Borys Budka pyta w Sejmie: Co PiS ma jeszcze złego w zanadrzu?

Borys Budka (PO-KO) wnioskował o przerwę w obradach Sejmu i zwołanie Konwentu Seniorów. Uzasadniając pytał PiS, "co jeszcze złego ma w zanadrzu", że chce by obecne posiedzenie było kontynuowane po wyborach, chciał wiedzieć, czy chodzi m.in. o majątek premiera. Jego wniosek został odrzucony.

wróć do artykułu
  • ~Krystyna z PiS
    (2019-09-12 11:53)
    " Zgaduj - zgadula": co ten PiS ma jeszcze w zanadrzu ?
  • ~Sam
    (2019-09-11 12:55)
    Teorie spiskowe to przeciez domena po-ko- panych
  • ~Tylko PiS
    (2019-09-11 12:19)
    W zanadrzu jest ZŁE POKO
  • ~kokota Palikota
    (2019-09-11 11:58)
    Następna teoria spiskowa Budki , wnuczka Władysława Gomółki.
  • ~Kontemplyta
    (2019-09-11 11:51)
    Obywatel Bódka wyłysiał przedwcześnie wciskając całe życie głowę w wiaderka z miodkiem świadczeniowym. Nic go tak nie przeraża jak perspektywa płacenia ZUS w zależności od dochodu, a nie stanu przedsięwzięcia gospodarczego.
  • ~Alek
    (2019-09-11 11:50)
    Lepiej, aby wnuk Gomuły Borys milczał!!! W roku 2015 za rządu PO on będąc ministrem sprawiedliwości 2 tygodnie przed wyborami do Sejmu dał podwyżki swoim pracownikom i nagrody. Niech on się wstydzi!!
  • ~Kłak
    (2019-09-11 11:47)
    BORYS fajne imię Putin jest zachwycony ruskimi imionami w Polsce a zwłaszcza w polskim sejmie ,no i ten kształt czaszki prawie jak ta kryształowa 😄
  • ~krystek
    (2019-09-11 11:42)
    strach zajzakl w oczy opozyci ze podnosza takie larum a platnik czeka na oddanie reklamowki a oni nie maja czym zablysnac tylko glupoty w kolko powtarzaja nawet budka w szorty wskoczyl by nogawki jemu sie nietrzesly to jest z nimi isnykabaret jak byl pucz tylko to oni potrafia niech wyjda sejmu izaloza sobie klub kabaretowy
  • ~ PO - kaput
    (2019-09-11 11:35)
    Budka !...drugi POs-rany j e ł o p PO Kretynie
  • ~W
    (2019-09-11 11:24)
    W Totalnej Targowicy glupek pogania glupka.
  • ~posel w gaciach i krawacie
    (2019-09-11 11:23)
    Czy ten pajac wnuk Gomulki wystepuje w sejmi w gaciach i z krawatem ? Pamietam tego pajaca jak chcial sie wypromowac w Lodzi na ulicy i nikt do tego becwala nie podszedl ,po kilku godzinach zwinal stolik i czmychnal ,Teraz tego pajaca opozycja /po,zsl,kukiz ,n,/ wystawila na prezesa nik ,,,,,,przepadl z kretesem , chcialbym jeszcze zwrocic uwage na matamorfoze poslow kukiza ,,,jak oni teraz sie uaktywnili u kosiniaka ,Widac ,ze sliniaki i usciski kosainiaka i kukiza dzialaja .
  • ~.Krystyna.z.Agencji...
    (2019-09-11 11:15)
    Panie Budka, czy jak tam Pana do jedzenia wolaja, PiS najprawdopodobniej opublikuje wiecej zdjec Pana z dziecinstwa z dziadziem Wladziem.
  • ~Tev
    (2019-09-11 10:59)
    Pinokio itak cię rozliczymy
  • ~małykazio
    (2019-09-11 10:53)
    wnuk gomułki znowu bredzi ! ciekawe czy ma długie spodnie czy tylko marynarkę i kąpielówki tak jak w tvn-ie ? Budka to taki mały kazio w krótkich gatkach !

Może zainteresować Cię też: