Prezes PSL: Coś władza chce ukryć, żeby wygrać wybory. Strach jest ich największym napędem dzisiaj [WIDEO]

| Aktualizacja:

Przerwa w posiedzeniu Sejmu i jego kontynuacja po wyborach jest bezzasadna i rodzi pytania; niech rządzący powiedzą, czy zaraz po wyborach chcą dokonać jakichś zmian, o których teraz nie chcą mówić, bo mogłoby to wpłynąć na ich wynik wyborczy - stwierdził w środę szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.

wróć do artykułu
  • ~afro
    (2019-09-11 13:01)
    LEWACTWO w ataku - szok:):):)
  • ~krok pielgrzyma
    (2019-09-11 13:07)
    Nawet prezes ,prezesów chodzi krokiem posuwisto zwrotnym nazywając to skutkiem powstania z kolan .
  • ~jaity
    (2019-09-11 13:08)
    Opozycja wygra wybory, ale w alternatywnej rzeczywistości, jaką kreują media.
  • ~Myslący Polak
    (2019-09-11 13:18)
    Strach to moze być, ale przd PO I PSL !. Wy już pokazaliście wielokrotnie na co was stać i jak traktujecie Polaków...
  • ~ale jaja!
    (2019-09-11 13:25)
    Strach KOSINIAKA Z KAMYSZEM WIDAĆ I CZUĆ
  • ~y
    (2019-09-11 13:30)
    Ty naiwny Kosiniaku - Pis i tak wygra! A co - może ZSL???
  • ~Gdańsk zawsze polski
    (2019-09-11 13:44)
    Kamysz, pamiętamy że to ty, wprowadzałeś podwyższony wiek emerytarny.
  • ~popisie
    (2019-09-11 13:44)
    13.X skończy się w Polsce pisowski komunizm.
  • ~Obserwtor
    (2019-09-11 13:45)
    I po co było podnosić wiek emerytalny? Okradać przyszłych emerytów z pieniędzy.
  • ~pp
    (2019-09-11 13:46)
    Jacy ci politycy są gl upi, przecież Pisowi chodzi o przepchnięcie bardzo niewygodnych ustaw 14 października
  • ~Polak mały
    (2019-09-11 13:46)
    Już o tupolewie nie mówią , tupolew zrobił swoje i może odejść , grono PiSowców się nabrało , miesiecznice to klasyczna kampania wyborcza trwająca 99 miesiecy . A teraz już jak bedzie ? Bedzie wrak czy nie będzie , był zamach czy nie było ? Chcemy wiedzieć , my Polacy
  • ~To jest żenujące
    (2019-09-11 14:03)
    Tęczowo-obrotowy ZSL walczy o przeżycie, stąd taka agresja wobec obecnego sejmu. Oni nawet z tęczowymi zawiążą koalicje, żeby tylko być przy korycie.
  • ~Bakałarz
    (2019-09-11 14:05)
    Kosiniaku Kamyszu!!! Mówi się rosyjski , a nie ruski węgiel. Gdzieś ty nauki pobierał? Długiś do nieba a głupiś jak trzeba !
  • ~Mok
    (2019-09-11 14:11)
    Ale się pis trolle wściekle uaktywniły. Plują, szczują, kłamią, grożą czyli robią to co potrafią najlepiej. Wasz czas się kończy. Wróci wolna demokratyczna Polska i prawdziwe państwo prawa to rozliczy się waszych mocodawcow. Co wy pis trolle myślicie, że jak opanowaliscie komentarze w der Dzienniku z ministerstwa nienawiści to wszyscy Polacy z zachwytem czytają te brednie.
  • ~Aron
    (2019-09-11 14:23)
    TOTALNA PEŁNA GÓ,, W PORTKACH ?
  • ~GOŚKA
    (2019-09-11 14:25)
    Nie mogę słuchać tej kobiety z PSL ,takie głupoty opowiada.Koryto PSL sie oddala i i widzę strach w ich oczach.
  • ~MANNEKEN PIS z Brukseli ma lanie z PISu
    (2019-09-11 14:41)
    PIS naprawdę albo ucieka, albo już stoi pod ścianą z rękoma do góry - bo nie ma pomysłu na przyszłość POLSKI. Obwozi się swoimi cysternami - szambowozami /jakby mieli paliwa za dużo/ pełnymi pisu. Wiemy z pisowskiej praktyki rządzenia Polską, kto, dlaczego, jak i za ile /za 20 milionów !/ zorganizował kłamliwą kampanię piętnującą sędziów i sądy. Tragedia - pracownicy rządowi, za pieniądze wypłacone sobie z budżetu państwa za czasów ledwo minionej premier Szydlowej-Sołtysowej. Cwana gapa wywiozła dziesiątki milionów ze Skarbu Państwa. Może nawet cysternami ?
  • ~Byczek Fernando
    (2019-09-11 14:46)
    Mówi się, że zaraz po wygranych przez PiS wyborach zamierzają zmodyfikować zasady 500+ tak, że w praktyce świadczenie to będzie przysługiwało jedynie dość wąskiej grupie najuboższych. Słyszałem też niepotwierdzone informacje że PiS planuje wreszcie skończyć z KRUS-em i włączyć rolników do normalnego, zusowskiego systemu emerytalnego. To akurat poparłbym bez protestów, chociaż wyborcą PiS nie jestem!
  • ~Sew
    (2019-09-11 14:54)
    Stach pomyśleć co zostałoby z Polski gdybyście rządzili do dzisiaj.
  • ~Krystyna z PiS
    (2019-09-11 14:57)
    P.Kidawa-Błońska : " Przerwanie obrad przez Sejm i wznowienie ich w starym składzie już po wyborach nie wróży nic dobrego, to jakiś ukryty plan PiS"... P.Kosiniak-Kamysz: " Coś władza chce ukryć, żeby wygrać wybory ".... Oto zagadka, która spędza sen z oczu opozycji. B r a w o PiS !!!

Może zainteresować Cię też: