesięciozłotówki, zdaniem "apolitycznego" obrońcy "wolnych" sądów profesora miejsce jest?
  • ~Rrrryt
    (2019-08-26 09:52)
    Wolę bandę lobuzów od bandy ubeków i łapowników i złodziei wiertarek i pijaków za kierownicą i sędziów na telefon stary capie.
  • ~ot co
    (2019-08-26 09:52)
    Bardzo dziękuję za zablokowanie mi możliwości komentowania z mojego komputera chociaż nie widzę ku temu żadnych powodów. Trochę trzeba odpoczynku od tej ciągłej antypolskiej, antyrządowej , antykatolickiej propagandy i promocji dewiacji która uprawiacie.
  • ~par
    (2019-08-26 09:54)
    ....pismaki z der dziennik od szkopa wydawcy NIE JUDZIĆ i NIE SZCZUĆ takim obrzydliwym osobnikiem..majcie frajdę jak judzicie ????
  • ~rumor xyz
    (2019-08-26 09:56)
    tak wygląda "zmierzch bogów"."zjednoczona" wokół PiS prawica, czyli system samounicestwienia!
  • ~W
    (2019-08-26 09:58)
    Rzeplinski jako przywodca skorumpowanej nadzwyczajnej kasty walczy o pierszenstwo w anty polskich atakach z niby szefowa SN niejaka Gelsdorf.
  • ~rita
    (2019-08-26 10:00)
    Ta banda łobuzów nie zgromadziła się sama. Zgromadził ją Ziobro w porozumieniu z nadprezesem. Dobierali ich zgodnie z powiedzeniem: jaki pan, taki kram.
  • ~antyMOnia
    (2019-08-26 10:08)
    Banda łobuzów np. w ratuszu Inowrocławia, albo w ekipie Kopacz chłoptasiowi nie przeszkadzała? Grupa przestępcza u HGW w jego Warsiawce była ok?
  • ~KRYSTEK
    (2019-08-26 10:13)
    ZAPOMIAL WOL JAK CIELECIEM BYL I SPOTKANIA UPRAWIAL Z PO I POD ICH DYKTANDO ZMIENIAL WSZYSTKO CO BYLO MOZLIWE NAWET POGRZEBOWE ZMIEJSZYL A PENSJEI URLOP ZWIEKSZYL Z NASZYCH PODATKOW ADZIS UDAJE PAWIANA ALE PIORKA JUZ ODLECIALY TEN OSOBNIK JUZ NIE POWINIEN SIE WYPOWIADAC I OBRAZAC BONICZYM NIE ROZNI SIE OTYCH ROZTARGNIONYCH
  • ~Guciu
    (2019-08-26 10:13)
    Do grającej szafy grosik wrzuć....długo długo nic!?
  • ~Nasz
    (2019-08-26 10:15)
    pis-lam ujada bo się boi - afera goni aferę.
  • ~re
    (2019-08-26 10:18)
    Banda łobuzów... Mierzy łobuz swoją miarką.
  • ~Bingo
    (2019-08-26 10:20)
    Zorganizowana grupa przestępcza wokół ziobro i jarka niszczy Polskę.
  • ~XAW
    (2019-08-26 10:24)
    A PIS TROLE znowu tu na posterunku- czy oni chodza spac- a na dokladke malo inteligentni bo ich wpisy nawet TAKI KRETYN JAK ONI POZNA W MIG - DZIENNIE TO CHOCIAZ 100 PLN ZAROBICIE BALWANY ????
  • ~taktotak
    (2019-08-26 10:26)
    Ostrzegam: elektorat PiS nic sobie nie robi że Ziobro to boss Piebiaka, a Piebiak to szef trolli i amoralnych sędziów obrzucających błotem kolegów - elektorat PiS, jak to choćby widać z komentarzy, woli udających pobożnych "swojaków", choćby kradli i szczuli na innych, niż opozycjonistę, choćby siedział w więzieniu w PRL. "Swojak", czyli Piotrowicz, prokurator stanu wojennego, jest dla nich lepszy niż Frasyniuk, więzień polityczny w PRL. Ich jedynym kryterium jest bycie "swojakiem"...
  • ~taxi
    (2019-08-26 10:26)
    25.05.2017 do ministra sprawiedliwości wpłynęła petycja mieszkańców Elbląga o odwołanie prokuratora rejonowego jarosława żelazka. Dlaczego Ziobro boi się opublikować jej na stronie ministerstwa zgodnie z ustawą o petycjach z dn.11.07.2014 (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1195 art. 8 §1 )? Dlaczego do dnia dzisiejszego nie udzielił odpowiedzi autorom petycji.

Może zainteresować Cię też: