Ipsos: Aż 67,8 proc. głosowało w woj. mazowieckim. Najmniej - 54 proc. - w woj. warmińsko-mazurskim

| Aktualizacja:

Najwyższa frekwencja w wyborach parlamentarnych była w woj. mazowieckim i wyniosła 67,8 proc. - wynika z sondażu Ipsos dla TVP, TVN i Polsat. Najniższą zanotowano w woj. warmińsko-mazurskim - 54 proc.

wróć do artykułu
 • ~ak 3 gen
  (2019-10-13 22:25)
  Prawdziwi Polacy w kraju i zagranica - nadchodzi prawdziwe polityczne Wyzwolenie -pamietajmy zawsze o Polsce -tam zyje sie moze jeszcze troche biedniej, ale bezpieczniej w Polsce zaden islamista nie wpchnie cie dziecka pod pociag, nie zgawlci zony i matki, w Polsce zaden Jugend amt nie zabierze ci dziecka, nikt nie upodli i ponizy. Za 4 lata bedziemy mieli Polske kwitnacych krajobrazow, dobrobytu i niepodwazalnego bezpieczenstwa granic i obywateli. Brawo PiS —duzy kredyt zaufania, nie zmarnujcie go !!
 • ~Anonim.
  (2019-10-13 22:59)
  Brawo PIS. Niezrozumiale jest poparcie dla lewicy - ludzi ktorzy maja krew Polakow na rekach.
 • ~sd2017
  (2019-10-13 23:25)
  Przez 1000 lat, nawet w okresie zaborów, Polską rządziła prawica i targowica to też prawica. Ich rządzenie zaczęło się kiedy innym Polakom odebrali wolność i własność. Myślisz, że ludzie którym te wartości odbierano powiedzieli tej całej prawicy to sobie je weźcie ? Jeśli tak myślisz to bardzo się mylisz. Przypomnę ci tylko, że już piastowie by utrzymać swoją władzę nad buntującymi się zwykłymi Polakami jeździli po posiłki do Niemiec i na Ruś.