Biedroń o PiS: Nie udał im się program Mieszkanie plus, ale udał im się program "mafia plus"

Takiej mafii, jaką stworzono za tych rządów nie ma żadne inne państwo. Każde państwo ma swoją mafię, ale żadna mafia nie ma swojego państwa, z wyjątkiem Polski - mówił w "Kropce nad i” w TVN24 Robert Biedroń, szef sztabu Lewicy i lider Wiosny.

wróć do artykułu
  • ~Dość tego
    (2019-10-09 23:40)
    Te wypowiedzi i porownania pana Biedronia sa tak infantylne, ze az dziecinne. Zamnim pan kogos oczernisz, zobacz swoje obietnice 1.Obniżenie cen biletów – NIEZREALIZOWANE 2.Zapewnienie miejsc w żłobkach – NIEZREALIZOWANE 3.Likwidacja Straży Miejskiej – NIEZREALIZOWANE 4.Program rowerów miejskich – NIEZREALIZOWANE 5.Dokończenie budowy Parku Wodnego – NIEZREALIZOWANE
  • ~Ozz
    (2019-10-09 22:58)
    PiS nie zrobił porządku z ubeckohazarskimi mediami i to był największy błąd
  • ~zdegustowana
    (2019-10-09 23:31)
    Biedron mowil ze jak byl prezydentem Slupska to Niemcy dawali pieniadze i nic nie chcieli w zamian. Soros tez pewnie byl szczery i sypal kasa z Fundacji Batorego
  • ~antyPiterek
    (2019-10-10 00:41)
    Biedron i Walesa, parka ktora zabiera chleb ludziom kabaretu
  • ~JA:
    (2019-10-09 23:29)
    Panie Biedron, o seksie to mowisz ciagle ty. Jakaz pacha sie pan unosisz w tych swoich wypowiedziach! Niech pan nie mowi o innych zle, bo sam oszukales swoich wyborcow, zmyles sie do UE a oni tak w pana wierzyli. Po prostu klamierz. Cynikiem jestes ty. Ciesze sie, ze mieszkam w Polsce rzadzonej przez PiS. I uchowaj Boze, zeby pan kiedykolwiek doszedl do wladzy.
  • ~pola
    (2019-10-09 22:51)
    Centus--------w ostatnich wyborach najwiecej glosow po i psl -mialo wiezieniach - nie bajuj ---tylko mow prawde o ile znasz co to jest Prawda
  • ~Wiarygodność Biedronia?
    (2019-10-10 00:23)
    ZEROWA!
  • ~Rafalala
    (2019-10-09 22:54)
    Ty, kochasiu, spotkaj się ze man to ci wygarnę.
  • ~paweł
    (2019-10-10 06:01)
    Biedrona co z twoim programem pederasta plus ???
  • ~gość
    (2019-10-10 05:59)
    Wiarygodność na poziomie smiszek minus. Jak to miało być z tym mandatem europosła. Zrzeczenie słyszałem.
  • ~Yoga
    (2019-10-17 20:09)
    Tobie sie udal w pupeplus i mamawszczeke
  • ~Lisaj
    (2019-10-09 23:07)
    Zła diagnoza. Oni opanowali całą Polskę.
  • ~Wrazliwy inaczej
    (2019-10-10 07:43)
    nikt nigdy nie zrobił tyle dobrego dla Polaków co PiS.
  • ~Sabina
    (2019-10-11 10:37)
    Panie Biedroń ! Zapomniał Pan o Kosowie !
  • ~jaity
    (2019-10-17 15:47)
    Biedroń myśli, że jeśli będzie oczerniał bez konkretów, to coś do oczernianych przylgnie. Ludzie wybrali PiS, żeby skończyć z sitwami, czyścicielami kamienic, sprzedawcami polskich firm za bezcen, z kręceniem lodów, ubijaniem biznesów w Pędzącym Króliku i na cmentarzach, z przekręciarzami od paliw i wyłudzania VAT. O Amber Gold nie wspominając. A dla zwykłych ludzi była mantra o niewydajności w pracy, o gonieniu Zachodu i że "piniędzy nima i nie będzie".
  • ~pox fox
    (2019-10-17 10:39)
    Biedroń nie przestrzegasz Konstytucji! Art. 18. Zasada ochrony rodziny Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej. Leczyć się pora z LGBT !
  • ~Ferdek
    (2019-10-10 08:23)
    Pośladkowe przemyślenia czynione na kamieni kupie
  • ~JGK
    (2019-10-17 17:14)
    Biedroń! Jesteś tylko pajacem: NIE z powodu orientacji, ale zachowania.
  • ~Postkomuna.
    (2019-10-10 05:28)
    Postkomuna a demokracja to dwie sprzeczności.
  • ~Myśli tyłem
    (2019-10-10 07:39)
    Życia biedroniowi zabraknie aby zrobić coś dobrego uczciwym Polakom. Droga świetlna do Prezesa.

Może zainteresować Cię też: