Kidawa-Błońska: To nie Schetyna jest problemem w tych wyborach

Na pewno nie był to imponujący wynik - powiedziała Małgorzata Kidawa-Błońska o wyniku, jaki w niedzielnych wyborach uzyskał lider PO Grzegorz Schetyna. "Można o Grzegorzu Schetynie wiele mówić, ale nie można mu odmówić woli walki" - oceniła.

wróć do artykułu
  • ~Karolinka
    (2019-10-16 18:56)
    Czy te pisowskie trolle nie nadają się jakiej sję roboty? Potrafią tylko siać nienawiść.
  • ~Rafał
    (2019-10-16 17:15)
    Kidawa to wyjątkowo zakłamana i obłudna kobieta. Nie wiedziała nawet jakie są podstawowe założenia ich programu wyborczego, bo cały czas jak zdarta płyta powtarzała : trzeba odebrać władzę PIS owi - cały ich program eyborczy
  • ~Jeszcze normalny
    (2019-10-15 09:45)
    Slepi i glusi nie czytacie prasy zachodniej,tam jest jasno opisany proceder demobilki Polski przez PiS .
  • ~Ekonomista
    (2019-10-15 09:43)
    Kto na wasze 500 plus pracuje,skad sa pieniadze ?.Zadnych inwestycji panstwowych,zamykane huty,zaklady itd.rolnictwo lezy !.
  • ~PO-KO do de
    (2019-10-15 09:34)
    Bo nie zaprosili co ważniejszych osobników z kasty? Ci raczej POszli znów na piwo z przegrańcami PO-KO.
  • ~krystek
    (2019-10-15 08:49)
    nie wazne kto jest liderem wy slyniecie jak jeden maz z donosow i ulicy wy przeciwko wlasnemu panstwu bruzdzicie to jest hanba dla was ze niechcecie aby panstwo rozwijalo sie i obywatele zyli godnie tylko dazycie do ponizania ludzi ktorzy wypracowuja kapital dla kraju wasi pomagierzy ciagle uwazaja sie za pepkiem swiata jacy oni sa madrzy tylko tej madrosci w rzeczywistosci nie widac i nie widac w sferze budrzetowej zadnych efektow tylko chcieliby panstwo iobywatele na nich robilo tak bylo przez wasze rzadzenie pieniedzy nie mai nie bedzie a obecny rzad udowodnil ze pieniadze sa ibeda nie dla przekretow lecz obywateli i tu was boli ze znow to koryta was nie dopuscili
  • ~hahahaha
    (2019-10-15 08:10)
    a jednak pokazała zęby , problem to zęby ,.,.,.
  • ~98uiojkm
    (2019-10-15 07:56)
    "...Kidawa-Błońska przyznała, że "na pewno trzeba rozliczyć kampanię". Trzeba krok po kroku wszystko zrobić,..." - "krok po kroku" to akurat oslawiona taktyka..........kanclerzowej. Czyzby kidawa zrzucila maske........?
  • ~Zwykła Polka
    (2019-10-15 07:10)
    Pani Kidawo! Jeśli chcecie coś zmienić to po pierwsze Wasze zachowanie - zobaczcie jak kampanię prowadzili pisowcy a jak Wy. Szydło jeździło po podjędrzejowskich wsiach i tańczyło z babami z kół gospodyń wiejskich. Wy przemawialiście z mównicy kwiecistym skomplikowanym językiem. Szydło mówiło prosto do prostego ciemnego ludu aby dobrze zrozumiał :"My chcemy żeby było dobrze" , wy używacie takiego słownictwa, że nawet ludzie wykształceni nie zawsze Was rozumieją. I jeszcze jedno - Polska to nie Warszawa, Wrocław, Gdański i Poznań, Polska to prowincja i tam powinniście skierować swoje odwiedziny, miasta i tak Was poprą, tam już nie musicie kampanii prowadzić.
  • ~ POkraczne matoły
    (2019-10-15 06:56)
    Kretyna musi zostać !. Nikt tak nie szczeży zębów !.. a problemem POs-rańcódw jest brak programu !
  • ~Celina
    (2019-10-15 06:32)
    Hahahaha - po-ko dziady
  • ~mgr inz
    (2019-10-15 06:25)
    po to dno ile szkod dla POLAKOW wyrzadzili
  • ~jareczka
    (2019-10-15 00:41)
    Tusek wyciał z PO madrych i została Kidawa
  • ~Wlad
    (2019-10-15 00:41)
    Schetyna i reszta malowanych zębów dajcie rządzić młodym!
  • ~kazek.,,,,,,....,,,,
    (2019-10-14 23:14)
    Weście się do roboty konkretnej i zapomnijcie o polityce. Możecie np. zamiatać ulice , bo tylko do tego się nadajecie i macie takie kwalifikacje.
  • ~wladek
    (2019-10-14 22:22)
    Zawiedli (skurczybyki) wyborcy. No to się ich POzbędziemy.
  • ~odwagi Grzegorz ,odwagi
    (2019-10-14 22:20)
    Schetyno ! Nie daj sie zrzucic ze stanowiska. To dobra posada. Pokaz zeby i zacznij gryzc tych co chca cie obalic. Jak dotad spisujesz sie na medal, pokaz im ,kto rzadzi w PO i calej opozycji
  • ~Bidul
    (2019-10-14 21:56)
    Jak pomyśle ile uzbieraliscie głosów, to nie lubię tej części Polakow, która na was zagłosowała - nieudacznicy !!!
  • ~Nina
    (2019-10-14 21:54)
    Pani Kidawo Jezeli nie umiecie służyć Polakom przestańcie kłamać na temat miłości i zasypywaniu rowów nienawisci.Tracicie czas i okazję do spełnienia ważnej roli
  • ~Rt.
    (2019-10-14 21:52)
    Problemem waszym jest brak wiarygodności p.Kidawo.