Kaczyński: Na wsi zniknęło kupowanie "na zeszyt" i to jest załatwienie poważnego problemu społecznego

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zapewnił w poniedziałek, że Polska jest przygotowana na ewentualny kryzys ekonomiczny. Dzięki naszej polityce antycyklicznej, prorozwojowej skutki kryzysu będą albo w ogóle wyeliminowane, albo w każdym razie bardzo niewielkie - powiedział.

wróć do artykułu
  • ~Kulawy deweloper
    (2019-10-07 21:19)
    Bełkot (definicja): facet, który nigdy (uczciwie) nie pracował, nie ma konta w banku i nie wie czym jest karta kredytowa - wykłada PIS-matołkom o makroekonomii acyklicznej.
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2019-10-07 21:10)
    A rząd informuje o wzroście skrajnego ubóstwa.
  • ~autokrata wladzy latwo nie odda
    (2019-10-07 21:34)
    Znam juz wyniki wyborow. Wygra PIS a jesli nie, to wybory beda niewazne i bedzie powtorka. Tak zrobil Erdogan w Turcji i u nas bedzie tak samo
  • ~Jaro
    (2019-10-07 21:51)
    Facet który w ostatnich 15 latach raz był w sklepie, ględzi o kupowaniu na zeszyt. Ja pamiętam te zeszyty, ale rządził wtedy Gomółka. Za Gierka już znikły. Ten facet was urządzi, oj urządzi, ale najpierw swoich. A jak urządzi swoich, to zeszyty dla reszty wrócą. Czy ktoś zna jakiegoś samotnego kombatanta z kamienicą w Krakowie lub Warszawie?
  • ~Istny raj
    (2019-10-07 21:47)
    O, to widzę, że i emerytom się dobrze żyje. I samotnym rodzicom, i wdowom, wdowcom, rozwodnikom. Istny raj. Muszę zapytać w moim sklepiku, czy mają jeszcze zeszyt na kredyt.
  • ~sd2017
    (2019-10-07 23:16)
    Ciekawe kiedy on był na wsi, a czy już w ogóle, czy kiedykolwiek kupował coś w wiejskim sklepie ? Pamiętam 12 lat temu, D. Tusk załatwił go bardzo prostymi pytaniami, kiedy zapytał się, czy wie po ile są jajka, albo ile kosztuje kg ziemniaków. kaczyński nie wiedział nic. To kosmita.
  • ~krasnal wyklęty
    (2019-10-07 21:37)
    oczywiście ma na myśli wieś o nazwie warszawa
  • ~bert2407
    (2019-10-08 00:13)
    ********* stary dziadu oderwany od rzeczywistości!!!
  • ~loizard
    (2019-10-07 23:58)
    Zniknęło kupowanie -na zeszyt bo już dawno jest zakaz dawania w sklepach na zeszyt pod groźba kary-ale i tak sobie ludzie radzą.Zeszyty to przeżytek-teraz są smartfony i inne gadżety .Ale ciemny lud to kupi jak widać po sondażach nawet gdyby im Kaczyński powiedział -że w końcu załatwił im ten ubłagany deszcz.Wydaje mi się że nasz kraj jest skazany na to co będzie w drugiej kadencji PiS.Niektórym sodówa odbiła i to chyba nie z tej biedy -teraz muszą znowu mieć "lepiej" -przyjdzie z dołu ciała do góry może kiedyś.
  • ~Onn
    (2019-10-08 06:33)
    Za ty, pajacu , uprawiasz ekonomie kraju " na zeszyt" . Teraz sie gdzie indziej zapisuje, dlugi robi. Tak , czy inaczej , oszukujesz obywateli, teraz dajesz, a oni potem beda placic , z nawiazka!
  • ~Albin z Ursusa
    (2019-10-08 07:30)
    Wielki Mąż Stanu formatu światowego, inni zazdroszczą nam takiego polityka.
  • ~Liddka
    (2019-10-08 07:20)
    Tak dobrze na polskiej wsi, ze ludzie wyjezdzaja na Zachod, zeby tam pracowac, jak moja brazowa, i pieniadze wysylaja rodzinie, czesto doroslym dzieciom. Charowacza granica na dorosly dzieci? Dobra zmiana? Moj dorosly syn zrabia dobrze , sam na siebie . No , ale my nie zyjemy w Polsce. W innych krajach jest normalnie, czyli tak, ze dzieci, kiedy sa dorosle, opuszczaja dom rodzinny, sa samodzielne i sami na siebie zarabiaja!
  • ~rychu
    (2019-10-09 04:33)
    jezeli tylko sekta Jareczka wygra wybory to "kupowanie na zeszyt" wroci ze zdwojona sila !!!!!
  • ~O jeziu kolciaśty
    (2019-10-08 07:59)
    Nie ma kupowania na zeszyt bo markety wykończyły małe sklepy. W markecie na zeszyt nie kupisz.
  • ~Babeczka 👠👜
    (2019-10-08 06:37)
    Niech nam rzadzi Wszechmogacy Jaroslaw WIELKI PIERWSZY wieki cale, wieki cale, kurduplontko , cialem male , duchem male , wieki cale , wieki cale! Amen
  • ~bastard
    (2019-10-09 22:28)
    Za to w miastach liczba zadłużonych mieszkań komunalnych wzrosła DWUKROTNIE i DLUGI TEZ DWUKROTNIE !!! A z 2 strony zastanawiam sie co ludzie na wsiach moga kupować na zeszyt ??? Wodke ,papierosy ??? Bo przeciez nie jedzenie typu ziemniaki ,cebule,buraki,pietruszke ! Owoce ?
  • ~H ARY
    (2019-10-07 21:04)
    no i to jest super panie JAROSŁAWIE tak DALEJ
  • ~Wieś