Kidawa-Błońska ostro o wizji państwa Kaczyńskiego: Jest gorsza niż na Węgrzech

| Aktualizacja:

Słowa prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego w ostatnich tygodniach "są przerażające"; jego wizja państwa jest gorsza, niż na Węgrzech, a tam jest naprawdę bardzo niedobrze i niebezpiecznie - oceniła kandydatka Koalicji Obywatelskiej na premiera Małgorzata Kidawa-Błońska na spotkaniu w Ostrowie Wlkp.

wróć do artykułu
  • ~kaloo
    (2019-10-13 10:00)
    Chciałbym pani uzmysłowić iż słowa o Węgrzech są wprost bezczelne.Macie gęby pełne frazesów o demokracji,ale jakoś nie chcecie przyjąć do wiadomości,że Orban wygrał wybory(demokratycznie) po raz III.I to co sobie Węgrzy robią i jak, jest sprawą wyłącznie ich.To ich państwo,a wasze wygłupy jakoś dziwnie pasują do waszego sponsora Sorosa którego tenże Orban wypędził z kraju.Przykro to mówić,lecz Orban jest (węgierskim) patriotą o co was trudno posądzać.Od lat gęby pełne frazesów.Nic dziwnego,że określają was jako patrioci polskojęzyczni.Z całą przykrością muszę stwierdzić,że antagoniści są nie lepsi.
  • ~09opkl,.
    (2019-10-11 06:19)
    Dajcie tej wonna be kandydatce sie wyslowic........Jeszcze jest nikim, a juz czesze przyjaciol Polski pod wlos.........
  • ~Roman
    (2019-10-10 09:14)
    Czy jest choć jedna osoba w PO która powie coś mądrego oprócz tego, że PIS jest zły. Chociażby jedna osoba i jedno mądre zdanie?
  • ~Eugenia
    (2019-10-10 09:10)
    Kidawa to ładniejsza ale nie mądrzejsza wersja naszego nieodżałowanego Bredzisława.
  • ~zuhjnm
    (2019-10-10 09:01)
    " jego wizja państwa jest gorsza, niż na Węgrzech,.." - bohaterka narodowa sie znalazla..........Jeszcze no name, a juz robi Polsce z przyjaciol wrogow.........Trzymac dla niej, to pewnie tylko z .......kanclerzowa...
  • ~Ojej!
    (2019-10-10 08:35)
    Byłem w Zamardi nad Balatonem tego lata i kilka razy w Budapeszcie. Nie widziałem niczego niepokojącego Pani Porcelanowa Szczęko. Więc nie strasz, bo się ze..asz
  • ~Geniitaliuszz
    (2019-10-10 08:25)
    Już Neumann POkazał jakie to byłoby państwo.
  • ~miecio 34
    (2019-10-10 08:13)
    masz racje kidawa MY POLACY DALEJ CHCEMY KONTYNUACJ BUDOWY TEGO panstwa od 1989r BY HASLO BIALEGO NIEWOLNIKA DALEJ ODNOSILO SIE DO PLAKOW CHCEMY NIE 5ZL NA GODZINE ALE 20 GROSZY DALSZA WYPRZEDASZ NASZEGO MAJATKU CO NAM JESZCZE ZOSTAL Z OBOWIAZUJACY NAS ZWIEKSZONYA DOPLATA PRZEZ NAS TYLKO WAS NADZIEJ ODSUNCIE PIS BO ON NAM SZKODZI WSZYSTKIM PRZEKRETASA O CHOSZTAPLERA TAK NAM BYLO DOBRZE PRZEZ TE LATA
  • ~E meryt
    (2019-10-10 07:59)
    Stracone pieniądze na bilet do Brukseli na spotkanie z Donkiem. Mam nadzieje że to był prywatny lot i ja za to nie płaciłem?
  • ~Żenada
    (2019-10-10 07:56)
    Tuskowo peoskie zochydzanie to kit. Wypadlisvie z gry i zatrzymaliscie się w rozwoju. OBCIACH I WSTYD
  • ~Żenada
    (2019-10-10 07:52)
    Kamieni kupa się odezwała. Jesteście skompromitowanym obciachem !!!
  • ~Geniitaliuszz
    (2019-10-10 07:45)
    Wizja państwa Partii Oszustów to LGBT , strzelanie do górników , politycy pokroju Neumana i ciągłe okradanie Polaków
  • ~Z Ameryki
    (2019-10-10 07:13)
    Jarosław powiedział że kto nie jest z nami te będzie miał przerabane . PiS prowadzi w sadazach a to oznacza jaka ciemnia mieszka w Polsce.
  • ~wiedzom co piszom
    (2019-10-10 06:48)
    PANI MARSZAŁEK OMAMY KACZYŃSKIEGO TO NIE JEST WIZJA PAŃSTWA TO JEST WIZJA ORGANIZACJI W BASTYLII ZBURZONEJ W XVIIW .Ale co od niego wymagać ostatnio przeczytaną książką prze niego to "Trzej Muszkieterowie" w latach 60 ub wieku i tak mu zostało .
  • ~Kogut
    (2019-10-10 06:45)
    Jeśli tak jest jak myśli Pani to dlaczego PIS ma takie wielkie poparcie.na Węgrzech również.kobieto poza okradaniem Polaków i przeciw stawienie się demokratycznie wybranej władzy nie macie dla nas nic..właśnie to jest wasze motto.niedac nic zabrać reszta co zostało...
  • ~gość
    (2019-10-10 06:41)
    Ale lepsza niż zbychy rychu , amber gold i kamieni kupa. A ostatnio taśmy Neumanna.
  • ~Olga
    (2019-10-10 05:47)
    Wyjątkowo ordynarna, pyskata, ohydna i pusta baba = CZEREP!!!
  • ~antyPiterek
    (2019-10-10 04:32)
    zlodzieje mowia ze prokuratorzy sa winni i ze to im sie nie podoba
  • ~Grossenschwantz
    (2019-10-10 02:31)
    Ta baba to nawet jak na babe jest ddurna. Tak, wizja piowska jest marna, ale tuskomatolki nawet takiej nie maja, co jest zgodne z opinia ich "idola" Donalda, ktory twierdzil, ze wizje maja tylko chorzy psychicznie.
  • ~Krystyna z PiS
    (2019-10-10 00:55)
    Pani fobie - to już pani sprawa. Dla mnie jest pani CAŁKOWICIE NIEWIARYGODNA !!!

Może zainteresować Cię też: