"Pawłowicz zamieniła się w małą Emi". Gasiuk-Pihowicz: Takiego ataku furii jeszcze nie było, zawiadamiamy prokuraturę [WIDEO]

| Aktualizacja:

Rzecznik Praw Obywatelskich jest elementem politycznej opozycji; jest wyjątkowym szkodnikiem - powiedziała posłanka PiS Krystyna Pawłowicz podczas debaty sejmowej komisji nad raportem z działalności RPO. "To łamanie prawa, to kryminał" - komentowali posłowie PO-KO.

wróć do artykułu
  • ~Andy
    (2019-09-11 08:45)
    Towarzyszka Pawłowicz i towarzysz Piotrowicz - znakomity tandem.
  • ~rodem777
    (2019-09-11 08:55)
    zwykłe fafluki
  • ~bravo
    (2019-09-11 09:00)
    Pani Krysia to jest klasa! Prawdę mu powiedziała.
  • ~koliberek
    (2019-09-11 09:02)
    takiego wychowania ichamstwa jakie pokazuje p pawlowicz jak zyje nie widzialem od kobiety poliyka ciekawym jak taka osoba zdobyla wyzsze wyksztalcenie
  • ~234
    (2019-09-11 09:07)
    czy na tą bemleczną i bezplodną krowę naprawdę nie ma siły,że o tym katolickim bolszewickim pachołku Piotrowiczu nie wspomnę
  • ~Pytam
    (2019-09-11 09:31)
    Co ta stara klempa tu jeszcze robi??
  • ~pola
    (2019-09-11 09:52)
    na klamstwa i nie sprawiedliwego wykonywania funkcji --trzeba bylo odpowiedziec ..brawo p pawlowicz ...ten pan nie wie kim jest komu ma sluzyc i j a k sluzyc ---prawdziwie ucziwie i w prawdzie -----ktos musial to powiedziec -a ze opozycja broni swojego poplecznika -to taka Prawda ----moze sie w przyszlosci zmieni .wrescie i odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu ---dla wszystkich polakow byl w prawdzie
  • ~bla bla
    (2019-09-11 10:01)
    widzę żę banda peowski troli nadal pobiera kasę od tych złodziei
  • ~Robal
    (2019-09-11 10:07)
    I gdzie ta klabzdra się schowa bez immunitetu...
  • ~Melgips On
    (2019-09-11 10:12)
    Święte słowa pani Pawłowicz! Bodnar to totalnie uPOlityczniony niedorzecznik, który swoimi działaniami i wypowiedziami szkodzi Polsce i Polakom. Pluje im w twarz oskarżając o współudział w holokauscie, między innymi. I nie zmieni tego jazgot uczulonych na prawdę antypisoli, którzy jak zwykle, z braku argumentów, będą PO raz kolejny panią profesor od odczłowieczać. Tylko na tyle ich stać, niestety.
  • ~Kłak
    (2019-09-11 10:17)
    Po po z przyjemnością patrzę jak przegrywacie bardzo mnie cieszy wasz pochód w polityczny niebyt , no głupich natura sama eliminuje 😄
  • ~Melgips On
    (2019-09-11 10:20)
    Święte słowa pani Pawłowicz! Bodnar to totalnie uPOlityczniony niedorzecznik, który swoimi działaniami i wypowiedziami szkodzi Polsce i Polakom. Pluje im w twarz oskarżając o współudział w holokauscie, między innymi. I nie zmieni tego jazgot uczulonych na prawdę antypisoli, którzy jak zwykle, z braku argumentów, będą PO raz kolejny panią profesor od odczłowieczać. Tylko na tyle ich stać, niestety. Im
  • ~bbc
    (2019-09-11 10:25)
    w oborze gdzie jej miejsce
  • ~Hela
    (2019-09-11 11:10)
    Totalne zakłamane media prowadzą wojnę hybrydową fake newsami. To klasyczna szkoła putina. Brylują; wp, gw tvn, interia itp.
  • ~Szechter
    (2019-09-11 11:38)
    Myszka Agresorka - trafila kosa na kamien, zapomnial wół jak cieleciem byl Krysia tak trzymaj, goń ta lewacka zaraze
  • ~ PO - kaput
    (2019-09-11 11:39)
    PO przegranych wyborach POs-ranka Gasiuk będzie zgaszona raz na zawsze
  • ~Kontemplyta
    (2019-09-11 11:44)
    Kiedy osoby spoza Polski (mówiące łamanym językiem) piastują posady lekarskie, i równocześnie ja odbijam się od ścian ZOZ publicznego w poszukiwaniu pracy jak piłka kałczukowa (ponadprzeciętną średnia ocen, tylko kasowane są moje aplikacje) to cieszę się, że Prof.Pawłowicz ma odwagę przerobić tę piłkę na gumową packę i zaadresować to PO-KO-rzępolenie.
  • ~DONALD
    (2019-09-11 11:47)
    Ta Piechowicz Grasiuk niech najpierw rozliczy się z poprzednich zobowiązań /ale kasa/a nie szuka guza !!!!!!!!!!!.
  • ~Zorro
    (2019-09-11 12:11)
    Przecież pani Pawłowicz - i szerzej - pisowska sitwa - istnieją tylko dzięki demonstrowaniu takiego chamstwa. To się podoba ich elektoratowi, odpowiada ich poziomowi mentalnemu i cywilizacyjnemu.
  • ~Onnn
    (2019-09-11 12:14)
    Pawlowicz zawsze byla c h a m ka , narwana, nie przebieraja w slowach atakujac innych!

Może zainteresować Cię też: