Poparcie dla PiS bez zmian, KO i Konfederacja tracą. SONDAŻ

Poparcie dla PiS pozostaje bez zmian, podczas gdy dla KO spada. Co jeszcze wynika z najnowszego sondażu?

wróć do artykułu
  • ~Alli
    (2019-10-10 15:31)
    PIS i tylko PIS reszta to uzupełnienie.
  • ~A w Polsce ciemnogród wciąż...
    (2019-10-10 11:44)
    To przykre, że zdecydowana większość Polaków to ludzie niemyślący - głupcy, do których narracja robiącego pod siebie PISu trafia najbardziej. Z braku realnych haków na Konfederację wyciągają wyrwane z kontekstu wypowiedzi Mikkego sprzed 4 lat, starając się skompromitować partię, która jako jedyna może rzeczywiście w końcu coś zmienić na lepsze. A nie myślący naród przytakuje - z braku umiejętności analizowania. To PIS i Kurski łamiąc kolejne postanowienia sądowe udowadnia, że próbuje stać ponad prawem. Takiej Polski chcemy? Mądry Polak wie, że zaniżanie wyników w sondażach to manipulacja i próba odwiedzenia go od chęci zagłosowania na Konfederację - głupek zaś stwierdzi "po co mam na nich głosować, mój głos nic nie znaczy, nie ma szans, nie warto go marnować". I przez takich głupków w Polsce jest, jak jest. OGARNIJCIE SIĘ LUDZIE I OBUDŹCIE ZE SNU - RUSZCIE GŁOWĄ I POSTĄPCIE SŁUSZNIE.
  • ~Fornalski
    (2019-10-10 08:39)
    Kaczynski mowi , ze to nie przypadek,ze Szyszko teraz zmarl. A co to ma znaczyc? Jakis omen, ze najpierw dziadu Morawiecki, a teraz Szyszko. Ze niby co? Co ten starzec plecie? Jakby Walesa to powiedzial, to by piskie h i e n y wyly po niebiosa, ale Wszechmogacy Jaroslaw WIELKI PIERWSZY moze fanzolic, pier doly gadac! Ludzie trzymajcie mnie, bo jak sie wscieknie, to.......
  • ~Fornalski
    (2019-10-10 08:27)
    Bo narod gupi!
  • ~sdd
    (2019-10-10 07:54)
    To gdzie mieści się trollownia PO-KO
  • ~Lolo
    (2019-10-10 05:51)
    Jeszcze nigdy w historii III RP wszystkie zarejestrowane w całym kraju komitety wyborcze (a także ugrupowania pomniejsze) nie występowały przeciwko jednej partii. To najwięcej mówi, o co chodzi w wyborach 13 października 2019 r. Front anty-PiS od KO przez PSL i Kukiz ’15 oraz lewicę po Konfederację dowodzi wielkiej determinacji i desperacji politycznych rywali zjednoczonej prawicy. I oznacza, że PiS zagraża ich żywotnym interesom. Często są to też interesy ich sponsorów, mentorów, opiekunów czy dysponentów, niekoniecznie tylko krajowych.
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-10-09 23:29)
    13 października każdy NORMALNY, UCZCIWY PATRIOTA zagłosuje przeciw mafii PiSbolszewickiej !!!!
  • ~Anonim.
    (2019-10-09 22:27)
    To jest dla Polakow zeby libero-lewacy mieli tak duze wsparcie. Ludzie ktoryz maja na swoich rekach krew polska, ktorzy Polakow grabili i chcieli oddac we wladanie Niemcom i Rosji,
  • ~tad
    (2019-10-09 22:22)
    PO zatrudnia coraz głupsze trolle... Czyżby Frau Merkel zakręciła kurek z pieniędzmi? :)
  • ~sds
    (2019-10-09 21:16)
    Tylko Lewica !!!
  • ~nie ogladaj sie za siebie
    (2019-10-09 21:11)
    Kaczyński o zmarłym - to nie był przypadek. Ja do Kaczyńskiego - anioł śmierci nigdy nie przychodzi przypadkowo........
  • ~mmda
    (2019-10-09 20:52)
    pytanie czy pis nie sfałszuje wyborów
  • ~dość mafii PO
    (2019-10-09 20:03)
    POKO wygra tylko w zakładach karnych !!!
  • ~ale jaja, ale jaja, ale jaja
    (2019-10-09 20:02)
    PO zapłaciła Bolkowi 50 tys za udział w kompromitacji !!!
  • ~Naukowiec
    (2019-10-09 19:49)
    Kochani jestem z PiS i wiem że Ziemia jest płaska a Jarosław jest geniuszem
  • ~Prowadzący 02
    (2019-10-09 19:48)
    Każdy niedorozwój ma głosować tak jak każe rydzyk
  • ~olk
    (2019-10-09 19:41)
    Wyborcy PiS gdzie jest krzyż gdzie jest wrak gdzie służba zdrowia q rwa pis to dno
  • ~Bn
    (2019-10-09 19:40)
    Czyli szkoda na Konfederację głosu.
  • ~olk
    (2019-10-09 19:40)
    Koniec pis za Smoleńsk .klamiecie pis owcy
  • ~Rt.
    (2019-10-09 19:28)
    PiS w okolicach 50%,a KO 20%.

Może zainteresować Cię też: