Kaczyński w Gdańsku: Bez mojego brata nic by się tutaj nie wydarzyło

Podnoszenie płacy minimalnej to polityka racjonalna, to część tej polityki, którą chcemy prowadzić i prowadzimy z całą determinacją - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński w czwartek na Politechnice Gdańskiej podczas regionalnej konwencji partii.

wróć do artykułu
  • ~Bottas
    (2019-09-12 17:43)
    PiS = DNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Slazak
    (2019-09-12 17:53)
    Maz stanu i wasz guru zyje w czasach slusznie minionych
  • ~Dark
    (2019-09-12 17:41)
    Tep...ak nie ma pojecia o ekonomii, mistrz pracy o Leninie.
  • ~TJ
    (2019-09-12 17:49)
    mówi to koleś który uczciwie dnia nie przepracował, zawsze w jakiś związkach, agendach, partiach. Ciekawe czy rozliczenie PC (była jego partia niemożebnie zadłużona, i -a jakże - z długu oczyszczona) tez wpisuje się w ta dbałość o kraj które tak drenują wyzyskiwacze i wyłudzacze Vat jakim sa przedsiębiorcy? Czy w tą dbałość o kraj i masy pracujące wpisują się związki biznesu (srebrna) z rządzącymi (pis-uar) powszechnie i naukowo taki związek nosi definicje: "mafijny"?
  • ~a-go
    (2019-09-12 17:30)
    Dajcie wszystkim po 10 tysięcy, to przegonimy czołówkę
  • ~Krycha
    (2019-09-12 17:46)
    Racjo Kaczora, to : rzadzic, rzadzic , rzadzic za wszelka cene!
  • ~lewy pas
    (2019-09-12 17:44)
    kulawy dziad-niudacznik wyprzedzenia Zachodu juz na wlasne slipka nie ujrzy, moze jego pra pra pra pra prawnuk. zas normalnie: bla bla bla, kwa kwa kwa, mlask mlask mlask
  • ~Adert
    (2019-09-12 17:46)
    taaa, tylko skąd brać te pieniądze, gdy przemysł leży i tylko pozostają obce kapitały. Ile piSS utworzył nowych polskich zakładów pracy, ilu ludzi dostało tam pracę????????????? Kain Kaczyński rozdaje resztki pieniędzy aby tylko utrzymać się na tchóchorzowskim stołku, chowając się za kiecką?? Wybiera się na reperację nóżki, zapominając, że to główka chora.
  • ~Konstytucja RP art, 54 punkt 1
    (2019-09-12 17:43)
    A Kaczynski z wyksztalcenia jest ekonomista?
  • ~żart
    (2019-09-12 18:08)
    Zapomniał o strajkach z r.1970 za Gomuły (co wtedy robił). Już w Polsce zarabiałem miliony, nie chcę więcej. 1 stycznia 1995 roku złotówka straciła cztery zera. Po denominacji nowy 1 złoty był równowartością 10 000 zł starych. Wróciły też zapomniane grosze. Stare pieniądze były jednak w obiegu jeszcze do 1 stycznia 1997 roku. W 1994 roku wszyscy Polacy byli milionerami.
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2019-09-12 18:37)
    "Poseł bez żadnego trybu" obiecuje i upaja się władzą.
  • ~Wisła
    (2019-09-13 08:37)
    przestań się w końcu zasłaniać bratem człowieku.. ile ty masz lat......obrywał za Ciebie na podwórku i całe życie... a i tak wysłałeś go na śmierć... ps. w Solidarności byliście dla ludzi NIKIM.
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-09-12 21:49)
    Odrażający to jesteś ty Szczerbaty Prezesie !!!
  • ~Kebu
    (2019-09-12 20:36)
    Ten urodzony hipokryta 30 lat gonił "zachodnich partnerów" jako poseł. Racjonalność podniesienia płacy (czego jeszcze nikt nie widział) polega na ogromnym wzroście składek zus, zamachu na oszczędności obywateli i strachu przed totalną ucieczką modych z kraju. Oni stworzyli prawie perpetuum mobile: homosolidarucha, który przeżyje za mniej niż koszty bytowe, a będzie dawał im dochody.Biznej ich sie wali. Ludzie praują na chleb w podziemiu. Cud 500+ zaowocował dzisiejszym szoł w radiu o wspaniałości kształcenia się bez szkoły w domciu... bo jutro nie znajdą miejsca w szkołach dla zwiększonej produkcji pińćseplusiaków.
  • ~dfgh
    (2019-09-12 18:16)
    kogo i czego boi się prezes .ze nawet ochroniarze przychodzą z nim do Sejmu .. Jeżeli się boi o siebie to dobrze.bo życie nie ma ceny ..ale w Sejmie są ludzie sprawdzeni.i wszędzie jest ochrona
  • ~kręciołek
    (2019-09-13 07:35)
    PIS już powrócił do komunizmu, Kaczyński nie potrafi inaczej myśleć jest już za stary i zgorzkniały, a powiedział to co powiedział i niech nie twierdzi że jest inaczej
  • ~smok
    (2019-09-12 18:22)
    PiS-da
  • ~xxxx
    (2019-09-12 21:11)
    A kto sekował samotne matki przy przyznawaniu 500+? Kaczyński.
  • ~--------ziutek
    (2019-09-12 18:33)
    Nigdy nie dogonicie Zachodu ( chociaz Zachod tyle w Was pompuje). Ucieka seam PRZYSZŁOŚĆ. Młoda generacja ma ojczyzne GDZIEŚ! Ja na Waszym miejscu zapraszałbym jeszcze wiecej Ukraińców !!!
  • ~dz
    (2019-09-12 18:03)
    juz byli tacy co twierdzili ze dogonimy zachod marnie skonczyli Jesli nastapi kryzys i braknie pieniedzy na rozdawanie wywieza ich na taczkach ile sie mozna zadluzac