Schetyna: Nie będzie Budapesztu w Warszawie

Przed nami jeszcze wybory prezydenckie, tam też będziemy gotowi; wygramy je, to nasza obietnica - powiedział w niedzielę wieczorem lider PO Grzegorz Schetyna.

wróć do artykułu
  • ~Nauczyciel
    (2019-10-13 21:21)
    Głupi naród głosował na PiS.
  • ~romek 2
    (2019-10-13 21:23)
    PO i Skietyna kierunek śmietnik historii!
  • ~toja
    (2019-10-13 21:30)
    POKO- zapewnimy więcej hejtu i nienawiści
  • ~Aron
    (2019-10-13 21:36)
    Czyli Polacy to głupaki głosowali na tych co ich okradli zOfe i podniesli wiek emerytalny !!
  • ~Precz z POmatolstwem i Wrogami Polski
    (2019-10-13 21:40)
    Smieszna ta krea*tura, tylko TYLE ma do POwiedzenia Polakom. Skretyna siedz cicho, ty wyprobowany AGENCIE STASI i aktualnie BND.
  • ~Aron
    (2019-10-13 21:41)
    Czyli Polacy to głupaki głosowali na tych co ich okradli zOfe i podniesli wiek emerytalny !!!!!
  • ~ngf
    (2019-10-13 21:42)
    wygracie - na fujarze
  • ~Gorzej nie mozna
    (2019-10-13 21:43)
    Schetyna zepsułeś wszystko , odejdź i wstydu oszczędź
  • ~Peowiec
    (2019-10-13 21:51)
    dyndało za chwile szykuj się do dezercji , po tobie zostanie tylko smród i gazy cieplarniane i twoja partia za chwilę posadzi cię na taczkę i powiezie cię ja Jagnę na ***** na śmietnik historii
  • ~Geniitaliuszz
    (2019-10-13 21:53)
    Jak można było głosować na aferzystów z POKO, którzy okradali Polaków m.in. na okoliczność WAT i Funduszy Emerytalnych.
  • ~vyluig
    (2019-10-13 21:54)
    zabrać 500 plus i podwyższyc wiek emerytalny do 72 dla kazego !orza ukraśc ofe jak to zrobili totalni !
  • ~hańba taki naród
    (2019-10-13 21:54)
    never ending story głupoty polskiego suwerena głosującego na solidarnych zdrajców , oprawców i zwykłej sprzedajnej hołoty
  • ~hańba taki suweren
    (2019-10-13 21:57)
    never ending story głupoty polskiego suwerena głosującego na solidarnych zdrajców, oprawców i zwykłej najemnej hołoty.
  • ~Realista
    (2019-10-13 21:58)
    Kradli VAt OFE i duraki na nich głosowali czy normalni ?
  • ~Bix
    (2019-10-13 22:13)
    Dyndało, najważniejsze że w Warszawie Berlina nie będzie.
  • ~09iokl,
    (2019-10-13 22:18)
    "...będziemy pracować nad integracją opozycji" - Beda jatrzyc, hejtowac, robic podchody za pieniadze zagranicy........czyli komus sa potrzebni do szczescia? Do wora i na ksiezyc. Niech opon-uja.......
  • ~Miernota
    (2019-10-13 22:37)
    Niereformowalny skompromitowany - spadowa
  • ~Bezmyślność narodu
    (2019-10-13 22:39)
    No i głupie Polaczki dobrali czerwonych do robienie brudu i syfu w sejmie, jak by było mało totalnych świrusów.Teraz to dopiero będzie tylko przeszkadzanie pisowi a co za tym idzie -- robienie cyrku.A społeczeństwo będzie tylko umęczone a zyski z uchwał zerowe.Sami sobie ten krzyż wybraliśmy
  • ~Wiarus
    (2019-10-13 22:42)
    Wstyd za wynik PO powinno nie przekroczyć 10% kombinatorów a tu okazuje się że ich aż tylu
  • ~X men
    (2019-10-13 22:56)
    W sumie to Schetyna ma racje, ze walka byla nierowna. W kampanii POKOnanych nie bylo o podnisieniu wieku emerytalnego czy ograniczeniu 500+ i o zamrozeniu pensji min. Ale za 4 lata beda mieli szanse powiedziec jaki jest ich plan.