Afery w PiS? Kaczyński przypomina rządy PO-PSL i dodaje: To są rzeczy nieporównywalne

| Aktualizacja:

Mówiąc o aferach warto zestawić okres obecnych rządów i czasów sprawowania władzy przez koalicję PO-PSL - powiedział w wywiadzie dla "Super Expressu" prezes PiS Jarosław Kaczyński.  Premier Mateusz Morawiecki jest najlepszym i najbardziej naturalnym kandydatem na stanowisko nowego szefa rządu – ocenił.

wróć do artykułu
  • ~POwskie SZAMBO jeszcze wybija do 13.10
    (2019-10-11 08:18)
    POtem zasypiemy to GW no ojców złodziejstwa VAT OFE PALIWA SKOKÓW AmberGold synka Tuska Bąka STOCZNI czy LOTu dla SZKOPA za 1złoty.
  • ~zyzio
    (2019-10-11 08:20)
    Takie słowa utwierdzają mnie, że boga nie ma. Jakby był to straciłby cierpliwość dla tego patologicznego kłamcy i wezwał go na pilną rozmowę do siebie. Ci co słuchaja i wyją z rozkoszy zawyją z bólu, szybciej niż im się to wydaje, tylko jeszcze o tym nie wiedzą, bądź nie rozumieją zagrożenie. I tylko Polski szkoda.
  • ~Pottt
    (2019-10-11 08:28)
    Kaczynski, ja jestem m e n d a ,ale Tusk jeszcze wiekasza. Wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina .
  • ~Chora dziewczynka ze Szwecji bełkocząca o klimacie
    (2019-10-11 08:31)
    To jednak arcydzieło Patryka Vegi nie zmieni wyników wyborów. A byli tacy, co w to wierzyli. A tak poważnie, to PO w tym obłędzie walki z PiSem nie zauważyła, że ją od tyłu zaszedł Biedroń z Czarzastym i za 4 lata PO będzie trzecią, a może nawet czwartą siłą. Powodzenia chłopaki.
  • ~POLONUS
    (2019-10-11 08:32)
    Tylko na KONFEDERACJE głosujemy nie na żadną z partii bandy czworga czyli nie na komunizm tylko na WOLNOŚĆ
  • ~fala
    (2019-10-11 08:35)
    bardzo merytoryczne komentarze
  • ~Pisancium
    (2019-10-11 08:35)
    Takiego złodziejstwa i arogancji jak teraz to za Gierka nie było.
  • ~Alek
    (2019-10-11 08:38)
    jestem ciekawy ile autor tego artykułu dostał kasę od Sorosa lub Brejzy za kłamstwa i propagandę??!!
  • ~Geniitaliuszz
    (2019-10-11 08:43)
    Prezesie już dzisiaj składam deklarację o głosowaniu na Prawo i Sprawiedliwość. Oddam głos na ministra Tchórzewskiego, moje córki specjalnie jada do Warszawy by głosować na Ciebie, namówiłem rodzinę z Łodzi by głosowali na PiS bo chcieli głosować na POKO-LGBT.
  • ~byłem w pokoju dwie godziny ja i dwie dziewczyny
    (2019-10-11 08:45)
    Nieporównywalne oczywista ,oczywistość .Prezes najwyższej izby się wybieli bo nie wypada by obwiniano przewodniczącego polskich bourdelli . Najbardziej tym są przejęci tym co mu zrobili AKowcy oczywiście wyklęci.
  • ~Anastazja
    (2019-10-11 08:55)
    Długo Konus nie walczyłeś,żebyś został najwiekszym kłamca w historii Państwa Polskiego, jak się ma Koziołek Matołek i Smoleńsk,oszuscie jeden ni i O-szust Tadziu,któremu zapłacileś miliony za pochowanie Abla na Waelu oraz za wygranie wybórw
  • ~antyPiterek
    (2019-10-11 09:01)
    PO-wcy to zlodzieje, ale oczami swojej chorej wyobrazni i na swoje wlasne potrzeby stworzyli z siebie bohaterow walki o uczciwosc
  • ~Nowe
    (2019-10-11 09:05)
    elity pisu - deweloper, kłamca, sutener, miłośmik nieletnich Ukrainek.
  • ~guzikiewicz
    (2019-10-11 09:06)
    Rządy Tuska nie potrzebowały rozdawania pieniędzy na te wszawe "plusy".Dobrobyt tworzono przez ciepłą wodę w kranie i deflację. Przeciwieństwo inflacji /dla niekumatych/.
  • ~xyz
    (2019-10-11 09:10)
    Faktycznie są nieporównywalne!!! PIS-u nic i nikt nie przebije!!!
  • ~Chommik
    (2019-10-11 09:12)
    Szambo ma nazwisko : Kaczynski
  • ~333 m.
    (2019-10-11 09:21)
    Jak KALI to dobrze jak KALEMU to źle! Oj bardzo źle!! Wszystko odkładamy w pamięci!!
  • ~KRYSTEK
    (2019-10-11 09:21)
    MENTALNOSC LUDZI KTORZY PRZEZ 8 LAT BYLI WYKORZYSTYWANI NIE WIDZA NIC ZLEGO TO JEST SMIECH NA SALI CZYLI LUBIA TAKIE PONIZENIE OBECNIE MAJA WIEKSZE WYNAGRODZENIE , NA DZIECI DOSTAJA NIE JAK ZA POPRZEDNIKOWNIC , GOSPODARKA WZMACNIA SIE A AFER TO ZA PO IPSL BYLO O WIELE WIECEJ I NIC Z TYM NIE ROBILI BO MIELI OD SWOICH PRZYZWOLENIE A KTO PLACIL CI NAJ NZEJ WYPOSAZENI I NIE PISCIE GLUPOT BO KAZDY WIDZI ROZNICE TYLKO CI KTORZY POPIERAJA KOPO BO IM PROFITY UCIEKLY Z KIESZENI
  • ~szambo
    (2019-10-11 09:22)
    tak to sa rzady nieporonywalne z nikim w polsce dotychczs bo taka zgnilizna nigdy nie byla u wladzy
  • ~gajowy
    (2019-10-11 09:22)
    Jeśli chcecie , ludziska, odgrzewać i jeść stare kluski z epoki PO+PSL to głosujcie spoko na PO-KO.