Banaś zawiesza działalność i bierze urlop bezpłatny. Sasin: Każda niejasność musi być wyjaśniona

| Aktualizacja:

"Do czasu wyjaśnienia sprawy przez CBA zawieszam swoją działalność i biorę urlop bezpłatny" – zadeklarował prezes NIK Marian Banaś w wieczornej rozmowie w TVP Info. To efekt emisji materiału w "Superwizjerze".

wróć do artykułu
  • ~henrykW.
    (2019-09-25 11:16)
    Panie Sasin, niech pan się nie ośmiesza, Wasza wierchuszka jest nietykalna /do puki trwa wasza władza/. I to jest najgorsze dla dalszych losów tego kraju.
  • ~head
    (2019-09-25 08:36)
    Jeśli nasze spoleczeństwo toleruje takie afery bo dają 500+ to znaczy że spoleczeństwo jest do cna zdegenerowane i Polska nie ma racji bytu.
  • ~xxxx
    (2019-09-25 08:33)
    Jeśli slużby specjalne wydały Banasiowi poświadczenie bezpieczeństwa to znaczy że Banaś jest u nich swoim człowiekiem i wyjaśnianie sporawy jest fikcją. Na sąsiednim portalu anonimowy oficer slużb mówi że Banaś ze swoimi powiązaniami przestępczymi nigdy nie powinien byl dostać poswiadczenia bezpieczeństwa a zatem w ogóle nie mogłby pracować nawet jako szeregowy urzędnik.
  • ~analytyk
    (2019-09-24 11:54)
    Banas ma w jednym punktcie rajcje: STANDARDY PiS.Jakie te sa, to kazdy sobie sam oceni.
  • ~Genetiks
    (2019-09-24 11:41)
    Ja tu widzę siostry, że wy niezły burdel macie w tym swoim Archeo!
  • ~Wypad
    (2019-09-24 11:09)
    Czemu mu pozwalają mataczyć przecież już wyczyścił się z ksiąg wieczystych dla ziobra tajemniczo ginie laptop ,dysk x monitoringu po wypafku szyd)o był ale się zniszczył,kornik szyszki odszedł wraz z jego dymisją ale starodrzew upłynniony,misiewicz zarzuty prokuratorskie a pinokio mówi że w pis sami święci .Opozycja jest nieudolna przy dnie a ci pukają od spodu
  • ~Sprawiedliwy od Smoleńska
    (2019-09-24 10:59)
    Zrobiłbym ekshumację i sprawdził czy ktoś mu nie pomógl ... dziwna to historia pana Banasia ....
  • ~Dark in Poland
    (2019-09-24 10:49)
    Ha ha ... może ktos zbada jak ten człowiek wszedł w posiadanie ... historia z kombatantem jest doprawdy śmieszna ...
  • ~Jaro
    (2019-09-24 10:46)
    "Ten pan był samotny, zaprzyjaźniliśmy się i w 2007 roku, prawie po 30 latach, w umowie dożywocia przekazał mi starą kamienicę(…), którą ja wyremontowałem - powiedział." A w Onecie czytamy: "Z dokumentów, z którymi zapoznał się Onet wynika, że Marian Banaś został w nieznanych okolicznościach właścicielem krakowskiej kamienicy przy ul. Krasickiego 24 już w maju 2000 r." Pokaż 1 różnicę w ...... To nie Pancerny Marian, to Pazerny Kręcioła Marian.
  • ~prezes
    (2019-09-24 10:27)
    Kaczynski powinien kazac go wywalic i tak bedzie,po wyborach.Nie chca robic afery do wyborow,potem ganz egal.Gosc cos sciemnia z ta kamienica-dostal w prezencie od biednego AKwca,cala kamienice w Podgorzu? warta potworne pieniadze-to ten starszy pan nie potrzebowal nic na leki,lekarza?Dziwne.Nie znam takich przypadkow w nowych czasach.W PRL slyszalo sie,ze rozne starsze panie,bez dzieci,dawaly w spadku cale kamienice dla kosciola,w owych czasach byl to trudny prezent,bo lokatorow nie wolno bylo ruszyc placili czynsz w wysokosci 2 kg kielbasy malopolskiej ( na czarno)-sam taki placilem w bloku za 2 pok mieszkanie.Czynsz byl rowny 3 kg kielbasy Malopolskiej ale w kwaterunku bylo taniej-2 kg kielbasy.Kamienice byly zrujnowane,czesto od 1945 roku nikt ich nie remontowal.Ale obecnie kamienice w Krakowie sa warte miliony dolarow.Stad watpie w slowa tego pana,ze dostal kamienice za darmo.Podobnie opowiesc o pokojach na godziny-to nie burdel-nie? to pokoje na godziny wynajmuje sie aby sprawdzic cos w Internecie?tak-to nowosc.Myslalem,ze w innych celach ale moze w owej kamienicy sprawdzano tylko cos w Internecie.No,moze.Jeszcze syn bral jakies kredyty na hipoteki,a niby juz tej kamienicy ojciec nie mial?No,przewal i tyle.Niech go Kaczor natychmiast wywali,bo gosc jest smetny w tych tlumaczeniach.
  • ~Bingo
    (2019-09-24 09:22)
    Tak się w Pisie zdarza że dostaniesz za darmo kamienicę w centrum Krakowa, że wynajmujesz ja za małe pieniadze sutenerom ale nic o tym nie wiesz. Tak jest kurcze blade. Dlaczego nikt im nie wierzy?
  • ~bzdura
    (2019-09-24 09:14)
    on to prawie dostal jak rajmund kaczynski w warszawie
  • ~---------ziutek
    (2019-09-24 08:44)
    "tak po prostu sobie umarl" ten bezdomny czlowiek z 2 samochodami............
  • ~---------ziutek
    (2019-09-24 08:42)
    Jeden "wielki patriota" dostaje w prezencie samochody i potem nagle umiera, drugi "patriota" dostaje w prezencie kamienice . Dostal ten prezent 30 lat temu i zawsze chcial go spieniezyc , ale udalo mu sie to dopiero miesiac temu ( jak go wykapowali). pis w calej swej okazalosci !!!
  • ~Nie wstrzymia
    (2019-09-24 08:28)
    Pan Stanisław z Warszawy - wziął i umarł...
  • ~Pelsepub toruński
    (2019-09-24 08:22)
    Panie Banasiu czekam na opłatę franczyzową za pomysł na obdarowanego.
  • ~tym
    (2019-09-24 08:12)
    w poniedzialek po wyborach ,znowu w robocie
  • ~ruchadło lesne
    (2019-09-24 07:38)
    Jak inni mogą mieć godzinowy burdel to i ja mogę.
  • ~Michal
    (2019-09-24 07:29)
    Kaczynski to niekumaty dziadzius, ktory nie ogarnia i wszyscy robia go w konia, bo ze jest szefem tej calej mafii, ktora dorwala sie do wladzy to nie uwierze.
  • ~nomen
    (2019-09-24 07:03)
    Ale te PiSy to mają farta, obdarowują ich, no to oni mogą obdarowywać innych . On jak widać po stawce najmu też w sumie obdarowywał tych gangsterów, a oni z kolei chyba obdarowywali tych szczęśliwców co po bożemu na godzinkę wynajmowali od nich pokoik. Kraina szczęśliwości po prostu.