Kto da więcej, czyli kampania wyborcza wchodzi w decydującą fazę

| Aktualizacja:

Nieco ponad miesiąc przed wyborami główne partie wytaczają najcięższe programowe działa.

wróć do artykułu
  • ~taktotak
    (2019-09-10 10:28)
    Czyli Grecja coraz bliżej...
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-09-09 08:11)
    Po pierwsze szacunek dla Pinga za konkretny i wyczerpujący komentarz a po drugie Patologia Obywatelska jedyne co dała Polsce i Polakom to POpalić . Dlatego 13 pażdziernika naród zrewanżuje się mafijnemu duetowi PO-PSL plując im w twarz i dając im bolesnego kopa w zad .
  • ~krystek
    (2019-09-09 08:05)
    po ma terazhaslo terazpolskie czas ograbic do konca bojuz szans nie bedziemy mieli tak oni rozumuja ze spoleczenstwo jest ich niewolnikiem i im musi sie podporzadkowac tak jak oni chca obiecuja slonia w karawce a tu slon z piasku wiatr dmuchnie i oczy za sypie na to oni licza
  • ~Dyzio
    (2019-09-09 06:20)
    Ja glosuje na schetyne, bo obiecal mi drabine..... do nieba:):):)
  • ~sdf42343
    (2019-09-09 03:56)
    3Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~Ping
    (2019-09-08 22:38)
    Spłaszczacie przekaz. Nie ma żadnego "kto da więcej". Jak PIS-owcy mówią, że dadzą, to dadzą. A PO jak mówi, że da to nie da, ale odbierze albo ukradnie, a SLD da, ale pałami w tyłek, a wszystkiemu przyklaśnie PSL.
  • ~koneser
    (2019-09-08 22:11)
    Ca nam daje PiS? Na przykład: podległe ministrowi Ziobro, premierowi Morawieckiemu i prezesowi Kaczyńskiemu mściwe pisowskie zbiry podawały internetowej hejterce dane PIĘCIO-LETNIEGO syna sędzi, na którym chcieli się zemścić. Kiszczak byłby dumny z Dobrej Zmiany - elektorat PiS już jest dumny.
  • ~JMK
    (2019-09-08 21:57)
    Jedyną wiarygodną partią ,która zrealizuje obietnice wyborcze jest PIS.Pozostałe partie to tylko obiecują,żeby dostać się tylko do koryta.
  • ~Wilga
    (2019-09-08 21:53)
    Skoro PIS obiecuje to obietnice na pewno zrealizuje.Natomiast totalna targowica obiecuje ale na pewno obietnic nie zrealizuje.
  • ~i to by było na tyle
    (2019-09-08 21:21)
    Nie kto da więcej, tylko kto obietnice realizuje
  • ~osuch
    (2019-09-08 21:21)
    ja dam każdemu po 10 tys na dzień dobry i pensję minimalną 10 tys.. Słowo daję, tylko wybierzcie mnie. Oczywiście ja pieniędzy nie mam więc najpierw wezmę je od was a potem wam dam. Ale na razie o tym cisza, bo najpierw musze wygrać wybory.
  • ~Z.O.
    (2019-09-08 21:11)
    Chyba ja wystartuję. Mój program będzie najlepszy. "Dam wszystkim wszystko i jeszcze trochę".

Może zainteresować Cię też: