Korwin-Mikke: Nie ma sensu przedstawiać żadnych projektów ustaw. PiS i tak je odrzuci

| Aktualizacja:

Jeśli będziemy mieli 15 posłów, to pewnie założymy wspólny klub. Jeśli mniej, to pewnie będą to dwa osobne koła poselskie - powiedział w poniedziałek Janusz Korwin-Mikke, prezes partii KORWiN i jeden z liderów Konfederacji Wolność i Niepodległość.

wróć do artykułu
  • ~Sort l Jbc
    (2019-10-16 18:41)
    Gdzie jest mój komentarz o zrobieniu Ślązaków w CIUŁA przez Klamczynskiego???
  • ~Kotek jarka
    (2019-10-16 13:22)
    Wiedział to od początku,opozycja może siedzieć w domu,jest bezużyteczna
  • ~sokrates
    (2019-10-16 09:38)
    Korwin-Mikke śpij tylko nie chrap .... ;))))))
  • ~Lus
    (2019-10-16 08:22)
    To po coś Pan brał udział w wyborach żeby bez skrupułów brać publiczne pieniądze . Nadęty bufonie.
  • ~On
    (2019-10-16 08:08)
    To po co ja głosowałem...
  • ~Edek samosiera
    (2019-10-15 21:05)
    Czyli wykorzystał naiwniaków którzy mu wierzą w słowa, a on ma gdzieś swoich wyborców. Czyli zależało by doić podatników i utrzymywali darmozjada, byle dostać się do sejmu a potem że bezsensu coś robić...he he he i sam się śmieje. On umie tylko krytykować i na tym kończy się talent Janusza który zasiądzie w ławie poselskiej by doić podatników. Wzór polskiego Janusza.
  • ~PissOff
    (2019-10-15 20:30)
    Formalnie ma rację, ale nic tak nie będzie wkurzało pis-lamistow, poza tym posłowie opozycji właśnie za to biorą pensje. Korwin to nie moja bajka, ale szanuje go za dobre książki o brydżu
  • ~Kogut
    (2019-10-15 19:05)
    Korwin nie jest od przedstawiania jakich kolwiek projektów w sejmie ale tylko od przyjmowania instrukcji z kremem...ot cała historyja.....szkoda.
  • ~Paprykarz
    (2019-10-15 17:48)
    Tow ,, Korwonow na projekty Putynow mleko POd nosem a już BRUŻDZI
  • ~Kapitalistka
    (2019-10-15 16:19)
    A może tak partia rządząca nie powinna mieć swojego programu,a realizowac itp programy klubów,które weszły do Sejmu.
  • ~89uiokl
    (2019-10-15 13:33)
    Posel, ktory nie jest w stanie przedstawic jakiegokolwiek projektu, nikogo nie reprezentuje, jest darmozjadem i powinien opuscic sejm.
  • ~Gamma
    (2019-10-15 12:24)
    Konfederacja, SLD i PO-KO to ten sam antypolski , prorosyjsko-niemiecki i neomarksistowski szkodliwy element.
  • ~Łavr-Pół-panek
    (2019-10-15 11:31)
    Choć jestem Suwerenem o poglądach ENDECKICH ,to NIGDY na KONFEDERACJE nie zagłosuje. KONFEDERACJA to ZBIERANINA KARIEROWICZÓW ,BEZIDEOWCÓW. Nic NIE MAM PRZECIW PROSŁOWIAŃSKOŚCI Korwina-Mike,ba JESTEM ZA. Jedyny IDEOWIEC to Braun.
  • ~robas
    (2019-10-15 11:15)
    Mikke! Żeby przedstawić projekt ustawy , trzeba go najpierw napisać! I trzeba umieć to zrobić! Ale przecież wy nie po to do Sejmu weszliście, żeby jakieś tam ustawy pisać, prawda? Wy będziecie się tam pławić w nieróbstwie i niekiedy , po przebudzeniu, wraz z obłąkańczą pełowsko-eseldowską opozycją, walić w PiS na odlew.
  • ~Polak z Ameryki
    (2019-10-15 09:54)
    Po obserwacjiw samoloci -stwierdzam ponad wszelką wątpliwośc; Korwin to skrajny pantoflarz !!!
  • ~krystek
    (2019-10-15 08:34)
    tu trzeba pracowac anie spac i ta formacia bedzie musiala udowodnic czy chce pracowac dla kraju czy przeciw z gory zakladac nie mozna ze pis nie bedzie ich ustaw rozpatrzal pozyjemy sobaczymy pan mikkie kiedy byl mlody to pisal madrze choc ze wszystkim mozna bylo sie niezgodzic
  • ~Hajdal
    (2019-10-15 08:24)
    Czyli co? 4 lata pensji za drzemki w ławie poselskiej? Że też się staremu dziadowi chce.... Kto na niego głosuje??
  • ~x-ray
    (2019-10-15 08:10)
    Ten cwany stary cap od lat gada bzdety, które naiwne młodziaki łykają jak pelikany, a on po ich durnych głowach jeździ jak po bruku i żyje z tego leniwie i dostatnio.
  • ~i co?
    (2019-10-15 08:02)
    Haha! Frajerzy co głosowali na Konfederację będą mieli swojego "śpiocha" w Sejmie.
  • ~Kos
    (2019-10-15 07:53)
    Inicjatywa ustawodawcza wymaga 15 posłów. Konferencja ma 11 posłów. Faktycznie przy takiej ilości posłów mogą sobie tylko posiedzieć i pogadać