Prof. Rzepliński: Banda łobuzów zgromadziła się wokół Ziobry. Kaczyński jest głową tego systemu

| Aktualizacja:

Ofiarą to nie, bo ofiarą to można ich nazwać, ale przedmiotem tak, oczywiście. Byłem, nie to, że czułem się - tak prof. Andrzej Rzepliński odpowiedział na pytanie zadane na antenie TVN24, czy czuł się ofiarą operacji hejterskiej.

wróć do artykułu
  • ~Alek
    (2019-08-26 09:39)
    Lepiej byłoby, żeby Rzepiliński milczał!!!!Dlaczego on będąc prezesem TK nic nie zrobił jak PO ukradła nam 153 miliardów z OFE?!
  • ~Rrrryt
    (2019-08-26 09:52)
    Wolę bandę lobuzów od bandy ubeków i łapowników i złodziei wiertarek i pijaków za kierownicą i sędziów na telefon stary capie.
  • ~się wypowiedział
    (2019-08-26 09:41)
    Herszt bandy szubrawców
  • ~ot co
    (2019-08-26 09:52)
    Bardzo dziękuję za zablokowanie mi możliwości komentowania z mojego komputera chociaż nie widzę ku temu żadnych powodów. Trochę trzeba odpoczynku od tej ciągłej antypolskiej, antyrządowej , antykatolickiej propagandy i promocji dewiacji która uprawiacie.
  • ~Fedor
    (2019-08-26 09:45)
    Dla Łączewskiego, który chciał uczyć Lisa, jak zwalczać PiS, i sędziów, którzy skazywali na podstawie nieobowiązującego jeszcze dekretu o stanie wojennym, oraz tych, co im się do lepkich rączek przyklejały wiertarki, pendrajwy i pięćdziesięciozłotówki, zdaniem "apolitycznego" obrońcy "wolnych" sądów profesora miejsce jest?
  • ~par
    (2019-08-26 09:54)
    ....pismaki z der dziennik od szkopa wydawcy NIE JUDZIĆ i NIE SZCZUĆ takim obrzydliwym osobnikiem..majcie frajdę jak judzicie ????
  • ~jarekk
    (2019-08-26 09:36)
    Nooo, to tak jak wcześniej wokół Tuska i Rzeplińskiego, statek płynie dalej
  • ~W
    (2019-08-26 09:58)
    Rzeplinski jako przywodca skorumpowanej nadzwyczajnej kasty walczy o pierszenstwo w anty polskich atakach z niby szefowa SN niejaka Gelsdorf.
  • ~psycholog kliniczny
    (2019-08-26 10:42)
    Hejt jest jednym z ludzkich uczuć. Każdy czegoś nienawidzi czy nie lubi. Za co wszyscy mają kochać pokomunistyczną sędziowską kastę ? Towarzyszu Rzepliński, nie podniecajcie się niezdrowo. Poza tym wysokie intratne stołki nie są już dla was.
  • ~NIEMOZLIWE
    (2019-08-26 09:40)
    jak pan mogl nazwac tak delikatnie tych bandytow
  • ~Geniitaliuszz
    (2019-08-26 12:50)
    Gdzie byłeś Rzepliński gdy PO kradła 153 000 000 000 zł z OFE. Zwalili cię ze stołka ciesz się, że na taczce nie wyjechałeś.
  • ~Alexander
    (2019-08-26 13:01)
    Z przyjemnością czytam te wpisy, brawo Polacy, nie dajmy się omamic ludziom TVN, GW, Onetu.
  • ~Ross
    (2019-08-26 14:21)
    Zwykły kłamca nazywa łobuzami ludzi którzy chcą zrobic porządek z wymiarem niesprawiedliwości
  • ~amadeusz mozart
    (2019-08-26 13:02)
    Rzepliński wygląda jak menel z ulicy, którego PO opłaciło aby robił co każą.
  • ~Krystyna.z,Agencji.
    (2019-08-26 12:40)
    Byly czlonek zbrodniczej organizacji komunistycznej sie odezwal...To on jeszcze na wolnosci?
  • ~byk
    (2019-08-26 10:46)
    Ale nabzdyczony durak
  • ~re
    (2019-08-26 10:18)
    Banda łobuzów... Mierzy łobuz swoją miarką.
  • ~antyMOnia
    (2019-08-26 10:08)
    Banda łobuzów np. w ratuszu Inowrocławia, albo w ekipie Kopacz chłoptasiowi nie przeszkadzała? Grupa przestępcza u HGW w jego Warsiawce była ok?
  • ~car
    (2019-08-26 10:47)
    Ten Pan chyba mówi o sobie?!
  • ~Olaf
    (2019-08-26 12:34)
    Towarzysz ka umuk szef mafii sędziowskiej na bandach zna się najlepiej.

Może zainteresować Cię też: