Wałęsa: Poddam się autolustracji, jak tylko PiS przegra i sądy będą sądami

| Aktualizacja:

Lech Wałęsa uważa, że jego syn "poddał się propagandzie" i dlatego krytykuje go za słowa o Kornelu Morawieckim. Skrytykował też działania opozycji i zdradził, na kogo zagłosuje.

wróć do artykułu
  • ~Mark Twain
    (2019-10-09 09:58)
    O nieustającym myślowym chaosie p. Wałęsy powinno się już dawno zaprzestać mówić i pisać!
  • ~Ootua
    (2019-10-09 10:04)
    Więcej Bolka pokazujcie to PIS będzie miał większość konstytucyjną. W sumie super.
  • ~Agata
    (2019-10-09 10:05)
    OTUA chyba chce aby POKO miało max 20% a PSL poniżej 5%.
  • ~zapomnieć o Bolku na zawsze
    (2019-10-09 10:05)
    Od morona i cha ma jakim jest Bolek, nie należy oczekiwać przeprosin ani żadnych ludzkich, cywilizowanych zachowań. Trzeba tylko za zaprzańską krea turą spuścić wodę zapomnienia.
  • ~Agata
    (2019-10-09 10:06)
    OTUA geniuszem!
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2019-10-09 10:10)
    "Mowa jest srebrem, a milczenie złotem".
  • ~Gdańsk zawsze polski
    (2019-10-09 10:12)
    Grubas OTUA znowu w akcji! Pluje jadem na wszystkie strony, a wieczorem Schetyna w TVN będzie to prostował.
  • ~Dajcie szansę zawodowym kabaretom, oni też chcą żyć.
    (2019-10-09 10:15)
    Ludzie - ten Wałęsa w konfiguracji z Platformą Obywatelską to prawdziwy i nieustający kabaret. A przecież to są poważne wybory parlamentarne, Jaki przekaz idzie do wyborców? P.S To co dzieje sie obecnie w PO przed wyborami, Polacy ocenią 13 października.
  • ~antyPiterek
    (2019-10-09 10:15)
    ale tak do rzeczy, to oprocz krytykowania opozycji i zmarlych, to pan Walesa ma jakies konkretne pomysly dla Polski na przyszlosc?
  • ~POLONUS
    (2019-10-09 10:21)
    Tępy KONFIDENCIE WAŁENSA przeprosiny w twoich ustach to obraza tak GODNEGO i ZACNEGO POLAKA jakim jest Pan Kornel Morawiecki a ty KAPUSIU NIGDY NIE OSIĄGNIESZ TAKIEGO SZACUNKU jak ten WIELKI POLAK CZŁOWIEK BOHATER
  • ~KOŃ
    (2019-10-09 10:23)
    Wczoraj w TVN pokazywali zacietrzewionego Bolka bez marynarki w koszulce OTUA, a nad górnym fragmentem napisu brzmiącym KON przepiął z klapy plakietkę MB dokładnie nad literką N...
  • ~gość
    (2019-10-09 10:26)
    Zagłosuje na oficera prowadzącego????
  • ~dzialacz PO - KO Sylwester Wurm
    (2019-10-09 10:28)
    Kochani rodacy, System PiSu jest do d..y, Q...a, musimy walczyc z tym systemem, bo kielbasa jest w tym systemie coroz drozsza, zamiast coraz tansza. Czy to jest Wolna Polska ?
  • ~ POkraczne matoły
    (2019-10-09 10:30)
    Po Bolku POzostanie tylko SMRÓD !...Jemu nawet Tworki nie POmogą
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-10-09 10:30)
    tylko szybko założony kaftan bezpieczeństwa poprawi stan kapusia bolka i stan psychiczny jego rozlicznej rodziny. a na początek dać mu wódki
  • ~Misio.,,,......,,,,,..,,.,,.,
    (2019-10-09 10:31)
    Bolek szuka muru aby na niego wskoczyć i dostać się do strajkujących stoczniowców , ale nie widać ani muru, ani strajkujących stoczniowców , ani nawet Lecha Wałęsy - jest tylko żenujący stary Bolek.
  • ~Dark in Poland
    (2019-10-09 10:33)
    Nikt POza samym PełO niechce POpijać Soku z Buraka odmiany TW Boleczek ! PełO już od pewnego czasu stało sie ostoja dla wszelakich konfidentów i kaPOsi UBeckich a POtem eSBeckich !!!
  • ~Silesius
    (2019-10-09 10:38)
    Buc zawsze pozostanie bucem a czerwony czerwonym nawet gdy przemaluje się na niebiesko.
  • ~Wera
    (2019-10-09 10:41)
    Panie Lechu bardzo pana szanuję za to co pan zrobił w latach 80tych chodziłam na Rynek Krakowski jak pan do nas przyjeżdżał i wszędzie gdzie pan był w naszym rejonie modliłam się za pana z całą moją rodziną. Daj pan spokój sobie i bliskim oraz tym co pana szanują. Bo. Widzimy że nawet z żoną i dziećmi pann zadziera jak pana proszą aby pan nie zajmował się polityką. Jest pan zchorowanym człowiekiem a my chcemy żeby pan jeszcY był z nami pókiBóg pozwoli
  • ~Groblin NH