Kidawa-Błońska: Obrady Sejmu w starym składzie tuż po wyborach to jakiś ukryty plan PiS

| Aktualizacja:

Przerwanie obrad przez Sejm i wznowienie ich w starym składzie już po wyborach nie wróży nic dobrego; to jakiś ukryty plan PiS - mówiła kandydatka KO na premiera Małgorzata Kidawa-Błońska w Tok FM. Skrytykowała także plan odgórnego podwyższenia płacy minimalnej.

wróć do artykułu
  • ~Krystyna z PiS
    (2019-09-11 09:17)
    No ! Myśl, myśl p. Kidawa - Jaki to chytry plan ma PiS!!! A może tak do wróżki ???
  • ~to może byc to
    (2019-09-11 09:48)
    Proponuje Pani Kidawie udać się do szamana Jackowskiego albo wróżbity Macieja oni na pewno rozwiążą tę zagadkę, tylko że Jackowskiemu trzeba dać najpierw do powąchania używane slipy prezesa.
  • ~Melgips On
    (2019-09-11 09:33)
    Właśnie na tym polega różnica między PiS-em, a wami proszę pani, że oni mają plan, a wy nie. Żadnego POmysła!
  • ~z.
    (2019-09-11 09:27)
    Na Kaczora to oni sa stanowczo za głupi.
  • ~Gdańsk zawsze polski
    (2019-09-11 09:29)
    Nigdy nie grzeszyła inteligencją.
  • ~ PO - kaput
    (2019-09-11 09:33)
    Kidawa zaczyna jak Kretyna , i tak samo skończy
  • ~krystek
    (2019-09-11 09:24)
    ukrytyplan to pani jest tawarza swej parti bo wasze ugrupowanie nic nie robilo dla kraju lecz wszystko niszczyliscie panstwo ponosilo same straty wielu przedsiebiorcow bankrutowalo ludzie zyli ze zlodziejskiej lichwy nasze sklepy likwidowaliscie a odwieraliscie lumpeksy , zaklady duze imale fiksyjnym nie rynkowoscia , rolnictwo sadownictwoskup za grosz, ofe ,pogrzebowe mozna by wymieniac jak w rzadziliscie
  • ~rokefeler
    (2019-09-11 09:11)
    Od magdalenki wciąż nieustannie ten same mo.r.dy....
  • ~Donato
    (2019-09-11 09:17)
    Durny, ohydne BABSZTYL :):):)
  • ~kasia
    (2019-09-11 09:38)
    Bardzo przepraszam, odgornie w Niemczech minimalna place ustala rzad, a w Polsce to zle?
  • ~pola
    (2019-09-11 10:02)
    uaktywnila sie kidawa ---spolegliwa w czasie 8 lat rzadu po i psl --nie widziala nie slyszala --jak to niszczyli polske i polakow ---dobrze jej bylo ----teraz zabiera glos ---krytykujac -wszystko co dla polakow jest robione -odbierajac kase oszustom i zlodziejom ----a dzielac sie z polakami i pomagajac im ---oczy uszy i rozum otworzyc polacy --w ocenie -obecnej sytuacji ------odbiora wszystko --bo muszy sie wykazac dla wyborcow tych pokrzywdzonych mafii watowskiej --
  • ~ot co
    (2019-09-11 09:36)
    Do wyborów jeszcze miesiąc a ta pani już ma rozwolnienie umysłowe. Po wyborach też będzie miała...:-)
  • ~lemingitotłuki
    (2019-09-11 09:46)
    pani KB jak zwykle jest nieprzygotowana , a PIS myśli jak szachista , na kilka ruchów do przodu !!! BRAWO PIS , wspaniała strategia !!! Lemingi skaczą do morza !
  • ~zbrzydzonarenia
    (2019-09-11 09:43)
    jak ta baba jest obrzydliwa , ruda piegowata , POzmarszczana i do tego sztuczne zęby - ble co za POtwór !
  • ~cuda
    (2019-09-11 11:19)
    Małgorzata jesteś taka głupia i nie pal zębów (gdzie mamy program )?
  • ~vege
    (2019-09-11 11:07)
    szykuje się Rewolucja Październikowa?
  • ~henrykadzban
    (2019-09-11 09:48)
    szach i mat dla opozycji ! Jednak PJK to geniusz strategii !!!
  • ~Zigi
    (2019-09-11 12:00)
    Ten babsztyl ze sztuczna szczeka to pewnie Pytia z wyroczni????
  • ~żuczek
    (2019-09-11 10:33)
    To jak w małym zakładzie fryzjerskim, u szewca czy sklepiku szef nie chce godziwie płacić pracownikom, niech sam zapier...la. Chyba proste, nie?
  • ~m-53
    (2019-09-11 10:01)
    Dopłacanie do pensji minimalnej z budżetu to jest dopiero anty motywacyjne dla małych przedsiębiorstw. No i z tymi zarobkami w małym zakładzie fryzjerskim (przykład Kidawy). W moim gminnym miasteczku, nominalnie to wieś, jest kilka zakładów fryzjerskich. Zapisy na kilka dni naprzód, strzyżenie 30-40 złotych i trwa 15 minut. Kobiety zostawiają koło setki. Czy rzeczywiście pracownikowi nie da się zapłacić (koszt całkowity) 20 złotych na godzinę??? Pamiętam jak stary rzemieślnik, a miał warsztat samochodowy i usługi ślusarskie, mówił: przychód dzielę na cztery równe części. 1/4 dla mnie, 1/4 dla pracowników, 1/4 dla państwa i 1/4 koszty. To działało i wszyscy byli zadowoleni. Dla mnie jest jasne, że udział płac w wartości produktu musi rosnąć a nie spadać. Jeżeli firmy tego nie robią same to należy to wymusić. Niskie płace to konkurowanie z Zimbabwe

Może zainteresować Cię też: