Holland: Ciężkie miliony są wydawane, by pociotek jakiegoś PiS-owskiego nominanta udawał, że promuje Polskę w USA

| Aktualizacja:

Agnieszka Holland krytykuje działalność resortu kultury. Reżyser oskarża bowiem działaczy PiS o wyrzucanie ludzi kompetentnych i obsadzanie ważnych funkcji nieudacznikami.Ostrzega też przed planami Jarosława Kaczyńskiego.

wróć do artykułu
  • ~Donato
    (2019-10-08 11:15)
    Starość nie radość tow. Holland. Czas robić rachunek sumienia a nie nieustannie pluc!!! Ot, elyta z koryta:):):)
  • ~kaloo
    (2019-10-06 09:23)
    Nie dość,że nieudacznicy to nawet sobie napletka nie chcą obciąć.Gdy tylko PiS przegra,p.Holland osobiście powoła komisję sprawdzającą ten atrybut.Nic o nas bez nas.
  • ~ciach
    (2019-09-30 17:19)
    Agnieszka już tu nie mieszka. Wyjechała z Polski w 1981 roku. A wciąż mówi Polakom, jak mają żyć.
  • ~Elżunia
    (2019-09-29 17:03)
    A ja bym zaproponowała aby pani Holland odebrać prawn głosu na trzy kadencje.
  • ~ukub
    (2019-09-28 11:05)
    No ale na końcu: to ta promocja była czy nie? Te miliony Amerykanów usłyszały o Polsce czy nie? Ten jacht to pływa, czy stoi w porcie? Dobrze wydano te nasze pieniądze, czy źle?
  • ~Droga Agnieszko!
    (2019-09-26 22:08)
    Spójrz w lustro !
  • ~polacy mlodzi w kurzeni
    (2019-09-26 21:34)
    jesli holand setyna i koalicjia w elroparlamecie zamrozom polsce dotacjie to my polacy miliony pojedziemy tam i wejdziemy do elroparlamentu i by je odmrozili a jak nie to opuscimy ten burdel z pis i polska morze natychmiast jak anglia zrobic brektiz my polacy caly narod zjawimy sie przeciw zlodziejskiej platformie i koalicji mlodych komunistow a stara baba jaga holand brzytka straszaca dzieci bedzie zmuszona opuscic polskie piepszona roska
  • ~JA:
    (2019-09-26 17:56)
    Jakos dotacji rzadu polskiego na swoje filmy nie odmawia. Dziwne!!!!!!!!!!!!!!! Ja mowie kazdemu: niedobrze ci w Polsce, nie mecz sie, WYJEDZ! Tam wszedzie na ciebie czekaja z otwartymi ramionami. Wszystko spada z nieba i wszystko jest za darmo, a jak sprawiedliwie i demokratycznie.
  • ~Andy
    (2019-09-26 15:50)
    Wypowiedź pełna nienawiści i pogardy. Nie zdziwiłbym się gdyby to była wypowiedź polityka POKO, ale Holland niby ma być reżyserem a nie politykiem. Kolejny prezent dla PiS, który przyniesie odwrotny od zamierzonego skutek.
  • ~polak mieszkajacy w angli
    (2019-09-26 11:14)
    czy jeszcze sa w polsce takie swinie jak holand przykre ale morze tej brzydkej starej babie odbijia morze ma posufitem zle to chora umyslowo babcia pewnie dostala ajcchajmera albo sie pomylila z latami komuny juz ona nie wruci a holand jest juz tak stara ze wnokow nie morze pilnowac zamiast odpoczac te pare dni co jej zostaly i spedzac z wnukami to bierze sie za polityke gdybysmy mieli tak starych politykow to bysmy musieli wuski im kupowac w jej wieku to juz pompersy sie nosi i sie siedzi w domu a babusi chce sie wariowac wescie ja do szpitala morze ma juz ze starosci rozum z orany
  • ~polacy
    (2019-09-26 10:18)
    te cale zlodziejie z platformy i z koalicji juz nigdy nie beda u wladzy to ich boli narod ma dosc zlodziei a nasz kochany pis to same super rzadzoncy polska i narodem my polacy mowimy pis kaczynski i morawiecki to patryjoci ojowie narodu polskiego gratulujemy wam
  • ~klaldia jachiro
    (2019-09-26 10:04)
    stara baba jak brzydka holand tak glupia komunistka nie ma co sie posowac do jej pokroju bo tej babie wali na muzk jak stara tak glupia stoi jednom noga w grobie to chce smrud puszczac capi ****** na odleglosc chce jeszcze zablysnac bo co jej zostalo geba wstretna stara pomarszczona marzy jej sie rozglos poprostu zbierac chce na grob i potrzebujie kasy albo nie ma co z soba zrobic a ludzie starzy fiksuja a ona widac ze chce zablysnac tylko zapomina ze jej czas mina dajmy jej spokuj bo ***** ruszysz to smierdzi niech ma te swojie 5 minut
  • ~polacy i mlodziesz polska
    (2019-09-26 08:59)
    holan co takie ******* robia w polsce ktorzy nie nawidza polski i polakow jazda z ta patologia co ona u nas tu robi jakim prawem tu jeszcze szuka
  • ~Żenada
    (2019-09-26 08:25)
    Jesteście jak idio ci z akcji namawiania do udziału w wyborach przykład patrz p Pszoniak - współczuje . Wyróżnienia sobie kupujecie
  • ~E meryt
    (2019-09-26 08:23)
    Wstyd czy pani ma córkę Jachire?
  • ~polak mieszkajacy w angli
    (2019-09-26 07:23)
    pamietamy ja za komuny jak z komunistami szla w szeregu zapraszana na bale i w centrum uwagi byla dzis jest stara babcia zwiednietom jak kwiat smiejmy sie bo co z babcia robic tak stara tylko posmiac sie a komunistka byla my ja pamietamy geba sie nie zmienia tylko skura obwisla sie zmienia zostawmy babcie w spokoju niech pobryka sobie ile jej tego rzycia zostalo a pozniej do dolu takrze tolerujmy ja niech zablysnie niech po bryka to jej dobrze robi glupich trzeba tolerowac i babcie niech czuja sie przydatne choc ten krutki czas smutne i prawdziwe
  • ~polacy i mlodziesz polska
    (2019-09-26 07:13)
    pani holand to chora psychicznie kobieta nie dziwimy sie bo ta stara babuszka to juz ze starosci fiksujie juz po 80 ludzie dostaja dziecinny rozum i chca byc w centrum uwagi nia nie przejmujmy sie zeby wnuki bawic musiala by byc mlodsza nie nadajie sie do niczego to chce zablysnac zwyglandu widac ze jest stara a stary czlowiek po 70 juz fiksujie i chce zwrucic uwage to przykre ze zdzieciniala ale taka prawda chce byc poprostu zauwazalna i w centrum uwagi biedna chora babuszka pewnie ma juz acchajmera zal mi tej babci
  • ~cuda
    (2019-09-25 17:03)
    Paniom poważałem a teraz mam pani dosyć = PO-KO szambo .
  • ~Arri 525
    (2019-09-25 14:14)
    byla agentka SB kablowala na srodowisko filmowcow ile, i gdzie sie dalo ...czy raporty sa do znalezienia? tak jak z bolkiem wszydtko to podrobki! - szkoda tylko ze taka swolocz ktora dostawala za swoje uslugi kase na tasme filmowa do dzis zyje i zniewaza porzadnych Polakow - ta agentka ze szkolki filmowej z polskoscia nigdy nic nie miala wspolnego po za jednym nienawidzila Polakow . jest uwazana w srodowisku filmowcow za niebezpietrzna czerwona suke ! tyle w jej temacie
  • ~major żonkil