PO-KO przedstawi swój program ws. edukacji, bo "szkoła za PiS jest byle jaka"

Szkoła za PiS jest byle jaka, problemem są przepełnione klasy, przeładowane programy, brak pieniędzy na podwyżki dla nauczycieli i wsparcie samorządów; w ciągu najbliższych tygodni przedstawimy swój program dla szkół - zapowiedziały w poniedziałek posłanki PO-KO.

wróć do artykułu
  • ~nau czyciel
    (2019-09-02 12:11)
    tego pi§$-bagna ani Augiasz ani Achilles nie ogarna !!
  • ~rusin
    (2019-09-02 12:15)
    "Grzegorz wpadł w szał". Schetyna wynajął firmę doradczą, a ta poleciła mu... usunąć się w cień
  • ~asia
    (2019-09-02 12:17)
    A za was byłaby lepsza z latarnikami lgbt z gender i Kluzik co nie wiedziała gdzie narodził się faszyzm minister edukacji!!!!
  • ~JMK
    (2019-09-02 12:21)
    Aż strach się bać tego nowoczesnego programu jaki chcą zafundować uczniom ci nowocześni uważający ,że polskość,patriotyzm to nienormalność.
  • ~dt
    (2019-09-02 12:21)
    P.Szumilas,czym pani błysnęła jako minister edukacji?Żadna rewelacja! Pani i p.Hall, najgorsze byłyście! Dla waszej chorej ideologii pomniejszałyście rolę rodziców, co jest niezgodne z Konstytucją RP!
  • ~Piotrowska
    (2019-09-02 12:22)
    To są Pani ZANIEDBANIA! Ale właściwie mnie to nie dziwi, bo przy takim takim poziomem refleksji nie była Pani w stanie rozwiązać żadnego problemu w oświacie!
  • ~PO-KO do de
    (2019-09-02 12:23)
    Szumilas, czy Kluzik to żałosne hiPOkrytki. SzKODnice edukacji.
  • ~ajax
    (2019-09-02 12:33)
    Puste Obietnice. Taa, jakie te PełOki zafrasowane są teraz, a jak rządzili to na trzy lata nauczycielom pensje zamrozili. Oni naprawdę myślą, że ludzie już zapomnieli co wyprawiali kiedy rządzili?!
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-09-02 12:39)
    z uszkodzonego kolektora ściekowego wypływa szambo, takie samo pełowskie szambo twierdzi że ma program dla polskiej szkoły jest to pewnie program likwidacji kolejnych szkół bo wynik 1495 szkół zlikwidowanych w latach 2008 - 2014 należy podwoić
  • ~E meryt
    (2019-09-02 12:40)
    PO powtórzy likwidacje szkół i zwalnianie nauczycieli.
  • ~Ella
    (2019-09-02 12:42)
    Nigdy więcej PO
  • ~pola
    (2019-09-02 13:00)
    kodo by wychowali ---robta co chceta ---to domena tej opozycji
  • ~ka-ac
    (2019-09-02 13:30)
    Moja żona jest nauczycielką i jakoś nie przypomina sobie tej "idylli" w szkołach za czasów PO.
  • ~Geniitaliuszz
    (2019-09-02 13:38)
    Pewnie w swoim programie ukryli by co najmniej 2 etaty dla latarników albo przedstawicieli faszystów z LGBT.
  • ~KRYSTEK
    (2019-09-02 14:27)
    PRZEZ 8 LAT NIE ZROBILI NIC ANI DLA NAUCZYCIELI ANI UCZNI A DZIS OSWIECENI SA TO CHYBA JAKAS KPINA Z OSWIATY
  • ~POKO sPOko
    (2019-09-02 15:43)
    Program POKO właśnie płynie Wisłą do Gdańska !!
  • ~babcia Ewka
    (2019-09-02 15:48)
    nawet Broniarz w te bzdury nie wierzy ! nie będą ani krówki ani świnki śpiewać przed wyborami ! PO wyborach POzostanie tylko smród PO kontrolowanym zrzucie warszawskich g#wien !
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-09-02 17:33)
    Skretynus na pewno zaproponuje zajęcia z seksualizacji dzieci i przystosowanie do życia w kraju rządzonym przez Patologię Obywatelską. Ja w podstawówce czasami kończyłem zajęcia o 16.30 a w szkole średniej o 18.00 i przeżyłem.
  • ~Leoś
    (2019-09-02 21:19)
    Kilkanaście roczników w przytłaczającej większości niedouczonych, źle wychowanych absolwentów gimnazjów to owoc tamtej reformy oświaty. A przykłady: wiceprezydent Gdańska
  • ~ß0oplö,