Biedroń o PiS: Nie udał im się program Mieszkanie plus, ale udał im się program "mafia plus"

Takiej mafii, jaką stworzono za tych rządów nie ma żadne inne państwo. Każde państwo ma swoją mafię, ale żadna mafia nie ma swojego państwa, z wyjątkiem Polski - mówił w "Kropce nad i” w TVN24 Robert Biedroń, szef sztabu Lewicy i lider Wiosny.

wróć do artykułu
 • ~Klaudiusz
  (2019-10-22 14:17)
  Rower +i tyle w tym temacie patrząc od tylca
 • ~Kryst-39
  (2019-10-22 15:09)
  Panie (P)ośle! Pańską dewizą gebelsowskie: "Kłam, kłam - zawsze z tego coś pozostanie". Dojdzie jednak z czasem do tego, że inni poznają się na tych oszczerczych wypowiedziach i wystawią rachunek. Zniknie wówczas z twarzy ten szyderczy, obmierzły uśmieszek.
 • ~takie G..no cytujecie?
  (2019-10-23 14:53)
  on ma w glowie cos?
 • ~SOLIDARNOSC-80
  (2019-10-24 07:20)
  BIEDRON MAFJA TO RZODZILA W LATACH JUZ 2001 ZA KWASNIEWSKIEGO I MILLERA A TY JESTES CHORY BO KTO JEST W UE I NA SALI SO 3 OSOBY A TY JUDASZU SPRZEDAJESZ NASZ KRAJ NASZ NARUD.ZA2001 ROK NIKT NIE ODPOWIEDZIAL KARNIE JUZ WTEDY WSZYSCY WINNI TEGO OKRADANIA DO KICIA ISC POWINNI.WSTYD I HANBA OKRADAC BYLO KOBIETY Z DZIECMNI ZE SWIADCZEN SOCJALNYCH I ZWIOZKOWYCH.ON MOWI O MAFI JAK BYL PREZYDENTEM Z POCZOTKU NA ROWERZE JEZDZIL A POZNIEJ PO SWIECIE SIE BUJAL.CI WSZYSCY CO MAJO PRYWATNE FOLWARKI JAK PREZYDENCI MIAST BURMISTRZOWIE INNI.OD2001 ROKU RZOD LESZKA MILLERA ZLIKWIDOWAL FUNDUSZ ALIMENTACYJNY ZASILKI PORODOWE I PRZEDEMERYTALNE SKROCILI URLOPY MACIEZYNSKIE ZMNIEJSZYLI ZASILKI RODZINNE I OGRANICZYLI SWIADCZENIA PRZEDEMERYTALNE ZE160% DO80%.TO BYLA MAFJA JAK MASZ BIEDRON TROCHE HONORU TO ZAMILCZ BO TYLE KRZYWDY CO ZROBIL RZOD MILLERA TO TYLKO POPRAWIL RZOD PO PSL PRZEZ8 LAT.650 TYSIECY PODPISOW WYRZUCONO DO SMIECI POTRAKTOWANO NARUD JAK MOWIL NEUMANN.PODTYM ZLODZIEJSTWEM PODPISALI SIE MIEDZY INNYMNI KOMOROWSKI KOPACZ PISKORSKI PIECHOCINSKI.O HONORU O GODNOSCI.WASZA MAFJA BIEDRON ZNISZCZYLA LUDZIOM ZYCIE>PAMIETAMY JAK NIE MY TO NASZE DZIECI KIEDYS WAZ ROZLICZO.mLODZI BEDO PAMIETAC JAK NISZCZYLISCIE NASZ KRAJ NASZ NARUD.DUZO ZDROWJA WEGLA I STALI NIECH KAZDY JUDASZ CO SPRZEDAJE W UE SWOJ NARUD SWOJ KRAJ SIE ZE WSYDU SPALI.