Nowa funkcja dla Sikorskiego. To jedna z największych i najważniejszych delegacji w PE

Były szef MON i MSZ Radosław Sikorski został w środę wybrany na przewodniczącego delegacji Parlamentu Europejskiego ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi. To jedna z największych i najważniejszych delegacji w PE.

wróć do artykułu
  • ~Grażyna
    (2019-10-11 19:15)
    Gratulacje - odpowiedni człowiek na tym stanowisku
  • ~Stosunki,ale jakie ?
    (2019-10-11 18:28)
    Przeciez on jako minister spraw zagranicznych wykazal duzy antyamerykanizm. To ladnie beda wygladac te stosunki. Brukseli znowu cos sie pomylilo.
  • ~Wyborca zdeterminowany
    (2019-10-11 15:53)
    Najlepszy kandydat.Ma charyzmę Nie to co piszący.
  • ~POgarda
    (2019-10-11 13:39)
    Ile miesięcznie z naszych podatków skosi?
  • ~SOLIDARNOSC-80
    (2019-10-11 11:53)
    TO WARZNY POLITYK W ROBIENIU LODA CIEKAWE JAK SIE W USA ZACHOWA BYL WROGIEM A TERAZ ROBI SIE SMOGIEM.DUZO ZDROWJA WEGLA I STALI NIECH KAZDY JUDASZ ZPOKO SIE ZE WSYDU SPALI ZA TE 8 lAT KRZYWDY NARODU.NA NIC NIE BYLO TO GDZIE BYLA TA ZIELONA WYSPA DLA KOGO DLA MISIA GOGO.
  • ~Manius
    (2019-10-11 11:00)
    Tak i dlatego zajmuje się nią szpieg USA ! Z CIA ! Który uczył mudżahedinów ( wtedy tacy byli ) strzelać ze stingerow !
  • ~tttt.
    (2019-10-11 10:12)
    Achtung Achtung.Tu jest Radzio.
  • ~SOLIDARNOSC-80
    (2019-10-11 08:14)
    PROBLEM PANIE MYSLIWY TO JEST Z WAMNI JAK ODDACIE NARODOWI SKRADZIONE PIENIODZE PRZEZ 8 LAT.CALA POLSKA NATO CZEKA A WY MYSLIWY MOWICIE NIC SIE NIE STALO I GLOSUJCIE NA NAS.ROZLICZYMY WSZYSTKICH13 10 2019 ROKU ZA KARZDO OKRADANO ZLOTOWKIE.CO NATO TSUE CISZA BO TAM SIEDZO MYSLIWY WASI JUDASZE CO NAS SPRZEDAJO DO UE.DLA TEGO NIGDY WIECEJ PO PSL SLD NOWOCZESNEJ I RESZTY SZARANCZY JAK MOWIL TEN Z KOLKIEM NA GLOWIE.GRZECHU RYCHU ZDZICHU CHCO RZODZIC POLSKO TYLO ZE JESZCZE NIE TERAZ ZA SLABI W USZACH I WGLOWIE PUSTO.
  • ~Roderyk.
    (2019-10-11 08:06)
    Owa! Specjalista od lodów znów na tapecie.
  • ~09oikl,
    (2019-10-11 06:17)
    No to trafila kosa na kamien.......
  • ~babcia Ewka
    (2019-10-11 00:21)
    Też mi fucha, przecież on już i tak na Polskę donosił ?
  • ~dość mafii PO
    (2019-10-11 00:01)
    O to teraz Radek będzie robił LODA amerykanom ? Ci z POKO już tak mają !!!!
  • ~endzi
    (2019-10-10 20:33)
    to bedzie to sami co zaTuska zeAnglija opuscila UE bo to najwyszej klasy dyplomata
  • ~he he
    (2019-10-10 19:09)
    mam nadziee ze j Trump go nauczy kultury !! takich pajacowych wybierja sobie nawzajem w tej chorej eu..
  • ~Sizuuu
    (2019-10-10 16:56)
    Na moje to takie osoby nie powinny brać udziału w takich funkcjach zagranicznych. Nie oczerniam tutaj nikogo ale posiadając taka wiedzę o swoim państwie są dla nas niebezpieczni. Niby wiele się zmienia po odejściu ale jednak to zawsze coś... Mimo wszystko gratuluję.
  • ~Klaudiusz
    (2019-10-10 15:29)
    Nareszcie żona nie będzie musiała dawać mu kieszonkowego, wreszcie coś zarobi, brawo zdradek!
  • ~Poklos
    (2019-10-10 13:23)
    Zona wlasciwa a Sukces dyzmy gotowy
  • ~andy
    (2019-10-10 12:44)
    Będzie Amerykanom "robić łaskę"?
  • ~bambino
    (2019-10-10 12:03)
    Lody amerykanom ? oj oj oj
  • ~Jankiel