Kaczyński o płacy minimalnej: Nie spodziewałem się takich fake newsów, bezczelność

| Aktualizacja:

To, co robimy jest w interesie milionów pracowników, przedsiębiorców, jest w interesie polskiej gospodarki - oświadczył w radiowej Jedynce Jarosław Kaczyński. Prezes banku narodowego przedstawił mi pierwsze szacunki, czy wpłynie to źle na gospodarkę. Nic z tych rzeczy - powiedział lider PiS o planowanym podniesieniu płacy minimalnej. 

wróć do artykułu
  • ~JB
    (2019-09-15 14:24)
    Narodzie polski, czy za mało miałeś zadanych cierpień, by zrozumieć, co to znaczy cierpienie, bieda, kłamstwo, oszustwo i lichwiarstwo, bicie czy zabójstwa biednych ludzi walczących o prawdę czy o wolną Polskę? Nie dziwię się złodziejom, lichwiarzom, oszustwom, politykerom, ubekom/esbekom, szalbierzom i takiemu czemuś, że głosują na PO albo temu podobne. Dalej chcą kraść i krzywdzić, wykorzystywać biednych, ich naiwność. Czasem zmuszony jestem współpracować z biznesmenami, oszustami, którzy mówią do mnie, myśląc, że jestem taki jak oni: "Panie J..., teraz rządzi ten pier** PiS." Już nie da się bardziej pokombinować, odpowiedziałem. Ten, który we krwi ma łajdactwo, to i PiS-u się nie boi, póki nie zobaczy łańcucha na nogach. Potwierdziły się moje słowa. Chcieli mnie oszukać. Sądzę się z dwoma, mimo to, że wygrywam, oni się odwołują. Nie bądźmy takimi jak wielu ludzi na Pomorzu, którzy za pączka oddadzą głos na zło (Judasz przy niektórych to anioł), którego w naszym kraju jest jeszcze bardzo dużo. Nie jestem w żadnym ugrupowaniu, ale powiem szczerze - PiS ma straszną walkę ze złem. Niestety w Polsce tego jest jeszcze bardzo dużo.
  • ~Anulka
    (2019-09-14 03:23)
    Mam jedną prośbę,rozliczyć całą sekte pisowską z kart płatniczych.Przyznawanie nagród przez Oborową to mały pikuś
  • ~rychu
    (2019-09-13 22:47)
    Jarek nauczyl sie nowego slowka, a raczej wyrazenia - fake news ??!!!!!!!! cieszy sie i powtarza je przy kazdej okazji !!!! ciekawe co sie stanie kiedy mu powiedza co to znaczy !!!!
  • ~Look
    (2019-09-13 09:55)
    Panie prezesie, Wszechmogacy Jaroslawie, kto czym wojuje id tego ginie, no nie? Wiec kazdy zabiera, to co zasieje, siejesz chwasty, zbierasz chwasty!
  • ~koliberek
    (2019-09-13 07:58)
    w pisie to sa fachowcy od wszystkiego i od niczego zeby zdobyc elektorat to zadluzaja na potege a pozniej inni beda oddawac podobnie jak z rolnictwe bez przerwy doplaty gospodarstwa przepisane na dzieci zeby miec emeryture i to niezla a dzieci za granica ale potrzebny elektorat
  • ~Ojciec Milosierdzia
    (2019-09-13 03:45)
    Wypatrzona Zakala Narodu Polskiego
  • ~tym
    (2019-09-12 08:03)
    bezzenstwo prowadzi jednak do niesamowitych stanow samounicestwienia poprzez zlosliwosc,chamstwa,nienawisci i innych takich "cnot".przyklady-jarek,krystynka i oczywiscie jedraszek,michalik,hosser.niech wam Bog bedzie milosierny
  • ~buc
    (2019-09-12 07:56)
    obiecane place na horyzoncie-im blizej tym dalej.podwyzki cen,i tojakie podwyzki juz teraz.a to przed wyborami,co bedzie po wyborach
  • ~Zenada
    (2019-09-12 06:34)
    Zazdrościmy zachodowi że z pracy ich stać na życie na poziomie - wiec PiS eliminując złodziejstwo chce nas do tego wzorca zbliżyć - wy się martwicie o cenę chleba - będzie do rze i uczciwie choć trudno dogodzić
  • ~Widmo
    (2019-09-12 06:28)
    Wpisy w stylu posła Brejza. Więcej PiS zrobił dobrego przez 4 lata niż PO przez 8 - nie licząc zielonej wyspy z kamieni kupą
  • ~Wera
    (2019-09-12 06:05)
    Sektor prywatny głosował na partię PiS .więc o co chodzi ? Myśleliście że. Prezes i premier Wam da to co obiecywali ? Każdy logicznie myślący człowiek przedsiębiorca i prywaciarz powinien się domyślec że obietnice wyborcze PiSu uderzą po ich kieszeniach .Aby komuś coš. dać siedzi w domu lub pracuje dac i podwyższyc płace trzeba drugim zabrac i.nie möwiąc o sprawdzaniu firm przez urzędy . kilka razy w roku
  • ~stara prawda
    (2019-09-11 18:10)
    Nic dziwnego. Ci którzy nie mają nic do powiedzenia najgłośniej krzyczą dlatego PO wszędzie pełno.
  • ~sierżant SB
    (2019-09-11 18:06)
    Już wiecie, dlaczego głosił: "Euro? Nigdy?" Gdyby było Euro, byście wiedzieli ile zarabiacie i ile płacicie w sklepach Unii Eurpejskiej. Folwark Polska - prywatny folwark naszych wyzwolicieli Polaków z rąk komuny - przestałby istnieć.
  • ~kalix
    (2019-09-11 17:45)
    Rozwój minimalnej jest bardzo ważny i dobrze, że PiS nie zważa na nieprzychylne komentarze.
  • ~renegat
    (2019-09-11 17:36)
    On nie będzie umierał jak Radziwił. On już umiera jak Radziwił. Nienawidzi świata, niena widzi Polaków, a wszystkei diabły już rwą go do piekłą. Własne goryle go zaduszą i żaden Kmicic przy nim nie ostanie. Skończy ja ******o komunistyczne. Dość nażarł się frykasów w PRL,dość pławił się w luksusach kosztem majątku zamordowanej Polski Ludowej. Łzy wielu Polaków jego ręką zgotowane. On musi być pochowany trwarzą do dołu, a braciszka z Wawelu trzeba wypompować szambówką.
  • ~hahaha
    (2019-09-11 17:11)
    PO oszukuje ludzi. Kto by pomyślał :)
  • ~precz z bolszewią prawicową
    (2019-09-11 16:49)
    Co ten gad gada? Chyba w interesie cwaniaków przy władzy i rodów solidarnościowo-stalinowskich budowniczych PRL i II RP. Ładnie nazywa skok inflacyjny w celu zrabowania ludzkich oszczędności podwyżką płacy minimalnej. Na dodatek przedsiębiorca zmuszony do zwiększenia pensji pracowniczych nie podniesie cen swoich wyrobów. Wzrost pensji nie spowoduje wzrostu skłądk izus. Tacy jak Kaczyńskii, będący u władzy, zrezygnują za dojenia z zus, zrezygnują wyciskania z narodu ile się da. Już po ich "rezygnacji" z finasowania ich partii z budżetu państwa to widać. To ci dopiero gwarancja dogodzenia Polakom. Cztery lata dogadzali, my w nędzy z widmem bezdomności, a oni wypchani pieniąchami i luksusem.
  • ~emera
    (2019-09-11 16:05)
    Wiele grob spolecznych rozpaslo sie na maxa 5--10-15 tys.jedna pani powiedziala ze glupiec pracujen,tu nie ma zagrozenia ;biedacy jak dostana zapracuja o 200-300 to larum koiec swiata , pazernym ciagle malo biedakom marchewka i pietruszka to juz rarytas.Wara od biedakow my tez jestesmy Polakami nie niewolnikami we wlasnym kraju.Brawo PIS tak trzymac.
  • ~kolano
    (2019-09-11 15:09)
    Tak , tak pracowac za darmo ,dla PO,, tego wam zycze UBeckie psy na tym forum atakujace prezesa, i podajace fake newsy
  • ~Hajmdal
    (2019-09-11 15:09)
    Prezes NBP zrobiłby konusowi nawet publicznie laskę więc jak może kwestionować słowa prezesa? Gdyby powołał się na jakiekolwiek niezależne źródło można by pomyśleć, że coś w tym jest ale odwołanie się do Glapińskiego?? Żenada!!

Może zainteresować Cię też: