Banaś zawiesza działalność i bierze urlop bezpłatny. Sasin: Każda niejasność musi być wyjaśniona

| Aktualizacja:

"Do czasu wyjaśnienia sprawy przez CBA zawieszam swoją działalność i biorę urlop bezpłatny" – zadeklarował prezes NIK Marian Banaś w wieczornej rozmowie w TVP Info. To efekt emisji materiału w "Superwizjerze".

wróć do artykułu
  • ~fgd
    (2019-09-23 21:13)
    W 2007 roku, po 30 latach znajomości, w umowie dożywocia przekazał mu ją przyjaciel, tłumaczył na antenie TVP Info - Rydzyk auta od Stanisława z Warszawy też dostawał
  • ~Abu Abu
    (2019-09-23 20:47)
    A jak ma miec zarzuty skoro koles jest ministrem I generalnym prokuratorem zarazem? Dymisja, i sp..laj!!
  • ~robotnik
    (2019-09-23 21:22)
    Takim to dobrze,ma dwa domy hektary i jeszcze dostają za darmo kamienice podczas gdy inni nie mogą końca z końcem powiązać. Czy gdy by nie pełnił tych rządowych stanowisk też by mu się tak powodziło?. Rozumiem, że wszystko jest tak zrobione by nikt się nie przyczepił, Rydzykowi też bezdomni dawali samochody i umierali.
  • ~rumor xyz
    (2019-09-23 21:03)
    *************** dziadu", tak jak mówi klasyk!!!
  • ~Ziuta
    (2019-09-23 21:12)
    Alfonsów ci w Polsce dostatek a w PIS kawalerów.
  • ~cba
    (2019-09-23 21:10)
    Daj spokój marian po wyborach powiemy, ze wszystko ok
  • ~Wisła
    (2019-09-23 21:47)
    śmieszny urzędnik doprawdy.. przecież urlop to on wziął drugiego dnia pracy jak się zorientował ile i jaka to praca.... więc teraz to jakaś komedia
  • ~ozn
    (2019-09-23 21:54)
    i cały pis ... przynajmniej wprost oznajmia przekaz Kaczyńskiego, że NIK nie jest od teraz potrzebny.. jak tzw. Trybunał Konstytucyjny, Prokuratura Krajowa czy KRS....
  • ~sie porobiło
    (2019-09-23 23:35)
    Numer z obdarowaniem przez bezdomnego jest zarezerwowany przez Rydzyka.
  • ~Nie
    (2019-09-23 21:26)
    wnikam, ale facet nie jest jak te budynie z PO - popieram go.Coś konkretnego zrobił,
  • ~Mifter
    (2019-09-23 23:00)
    Spadaj dziadu... ! Dymisja natychmiast !
  • ~smok
    (2019-09-23 22:16)
    kręt na kręcie a wszystkim zarządza krętacz od k-towers
  • ~sd2017
    (2019-09-23 22:52)
    wąsik z kamińskim to przyjaciele tego banasia. Wszyscy w TV widzieli jak się cieszyli z jego awansu i mu gratulowali. Więc, jak cba może coś u tego banasia znaleźć ? A swoją drogą zastanawia mnie, w jaki sposób człowiek z jakiegoś Piekielnika zgromadził w Krakowie tak olbrzymi majątek ?
  • ~jaity
    (2019-09-23 23:48)
    Same niewinne lelije od prawa do lewa.
  • ~Stenia NierozgarnietaWesoła
    (2019-09-23 22:34)
    Po co ten NIK jak rządzi PREZES . Niepotrzebny jest też Sejm , Senat, Sąd Najwyższy , Trybunał , WSA, NSA , Sąd Pracy . O mały włos niepotrzebni byliby też nauczyciele oraz lekarze rezydenci. Ale zorientowali się że kto wykształci lekarzy ktorzy zoperują kolana Prezesa . Ale po operacji można bedzie już wszystkich zwolnić . Zaliczy sie ich do grona wrogów ludu i TVPInfo bedzie ich grylowac przez 24h/dobę az sami się zwolnią jak Marian.
  • ~jula
    (2019-09-24 05:54)
    Ludzie to mają szczęście .Rydzyk dostał MAYBACHY od bezdomnego ,a ten złośliwiec umarł .Inni sa obarczeni złośliwością przez partyzantów ,jakie to przykre ,że zza grobu jeszcze są tacy niedobrzy ? Mój ojciec i mamy byli w AK i do dziś nie czynią mi kłopotu i nie nakazują prowadzenia instytucji dobroczynnej dla wyposzczonych .Biedak ten prezes ,tak się zawiódł na ludziach zawierzając im nic nie wiedzenie .
  • ~eko
    (2019-09-23 22:28)
    Pis to mafia
  • ~Piotr
    (2019-09-24 02:02)
    No oczywiście - nie wierzcie w to co widzieliście na własne oczy!!! Wasze oczy kłamią! Trzeba wierzyć w to, co mówią inni, uznać, że ich postrzeganie rzeczywistości jest prawidłowe, a nie Wasze! W ogóle to ja nie wiem po co Wam oczy i uszy, skoro można kierować się tylko tym, co inni mówią do Was, po co samemu myśleć?!
  • ~---------ziutek
    (2019-09-24 08:42)
    Jeden "wielki patriota" dostaje w prezencie samochody i potem nagle umiera, drugi "patriota" dostaje w prezencie kamienice . Dostal ten prezent 30 lat temu i zawsze chcial go spieniezyc , ale udalo mu sie to dopiero miesiac temu ( jak go wykapowali). pis w calej swej okazalosci !!!
  • ~ole
    (2019-09-23 22:35)
    Panie Banaś ......Wooooowwwww