Premier dostał zawiadomienie o możliwości złamania prawa przez Zbigniewa Ziobrę. Prokuratura komentuje

Stowarzyszenie Prokuratorów Lex Super Omnia złożyło w czwartek w Kancelarii Premiera zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Zbigniewa Ziobrę. Chodzi o niemal 2,5 mln zł ryczałtów mieszkaniowych przyznanych prokuratorom Prokuratury Krajowej.

wróć do artykułu
  • ~zawiadomienie do kosza
    (2019-09-15 12:28)
    Ziobro jest maniakiem prawa. Nie wierze ,ze zlamal prawo.A zawiadomienie wyslalo Lewactwo.
  • ~henrykW.
    (2019-09-15 10:46)
    Była szansa, żeby tego całego Ziobrę wyeliminować z polityki, ale platforma się wtedy tego przestraszyła. Ziobro to bardzo niedobry człowiek, zniszczył już i dalej niszczy wszystkich niewygodnych mu przeciwników, co gorsze, chce niszczyć ludzi mądrzejszych od siebie, coś na wzór prezesa. Po przeminięciu jego kariery nikt o nim nawet nie będzie pamiętał. Dla tego człowieka nie będzie miejsca w historii.
  • ~bezprawne przesunięcie posiedzenia Sejmu
    (2019-09-13 10:33)
    Min.0 pomimo tego, że zakosił 2,3mln zł to jeszcze straszy ukaraniem wnioskujących ? Horror, nie min. Co to może się zdarzyć po wyborach, przez następne być może 4 lata takiego "sprawowania władzy" ? Bo dr Kaczyński już zapowiedział, że "będzie ostro" i "PIS będzie rządzić z pełną determinacją".
  • ~filutek prof.
    (2019-09-13 08:04)
    Niezależnie od funkcji osobnicy z nadania I PRZYNALEŻNOŚCI DO pISu mają charakterystyczną lepkość dłoni . Przykładowym osobnikiem może nie jest Ziobro lecz Kuchciński wspólne mają korzenie w góralszczyżnie .
  • ~horacy
    (2019-09-12 21:04)
    Ostatnie podrygi kasty, precz z komunityczna kasta
  • ~Fritzowiak
    (2019-09-12 20:50)
    Ten człowiek, przeciętny z gruntu, nie jakiś tam Rambo, widać,że jest u kresu czasem. Wali mu krew do głowy, purpura na twarzy ,Po co mu takie życie byle jakie, w tym cholernym zakłamaniu, w tych gierkach w tym robieniu tzw. polityki. Aż mu w końcu serducho j....e jak tatusiowi i tyle z tego. A można by wyjść wieczorem na lody i kawę bez ochrony.Być normalnym.Pogłaskać psa, urlop w Turcji,dom wybudować,drzewo zasadzić
  • ~sdf324234
    (2019-09-12 20:14)
    4Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~Mietek
    (2019-09-12 20:06)
    Atak na pana Ziobre , bo dobiera sie do d.... kascie i mafi , z tad ten kwik , czyli pan Ziobro dorze pracuje , amen i brawo !
  • ~Sic.
    (2019-09-12 20:00)
    Ziobro to zwykly kryminalista i przestepcy... Jego dní sa policzone...
  • ~--------ziutek
    (2019-09-12 19:48)
    Wasz " minister sprawiedliwosci" to gangster !!!
  • ~rt345345
    (2019-09-12 18:39)
    xBardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~żuczek
    (2019-09-12 18:21)
    Przez cały okres rządów PO-PSL ciągali Ziobrę po sądach w całym kraju i nic nie udało mu się przyklepać. Pewnie ta sprawa jest tego samego rodzaju, czyli z du...y.
  • ~ferdkiepski
    (2019-09-12 18:20)
    Kruk krukowi oka nie wykole! Godfather al Kaczone bedzie bronil swoich pacholkow, do czasu. Jak zaczna mu szkodzic, jemu samemu , to kaze s c i a c, no jak to zwykle mafiozi robia.
  • ~cołg
    (2019-09-12 18:03)
    25.05.2017 do ministra sprawiedliwości wpłynęła petycja mieszkańców Elbląga o odwołanie prokuratora rejonowego jarosława żelazka. Dlaczego Ziobro boi się opublikować jej na stronie ministerstwa zgodnie z ustawą o petycjach z dn.11.07.2014 (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1195 art. 8 §1 )? Dlaczego do dnia dzisiejszego nie udzielił odpowiedzi autorom petycji.
  • ~Opolczyk
    (2019-09-12 17:58)
    Przestępczy gang w ministerstwie niesprawiedliwości z szefem Ziobrą na czele.
  • ~dfg345345
    (2019-09-12 17:58)
    5Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~Zbysław
    (2019-09-12 17:43)
    Jakoś nie słychać,żeby w cywilizowanym świecie prokuratorzy,sędziowie mieszali się w sprawy polityczne,albo donosili na swoją Ojczyznę- na demokratycznie wybrany rząd. To jest karygodne,demoralizuje i paraliżuje funkcjonowanie państwa.Jedyne wyjście to von z zawodu,pieściochy III RP,wypalić to tałatajstwo żelazem ze zdrowej tkanki społeczeństwa.
  • ~Baczny obserwator
    (2019-09-12 17:24)
    I to jest właśnie cały "program" wyborczy PEŁO. Żenująca kasta.
  • ~Bingo
    (2019-09-12 17:23)
    Nadzwyczajna kasta do rozliczenia. Wyplewić te chwasty raz na zawsze.
  • ~WQXS
    (2019-09-12 17:15)
    POCAŁUJCIE ŻIOBRĘ W JA,,,,KASTO !!