Biedroń o PiS: Nie udał im się program Mieszkanie plus, ale udał im się program "mafia plus"

Takiej mafii, jaką stworzono za tych rządów nie ma żadne inne państwo. Każde państwo ma swoją mafię, ale żadna mafia nie ma swojego państwa, z wyjątkiem Polski - mówił w "Kropce nad i” w TVN24 Robert Biedroń, szef sztabu Lewicy i lider Wiosny.

wróć do artykułu
  • ~Cetus
    (2019-10-09 22:36)
    Jaroslaw K. zapewne wysoko wygra w powiecie Pruszkowskim i We Wolominie tym gniezdzie mafijnym, to jego wyborcy no i we Wiezieniach tez wygra wysoko.
  • ~pola
    (2019-10-09 22:51)
    Centus--------w ostatnich wyborach najwiecej glosow po i psl -mialo wiezieniach - nie bajuj ---tylko mow prawde o ile znasz co to jest Prawda
  • ~Rafalala
    (2019-10-09 22:54)
    Ty, kochasiu, spotkaj się ze man to ci wygarnę.
  • ~Ozz
    (2019-10-09 22:58)
    PiS nie zrobił porządku z ubeckohazarskimi mediami i to był największy błąd
  • ~Lisaj
    (2019-10-09 23:07)
    Zła diagnoza. Oni opanowali całą Polskę.
  • ~JA:
    (2019-10-09 23:29)
    Panie Biedron, o seksie to mowisz ciagle ty. Jakaz pacha sie pan unosisz w tych swoich wypowiedziach! Niech pan nie mowi o innych zle, bo sam oszukales swoich wyborcow, zmyles sie do UE a oni tak w pana wierzyli. Po prostu klamierz. Cynikiem jestes ty. Ciesze sie, ze mieszkam w Polsce rzadzonej przez PiS. I uchowaj Boze, zeby pan kiedykolwiek doszedl do wladzy.
  • ~zdegustowana
    (2019-10-09 23:31)
    Biedron mowil ze jak byl prezydentem Slupska to Niemcy dawali pieniadze i nic nie chcieli w zamian. Soros tez pewnie byl szczery i sypal kasa z Fundacji Batorego
  • ~Dość tego
    (2019-10-09 23:40)
    Te wypowiedzi i porownania pana Biedronia sa tak infantylne, ze az dziecinne. Zamnim pan kogos oczernisz, zobacz swoje obietnice 1.Obniżenie cen biletów – NIEZREALIZOWANE 2.Zapewnienie miejsc w żłobkach – NIEZREALIZOWANE 3.Likwidacja Straży Miejskiej – NIEZREALIZOWANE 4.Program rowerów miejskich – NIEZREALIZOWANE 5.Dokończenie budowy Parku Wodnego – NIEZREALIZOWANE
  • ~Wiarygodność Biedronia?
    (2019-10-10 00:23)
    ZEROWA!
  • ~antyPiterek
    (2019-10-10 00:41)
    Biedron i Walesa, parka ktora zabiera chleb ludziom kabaretu
  • ~Postkomuna.
    (2019-10-10 05:28)
    Postkomuna a demokracja to dwie sprzeczności.
  • ~gość
    (2019-10-10 05:59)
    Wiarygodność na poziomie smiszek minus. Jak to miało być z tym mandatem europosła. Zrzeczenie słyszałem.
  • ~paweł
    (2019-10-10 06:01)
    Biedrona co z twoim programem pederasta plus ???
  • ~lubię dojrzałe kobiety psychicznie też
    (2019-10-10 06:35)
    PiS jako ideologia MAFIRODNA zdało egzamin z wyróżnieniem nawet bourdello opanowali i rozciągnęli opiekę państwa nad tą instytucją pierwszej potrzeby .Jak się ma prezesa starego kawalera to efekty muszą być takie .
  • ~Patrzę ,słucham ,opisuję
    (2019-10-10 07:17)
    Panie Biedroniu nie wszystko się PiSowi nie udało . Wżmy TV POLSAT stała się PiSATatem pani Gawryluk niwątpliwiie zasługuje Pisryluk ,może śmiało konkurować z Cholecką .
  • ~Myśli tyłem
    (2019-10-10 07:39)
    Życia biedroniowi zabraknie aby zrobić coś dobrego uczciwym Polakom. Droga świetlna do Prezesa.
  • ~Wrazliwy inaczej
    (2019-10-10 07:43)
    nikt nigdy nie zrobił tyle dobrego dla Polaków co PiS.
  • ~Ferdek
    (2019-10-10 08:23)
    Pośladkowe przemyślenia czynione na kamieni kupie
  • ~qa33
    (2019-10-10 08:26)
    Biedroń i prawda - sprzeczność!!!
  • ~llOP
    (2019-10-10 08:28)
    Biedroń i śmich do rozpuku

Może zainteresować Cię też: