Holland: Ciężkie miliony są wydawane, by pociotek jakiegoś PiS-owskiego nominanta udawał, że promuje Polskę w USA

| Aktualizacja:

Agnieszka Holland krytykuje działalność resortu kultury. Reżyser oskarża bowiem działaczy PiS o wyrzucanie ludzi kompetentnych i obsadzanie ważnych funkcji nieudacznikami.Ostrzega też przed planami Jarosława Kaczyńskiego.

wróć do artykułu
  • ~ozon
    (2019-09-23 10:58)
    No najlepiej promuje Polskę pani Holland kręcąc kłamliwe filmy
  • ~ R e
    (2019-09-23 10:59)
    Ciężkie miliony są wydawane, aby jakiś POciotek jakiegoś bauma lun mana szkalował Polskę
  • ~ajax
    (2019-09-23 11:03)
    A pani reżyserka to z państwowych dotacji nie korzysta?
  • ~Łemek , Bojko i Hucuł
    (2019-09-23 11:05)
    Towarzyszko Holland, ciężkie miliony ukradziono np. w aferze VATowskiej czerwono-niebieska ciućmo.
  • ~kos
    (2019-09-23 11:07)
    Niestety. Idee PIS to tylko PIC.
  • ~;faer
    (2019-09-23 11:08)
    Vagina Altea !
  • ~pola
    (2019-09-23 11:09)
    tak promowala Historie polski .ze 2 wojna byla zaklamywana winni polacy ----nasi wielcy bochaterzy nie naglasniani -----wrescie narescie swiat dowie sie o bochaterskiej polsce i o naszych bochaterskim narodzie …--koniec z bylejakoscia i beznadziejnoscia ---brawo ministerstwo niech sie swiat dowie wrescie o osiagnieciach polski kultury historii i o polsce
  • ~fakir z wahadłowo-uchylnej szafy IKEA 5G
    (2019-09-23 11:09)
    Odprawić ją na stałe do Berlina lub Izraela.
  • ~pl
    (2019-09-23 11:14)
    Taka prawda jak wygląd tej pani.
  • ~ela
    (2019-09-23 11:16)
    Wydawanie ciężkich milionów za panowania Peowców jakoś było normalne,prawda? Wtedy nikt się nie oburzał?
  • ~pppp
    (2019-09-23 11:18)
    Holland do Holandii...
  • ~SOLIDARNOSC-80
    (2019-09-23 11:35)
    HOLLAND JAK WYGRA PIS TO CO NAJLEPIEJ RZEBY WYGRALI OSZUSCI I ZLODZIEJE JAK PRZEZ8 LAT ZEBY LUDZIE PRACY BYLI TRAKTOWANI JAK SMIECI.W2008 ROKU HOLLAND NARUD PRACOWAL ZA 2,80 CI WSZYSCY ZLODZIEJE CO NAS OKRADALI JUZ DAWNO POWINNI SIEDZIEC.BO SETKI MILIJARDOW Z WATU Z OFE AMBER- GOLD ZLODZIEJSKIE REPRYWATYZACJE W WARSZAWIE I NIE TYLKO.PONAD40 TYSIECY LUDZI NA BRUKU MAFJE WYRZUCALY WYKUPUJOC ZA GROSZE KAMIENICE.TRZEBA WSTYDU NIE MNIEC ZEBY MOWIC JAK PIS WYGRA.MALO TEGO TERAZ POKO OBIECANKI CACANKI EMERYCI DOSTAWALI PRZE8 LAT PODWYRZKI 5 ZL NA MIESIOC TERAZ DOSTAJO70 ZL NA MIESIOC.TAK POPATRZECIE PO POLSCE JAK RZODZI PO TO ZAL D SCISKA TO SO ICH PRYWATNE FOLWARKI I TWIERDZE NIE DO ZDOBYCIA.TAK CHCE PANI HOLLAND ZEBY NARUD BYL TRAKTOWANY JAK NIEWOLNICY DAWNIEJ.PRACOWALEM W OCHRONIE W2008 ROKU CZLOWIEK BYL GORZEJ TRAKTOWANY JAK SMIEC.BYLA LISTA BOSOW CO TRZEBA BYLO WYCHDZIC Z KONTYNERA KLANIAC SIE ZDEJMUJOC CZAPKIE TO BYLO W ZIME.WSZYSCY TO ROBILI BO KIEROWNIKIEM BYL BYLY KLAWISZ A SZEFEM BYLY MILICJANT.JA MOWIE MOZE BIEDNY JESTEM BO JUZ PRACOWALEM JAKO DZIECIAK12 JAK ZMARL MI OJCIEC MNIAL39 LAT.TO WSZYSTKO PAMIETAM TE KARTKI TE NOCNE KOLEJKI PO MIESO PO MEBLE PO LODOWKIE PO PRALKIE I PRAKTYCZNIE WSZYSTKO CO BYLO POTRZEBNE DO ZYCIA.TERAZ JEST POLSKA TERAZ JEST RZOD A TO CO BYLO PRZEZ8 LAT TO SMRUD I SWOD BIEDA I NEDZA.JESZCZE TRZEBA PRZYPOMNIEC SLD I INNYM CO ZROBILI W2001 ROKU OKRADLI MATKI Z DZIECMNI.ZLIKWIDOWALI FUNDUSZ ALIMENTACYJNY ZASILKI PORODOWE I PRZEDEMERYTALNE SKROCILI URLOPY MACIEZYNSKIE ZMNIEJSZYLI ZASILKI RODZINNE OGRANICZYLI SWIADCZENIA PRZEDEMERYTALNE ZE160% DO80%.75% SPOLECZENSTWA OPOWIADALO SIE PRZECIWKO ALE NIE STETY ZROBILI CO CHCIELISLD SDPL I INNI.HANBA ZE TACY POSZLI DO UE CZY TERAZ STARTUJO DO SEJMU I SENATU.13 PAZDZIERNIKA ROZLICZYMY TYCH WSZYSTKICH CO NARUD I KRAJ NISZCZYLI.
  • ~koneser
    (2019-09-23 11:36)
    Podległe ministrowi Ziobro, premierowi Morawieckiemu i prezesowi Kaczyńskiemu mściwe pisowskie zbiry podawały internetowej hejterce dane PIĘCIO-LETNIEGO syna sędzi, na którym chcieli się zemścić. Kiszczak byłby dumny z Dobrej Zmiany - elektorat PiS już jest dumny.
  • ~Lus
    (2019-09-23 11:41)
    PROSZĘ MILCZEĆ PANI HOLLAND
  • ~Misio.,,,,,,,,,,,,..,,,..,
    (2019-09-23 11:52)
    Może ci "kompetentni " nauczyli się jak w kompetentny sposób wyprowadzać państwowe pieniądze, a ci niekompetentni może jeszcze nie?
  • ~Krystyna z PiS
    (2019-09-23 11:57)
    dlaczego moje komentarze nie wchodzą. Mam komunikat,że komentarz dodano .
  • ~zxxc
    (2019-09-23 12:00)
    też jestem przeciwny pociotkom którzy marnują nasze ciężko zarobione miliony. Zwłaszcza córkom pewnych reżyserek i innym członkom rodziny... koniec z nepotyzmem w polskiej kinematografii!!!
  • ~Geniitaliuszz
    (2019-09-23 12:03)
    Czosnkowa nie pamięta o 250 000 000 000 z vat.
  • ~Podły
    (2019-09-23 12:17)
    pis-lam się boi przegranej w wyborach i dlatego pluje na wszystkich, którzy krytykują ich przekręty.
  • ~Mietek
    (2019-09-23 12:17)
    tak , eskimosi powinni nas promowac , widzimy tego skutki . Ludzie na zachodzie mysla , ze Polske zatakowali nazisci a nie niemcy , holoukast nazisci a nie niemcy .

Może zainteresować Cię też: